Tesisatçıların sır gibi sakladığı o formül ortaya çıktı: Tıkalı lavaboyu anında açmanın en etkili yöntemi belli oldu. İşte o hayat kurtaran yöntemler

Tıkalı lavaboyu açmak için gerekli olan malzemeler;

Karbonat

Sirke

Su

Yapılışı;

İlk olarak boş ve tıkalı olan lavabonun içerisine 1 fincan kadar karbonatı ilave edelim. Karbonatın direkt olarak lavabo içerisine gelmesine dikkat edin. Karbonatı dökme işlemini gerçekleştirdikten sonra karbonatın üzerine elma ya da beyaz sirke dökün.

Sirkeyi döktükten sonra karbonatın köpürmesini bekleyin. Sirke ile karbonat birleştiğinde ortaya bir koku yayılacaktır. Bu kokuyu kesinlikle içinize çekmeyin. 5 dakika kadar bu şekilde bekleyin.

Ardından lavabonuzun içerisini uygun bir sünger yardımıyla güzelce temizleyin. Bu uygulama sayesinde tıkalı olan lavabonuz kısa sürede açılacak ve tüm tıkanıklardan arınmış olacak.

Çamaşır makinesinin ömrünü uzatan yöntem bulundu Elma kabuklarını sakın çöpe atmayın Kulüp dizisindeki araba sahnesi olay oldu Günde 5 adet tüketince kabızlık son buluyor Günde 1 avuç yendiğinde vücudu resmen resetliyor Tavuğun taze olup olmadığını anlamanın pratik yolu