Tıkalı bağırsakları şıp diye açıyor: Yoğurdun içerisine 1 kaşık eklemeniz yeterli. Sindirim sistemini harekete geçiren o kür bulundu

Sindirim sisteminin sağlıklı ve aktif bir şekilde çalışmasına katkı sağlayan formül şüphesiz keten tohumundan geçmektedir. Keten tohumunun lifli yapısı tüketildiğinde sindirim sisteminin sağlıklı ve aktif bir şekilde çalışarak düzene girmesine yardımcı olmaktadır.

Keten tohumu tüketildiğinde bağırsaklarda jel formunda bir kitle oluşturmaktadır. Bu kitle bağırsakların sağlıklı bir şekilde düzene girmesine ve var olan kabızlık probleminin yok olmasına katkı sağlamaktadır.

Yoğurdun içerisine 1 yemek kaşığı taze çekilmiş keten tohumu ilave edip her gün düzenli olarak tüketmeniz bağırsaklarınızın sağlığı için son derece önemlidir. Kabızlık problemi yaşadığınız dönemlerde sebze tüketimine ağırlık vererek su tüketimini arttırmanız da sürecin kısa sürede son bulmasına yardımcı olacaktır.

Sevilen dizinin fişi çekildi: işte final tarihi Herkes şokta: İşte Filozof Atakan'ın son hali Bikinili pozlarında herkes aynı şeyi fark etti! Türkiye'nin eğlence haritası belli oldu Tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı Bir anda görüldü! Ağzında yemekle kayboldu