Dünya devi platformun o özelliği resmen Türkiye'de kullanıma açıldı: Twitter Blue Türkiye'de kullanılabiliyor. Fiyatlar belli oldu. Aylık kullanım ne kadara mal oluyor?

Elon Musk'ın patronu oluşunun ardından Twitter'da çok çeşitli güncellemelere gidildi. Twitter Blue özelliği ise en çok konuşulan yeniliklerden biriydi. Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacağı merak konusu olan o özellik artık devrede.

Twitter’ın 12 Aralık'ta yayınladığı, ancak daha sonra yayından kaldırıp geri yayımladığı abonelik hizmeti Twitter Blue, Türkiye'de de kullanıma sunuldu.

Twitter Blue, ABD başta olmak üzere pek çok ülkede kullanılıyordu. Mavi tik başta olmak üzere daha az reklam, daha uzun video gibi özellikler sunan abonelik sistemi geçen aylarda Android kullanıcılarına da sunulmuştu.

Webtekno'nun haberine göre, yeni bir gelişme ile birlikte Twitter Blue aboneliği Türkiye'de de kullanıma sunuldu. Twitter Blue'nun abonelik fiyatları ise dikkati çekti.

Haftada 3 defa cinsel ilişkiye giren korkmasın İçlerinde aslan kin nefret barındırmıyorlar Koltuk altına bir tutam sürmeniz yeterli Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar'ın yeni işi Yaz gelmeden önleminizi alın Bu hatalar makineyi de kıyafeti de bozuyor