Evde bulunan bu durum cinsel hayatı bitiriyor: Testislerin küçülmesine, cinsel isteksizliğin oluşmasına neden oluyor. Hemen evinizi kontrol edin

Cinsel yaşamın olumsuz yönde seyretmesinin bir nedeni de bu durum olabilir. Evinizi mutlaka kontrol edin. Ufak değişikliklerle cinsel yaşantınızı güçlendirmeniz mümkün.

Cinsel yaşamın olumsuz yönde ilerlemesine neden olan pek çok farklı durum bulunmaktadır. Bu durumların uzmanlar tarafından araştırılması ve araştırılma sürecinden sonra gerekli tedavinin uygulanması son derece önemlidir.

Ancak bazı durumlarda herhangi bir sağlık problemi olmaksızın partnerler arasında cinsel isteksizlik problemi meydana gelebilmektedir. Ev içerisindeki bir takım problemler cinsel isteksizliğin oluşmasına neden olurken, evinizi kontrol etmeniz gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır.

İşte cinsel isteksizliği ve testislerin küçülmesini tetikleyen o etmenler...

Haftada 3 defa cinsel ilişkiye giren korkmasın İçlerinde aslan kin nefret barındırmıyorlar Koltuk altına bir tutam sürmeniz yeterli Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar'ın yeni işi Yaz gelmeden önleminizi alın Bu hatalar makineyi de kıyafeti de bozuyor