12 Dev Adam parkeye çıkıyor. İtalya Türkiye maçı şifresiz ekranlara gelecek

12 Dev Adam, 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Grubu'nda bugün İtalya ile deplasmanda karşılaşacak. TSİ 22:30'da başlayacak olan İtalya-Türkiye mücadelesi TRT Spor'dan şifresiz olarak ekranlara gelecek.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2025 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri B Grubu ilk maçında bugün İtalya'ya konuk olacak.

İlk maçında galibiyeti hedefleyen A Milli Erkek Basketbol Takımı'nda kritik maç öncesi 12 kişilik kadro belli oldu. Ergin Ataman önderliğindeki A Milli Takım'ın kadrosunda; Berk Uğurlu, Buğrahan Tuncer, Ercan Osmani, Erkan Yılmaz, Kenan Sipahi, Melih Mahmutoğlu, Okben Ulubay, Sadık Emir Kabaca, Sertaç Şanlı, Şehmus Hazer, Tarık Biberovic ve Yiğitcan Saybir yer aldı.

TRT SPOR ŞİFRESİZ EKRANLARA GETİRECEK

2025 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri macerasına galibiyetle başlamak isteyen 12 Dev Adam'ın, İtalya ile oynayacağı mücadeleyi ekranlara getirecek kanal da belli oldu. TSİ 22:30'da başlayacak olan İtalya-Türkiye mücadelesi TRT Spor ekranlarından şifresiz olarak yayınlanacak.

Fenerbahçe, Konferans Ligi'ne veda etti Miha Zajc kredisini tamamen tüketti Dünya ısınıyor, ons altın ise rekora koşuyor: 2400 Zamanaşımına uğrayan hesaplarla ilgili yeni karar İstanbul'da pazar günü bazı yollar trafiğe kapalı Gece yarısı kırmızı karınca operasyonu