'Altın bu tarihte yerle bir olacak!' dedi, tarih verdi. 'Piyasa kahini' İslam Memiş'ten korkutan uyarı. İşte altın piyasasındaki son durum

Son dönemlerde seyrettiği dalgalı seyirle gündemden düşmeyen altın piyasasındaki hareketler yatırımcılar tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki altın fiyatları nereye gidiyor? Altın düşecek mi, yükselecek mi? İşte detaylar...

Son dönemlerde seyrettiği dalgalı seyirle gündemden düşmeyen altın piyasasındaki hareketler yatırımcılar tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Altını olanlar ya da altın almayı düşünenler altın fiyatlarının ne zaman yükseleceğini ya da ne zaman düşeceği ile ilgili araştırmalar yapıyor.

Konu ile ilgili olarak bazı açıklamalar yapan, Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın, dolar, gümüş ve kripto para piyasalarıyla ilgili konuştu.

Posta'nın aktardığına göre, finansal analist İslam Memiş, piyasalardaki son gelişmelerle ilgili bazı bilgiler verdi. İslam Memiş, yaptığı açıklamada söz konusu değerlendirmelerinin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını kaydederek, yorumlarının kişisel yorumları olduğunu söyledi.


Alkollüyken baldızımla birlikte olduk ve şimdi... Kayınpederimle ilişkiye girdik çocuğumuz olacak "Hayatımız kararacak" dedi dolar tahminini verdi Asgari ücret 11 bin 500 lira oldu 'Kocam cinsel ilişki sırasında üstüme bal döküyor' Benzin ve motorin fiyatlarına indirim mi geliyor?