13 il için özelleştirme kararı çıktı. Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ tarafından taşınmazlar satışa çıkarılacak

Ağrı, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Kars, Kastamonu, Muş, Samsun, Tekirdağ ve Tokat'taki bazı taşınmazlar Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ tarafından özelleştirilecek.

Toplam 13 ildeki bazı taşınmazlar, Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (ADÜAŞ) tarafından özelleştirilecek.

ADÜAŞ Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Ağrı, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Kars, Kastamonu, Muş, Samsun, Tekirdağ ve Tokat'taki bazı taşınmazlar ADÜAŞ tarafından satış yöntemiyle özelleştirilecek.

İhaleler, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla yapılacak açık artırmayla sonuçlandırılacak.

İşte Meclis'e gelecek EYT yasasının 5 maddesi Otobüs uçuruma devrildi: 25 ölü, 35 yaralı Akaryakıt fiyatları güncellendi: Benzin, motorin! Korkutan deprem! Van'da büyük panik yaşandı! Galatasaray yoluna dolu dizgin devam ediyor Fenerbahçe, Emre Demir'i kadrosuna kattı