Geçtiğimiz yıl yaşananlar fragman olacak. Ünlü meteoroloji uzmanı açıkladı: 5 atom bombası gücünde vortex geliyor günlerce evde mahsur kalınabilir

İstanbul'da beklenen kar yağışı hakkında ünlü Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten'den flaş açıklamalar geldi. Türkiye haritası paylaşan Kerem Ökten, geçtiğimiz yıl yaşanan kar yağışını hatırlattı, "Geçen seneki vortex enerji 3 atom bombası gücündeydi, bu seneki 5'e çıkabilir" ifadelerini kullandı. Peki İstanbul'a kar ne zaman gelecek? İşte Kerem Ökten'in gündeme düşen bomba açıklamaları.

Kaynak: Medyatava

Türkiye kuraklıkla boğuşurken beklenen kar yağışı bir türlü gerçekleşmiyor. Uzmanlar yağışların gelmemesi halinde bir çok kriz yaşanacağını vurgularken Meteoroloji Genel Müdürlüğü önümüzdeki hafta birçok ilde ve başta İstanbul'da kar yağışının beklendiğini açıkladı.

Ünlü Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten ise iddialı açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin kar haritasını paylaşan Ökten, yakın zamanda kar yağışının başlayacağını duyurdu.

Meteoroloji Uzmanı Ökten, kar yağışı ve vortex ile ilgili de çeşitli bilgileri paylaştı. Geçtiğimiz yıl İstanbul'da yaşanan vortex ve kar yağışını hatırlatan Ökten, "Bu sene daha güçlü olacak" dedi.


Fotoğrafta ne görüyorsun: Karakterini ele veriyor Sakın 1 dilim limon kabuğunu bile çöpe atmayın Kedilerin arasındaki çılgın fareyi bulabilir misin Final yapıyor! İddialı dizinin fişi çekildi Fahriye Evcen'in tesettürlü kareleri ortaya çıktı 2 binin üzerinde mumya bulundu: İnanılmaz keşif