Ayak boyuyla penis boyu aynı mı? Esra Ezmeci'ye bu soruyu sordu: Erkeklerin cinsel organı ayak numaraları kadar mı?

Ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye herkesin merak ettiği bir soru soruldu ve Ezmeci o soruya çok net bir cevap verdi. Erkeklerin cinsel organı ayak numaraları kadar mı?

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.
Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

*Kocam devamlı gaz çıkarıyor özellikle annem gelince çoğalıyor müzikli yapıyor.

-Bu şekilde beli ki kayınvalidesi gelince strese giriyor bu da bağırsaklarına vuruyor olabilir ya da anneniz bir daha gelmesin diye bunu yapıyor olabilir.
Avrupa Yakası'nın Yaprak'ının son hali şaşırttı Günlerce kalsa dahi bayatlamıyor Tarak yerine elbise fırçası kullanıyor: Peki neden İşte bu hafta sonu vizyona giren tüm filmler Taksim'e yeni akülü tramvay! Eskisi mi yenisi mi?