Kulüp dizisindeki araba sahnesi olay oldu: Serra Arıtürk ve Halil Babür'ün arabadaki erotik sahneleri sosyal medyaya bomba gibi düştü

Netflix'in en çok ses getiren yerli yapımlarından olan Kulüp dizisinin ikinci sezonunda yer alan bir sahne sosyal medyaya bomba gibi düştü. İlk sezonu ile büyük ses getiren ve Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış, Barış Arduç ile Asude Kalebek'in yer aldığı Kulüp dizisindeki araba sahnesi olay oldu.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi

İlk sezonuyla adeta patlama yapan ve son sezonu da geçtiğimiz günlerde yayımlanan Netflix dizisi Kulüp'ün ikinci sezonundaki bir sahne sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış, Barış Arduç ve Asude Kalebek'in yer aldığı Netflix'in yerli yapımlarından biri olan Kulüp yeni sezonuyla gündemde.

Netflix'in en çok ilgi gören yerli yapımlarından biri olan Kulüp'ün 2. sezonu son günlerde gündemde. Dizide Serra Arıtürk ve Halil Babür'ün hayat verdiği karakterlerin arabadaki ateşli sahnesi olay oldu.


Zenginliği en yakın zamanda tadacaklar! 3 farkı yalnızca süper zekalar görebiliyor Yemeklere 1 kaşık atmayan pişman olacak DİKKAT! Emekli olmak isteyenlere duyuru yaptı Hülya Avşar poposunu ısırmıştı: Kocaman oldu Tıkalı bağırsakları şıp diye açıyor