İSPARK ücretlerine yüzde 25 zam! 2022 İSPARK otopark ve abonelik ücretleri ne kadar oldu? İSPARK fiyatlarında yeni düzenleme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde oy birliği ile kabul edilen kararla İSPARK ücretlerine yüzde 25 zam geldi. İBB iştiraki olan İSPARK’ın işlettiği otoparkların ücretlerine yapılan yüzde 25 zam sonrasında ise vatandaşlar son fiyatları merak etti. İSPARK personeline yapılacak olan yüzde 54,4 oranındaki zammın karşılanabilmesi için park ücretleri tarifesine zam yapılması kararlaştırıldı. Peki, İSPARK otopark ve park ücretleri ne kadar oldu?

İBB Meclisi mayıs ayı ikinci oturumu, Saraçhane'deki belediye binasında Meclis 1. Başkanvekili Zeynel Abidin Okul başkanlığında yapıldı.

Mecliste, İBB yönetiminin, İSPARK personeline yapılacak yüzde 54,4 oranındaki zammın karşılanabilmesi için park ücreti tarifesinde talep ettiği artış maddesi görüşüldü. Oylamada, ücret tarifesine yüzde 25 zam yapılması teklifi oy birliğiyle kabul edildi. 

Aşk Adası'nda olaylar bitmiyor! Ten rengi bikinisiyle dikkat çekti Akaryakıtta peş peşe indirim Bikinili pozları sosyal medyayı salladı! Bensu Soral çiçekli bikinisiyle mest etti! İstanbulkart kullananlar dikkat! Duyuru yapıldı