Sosyal Medya Uzmanı aranıyor!

Medya iletişimi ve halkla ilişkiler hizmeti verdiğimiz Türkiye’nin önemli güzellik markalarından biri için aşağıdaki kritere uygun ‘Sosyal Medya Uzmanı’ aranmaktadır.

Aranan Özellikler:

• Halkla ilişkiler ya da iletişim fakültesi mezunu,

*  İyi derecede ingilizce bilen ( yazılı ve sözlü hakimiyet  çok önemlidir. Ingilizcesi yetersiz olanların başvurmaması önemle rica edilir) 

• Türkçe imla kurallarına hakim, yazı yazmayı seven,

• Araştırmacı, sosyal medya dinamiklerine hakim,

• Gündemi ve trendleri takip eden,

• Sosyal medya ağlarına yönelik içerik üretebilen,

• Sosyal medya için analiz ve raporlama yapabilen,

• Sosyal medya panellerini etkin kullanan,

• Photoshop ve tasarım programlarına hakim,

• Google Adwords yönetimine hakim,

• Ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, araştırmacı, pozitif, yapıcı ve zaman yönetimi becerisine sahip, Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

Başvuru için; hakan@cosmopark.com.tr

Contactplus İletişim Hizmetleri-Metin Yazarı

Contactplus İletişim Hizmetleri olarak farklı sektörlerdeki müşterilerimize yönelik hizmet vermek üzere “metin yazarı” arıyoruz: · Çok iyi derecede İngilizce bilen · Türkçe ve İngilizce imla kurallarına hakim · Araştırmaya inanan -Tercihen basın kuruluşlarında (özellikle “life style” yayınlarda) muhabir ya da editör olarak görev yapmış ve/veya halka ilişkiler sektöründe metin yazarı olarak çalışmış · Tercihen halkla ilişkiler ya da gazetecilik eğitimi almış · Metin yazarlığı ve/veya halkla ilişkiler alanlarında kariyer hedefleri olan - Pozitif, yapıcı ve zaman yönetimi becerisine sahip Başvuru için: serbulenta@contactplus.com.tr

Yayın Yönetmeni

İnternet üzerinden yayın yapan kanalımıza tecrübeli, Kurgu, montaj yapabilen Admin paneli yönetimi konusunda tecrübesi olan, Metin yazıp, özel içerikler üretebilen, Dil bilgisi ve yazım kurallarına hâkim, Türkçeyi iyi ve etkin kullanan, Çözüm odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sorumluluk sahibi, takipçi, çalışma disiplini yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi iyi olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek yayın yönetmeni arıyoruz. Adaylar cvlerini mail yoluyla gönderebilirler. Görüşmeler randevu ile yapılacaktı.

Başvuru adresi: cagri.sahin@outlook.com

BAYAN REKLAMCI

Türkiye'nin en keyifli ve en eğlenceli dergisi REKLAM SATIŞ TAKIMI Arıyor. Yeme - İçme Sektörünün ve Eğlence Dünyasının nabzının tutulduğu Best Mekan İstanbul dergisi Reklam Müdürü, Reklam Satış Sorumluları arıyor.. ilgilenen adayların bestmekanistanbul@gmail.com Adresine Mail atmaları rica olunur..

Reklam Ekibi Aranıyor

Milliyet Gazetesi ŞEHRİN EN İYİLERİ Gazete Eki için, Reklam Müdürü ve Reklam Satış Danışmanları Arıyor.. Yeme-içme SEKTÖRÜ VE TURİZM Sektörünü seven, seyahat engeli olmayan, çok gezmeye bayılan, iletişim gücü kuvvetli, kendine güvenen, neşeli ve enerjik takım arkadaşı arıyoruz... Resimli özgeçmişlerinizi sehrineniyileri@gmail.com adresine yollamanızı rica ederiz. 0212 27315 26

Kameraman / Kurgucu

Yapım şirketimizde Kameraman, Kurgucu olarak çalışmak ve staj yapmak isteyen yeni iş arkadaşları arıyoruz. Başvuru için ; modafilmik@gmail.com adresine, resimli cv’lerinizi bekliyoruz.

youtube kanalımız için bayan yüz arıyoruz

http://www.youtube.com/autolarge youtube kanalı için çektiğimiz videolarda, test şöförümüzün yanına oturacak ve videoya katılım yapabilecek bayan arkadaş(lar) aramaktayız. Araba konusunda bilgili ve meraklı yanı zamanda mümkünse araba kullanabilen arkadaşlar aramaktayız. cv veya müracat için lütfen aşağıdaki mail adresine mail gönderin. bilgi@autolarge.com

İçerik Editörü / TV Program / Ulusal Kanal

Gündüz kuşağı programlarında tecrübeli, tercihen sağlık programında çalışmış içerik editörü aramaktayız. ajanscv@gmail.com adresine CV'nizi iletebilirsiniz.

Medya Direktörü

Tercihen üniversitelerin İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, En az 5 yıl PR ajansında çalışmış, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri, Marka Yönetimi, Medya ile İlişkiler, Kampanya ve Proje & Etkinlik yönetimi konularında deneyime sahip, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Planlama, organize etme, zaman yönetimi ve problem çözme konularında yetenekli, Müzakere ve ikna etme yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip(Uluslararası müşterilerle çalışabilecek düzeyde) Türkçe’yi iyi konuşan ve yazı diline hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MEDYA DİREKTÖRÜ aranmaktadır. Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini 20 Kasım 2016 Pazar gününe kadar sibel.kaya@idea-pr.com adresine göndermeleri rica olunur.

Yapımcı ve Sunucu

İnternet üzerinden yayın yapan televizyonumuzda mobil araç ve stüdyo da kendi projesini hayata geçirmek isteyen yapımcı ve sunucular kanalımızla irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir konu üzerine kendi bulacağınız konu ve konukların programları tarafımızca çekilmektedir. İrtibat için Lütfen cagri.sahin@outlook.com adresinden ulaşınız.

Reklam Ekibi

Türkiye'nin en keyifli ve en eğlenceli dergisi REKLAM SATIŞ TAKIMI Arıyor. Yeme - İçme Sektörünün ve Eğlence Dünyasının nabzının tutulduğu Best Mekan İstanbul dergisi Reklam Müdürü, Reklam Satış Sorumluları arıyor.. ilgilenen adayların bestmekanistanbul@gmail.com Adresine Mail atmaları rica olunur..

TECRÜBELİ HABER EDİTÖRÜ ARIYORUZ

Tercihen üniversitelerin İletişim, Basın Yayın bölümlerinden mezun, En az 10 yıl yazılı basın deneyimine sahip, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Planlama, organize etme, zaman yönetimi ve problem çözme konularında yetenekli, Türkçe’yi iyi konuşan ve yazı diline hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ege’nin güzel şehri AYDIN’da görev alabilecek HABER EDİTÖRÜ aranmaktadır. Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini medyatanitimajansi@gmail.com adresine göndermeleri rica olunur.

Kreatif metin yazarı

Dijital ajansın ihtiyaçlarının yanısıra, eğitim filmleri, viral reklamlar da yazabilecek, üretiminde sınır olmayan, yaptığı işi önemseyen kreatif metin yazarı arıyoruz. Tecrübeli olmanız tercih sebebi olsa da 'ben nice tecrübeliyi cebimden çıkarırım' diyenlere de kapımız açık. Yeter ki bize gösterebilecek bir şeyler yazıp çizmiş olun. Düşünen, üreten, genel kültürü yüksek, meraklı, üretmeden duramayan hatta bundan rehatsızlık duyan, iyi fikrin maliyet ile değil yaratıcılıkla ilgili olduğunu anlayan, sorumluluk sahibi, fikrini anlatabilen, imla kurallarına hakim, yaratıcılığın ürün ile sınırlı olmadığını kavramış; Yazarlığın yanında iyi bir iletişimci Konsepti farklı mecralarda kağıda dökebilmenin de en az onu bulmak kadar önemli olduğunun bilincinde Takıma pozitif enerjisi, yaratıcılığı ve üretkenliği ile güç katacak Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen Kreatif Metin Yazarı (Copywriter) arıyoruz.

İnternet Reklamcısı

Günlük gazetenin internet sayfası için, dijital reklam alanında tecrübeli, özel reklam alabilecek, reklam sektörünü tanıyan, ajanslarla iletişim kurabilecek, reklam sorumlusu arıyoruz. İnternet sitesine reklam alabilecek, reklam ajanslarının kampanyalarına dahil olabilecek, alanında tecrübeli reklamcılar aranıyor. Başvurularınızı: batuhancolak@yenicaggazetesi.com.tr adresine yapabilirsiniz.

GİZLİ REKLAM

İşveren Tanımı Gizlireklam, ürün yerleştirme ile ilgili içeriğe sahip olan, internet, TV, sinema, bilişim, PVR ve DVR alanında yeni yatırımlar yapan ve piyasada sağlam bir yer edinmeyi amaçlayan, ünlülerle çalışan ve bu nedenle de önemli internet sayfalarını bünyesinde barındıran genç dinamik bir firmadır. Gizlireklam merkezden verilecek işlerle ilgili düzenli olarak çalışabilecek, günlük rapor tutabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Ofiste çalışma ya da evden çalışma şeklinde karşılıklı olarak kişinin durumuna göre çalışma şekli belirlenecektir. İçerik girme işleminin düzenli bir şekilde yapılması konusu kesinlikle çok önemlidir. Üniversitelerin metin yazarlığı, edebiyat gibi ilgili bölümlerinden mezun ya da o bölümlerinde öğrencisi iseniz; Okul okumamış fakat Türkçe diline hâkim iseniz, Türkçe imla ve yazım kurallarını iyi derecede kullanabiliyor iseniz, İnterneti ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor iseniz, İnternette araştırmalar yapıp çıkan bilgiler ile özgün ve kaliteli metinler yazabileceğinize inanıyor iseniz, Kendinize güveniyor iseniz, BEYİN SİZSİNİZ! Özgeçmiş yollayın!

MUHABİR ARIYORUZ

2 aylık bir projemiz için, mültecilerle konuşabilecek, saha deneyimi olan muhabir arıyoruz.

Reklam Satış Sorumlusu

Business Group Bünyesinde çıkartılan LÜKS YAŞAM ve MEKAN Dergileri için, Medya Sektöründe Büyük Hedefleri Olan, Eğlenceli ve Saygın Bir İş Anlayışı ile Çalışacak, Özgüveni Yüksek ve Dış Görünümüne Özen Gösteren Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.. Portföyü Olan Reklam Satış Sorumluları ( BAYAN ) Yönetici Asistanı Webmaster Görsel Yönetmen Moda Editörü ( Bayan ) Etkinlik ve Eğlence Danışmanı ( Bayan ) Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.. ilgilenen adayların başvurdukları kategori Yazarak bestmekanistanbul@gmail.com Adresine Mail atamaları rica olunur.. Resimsiz Cv Dikkate Alınmayacaktır..

Reklam departmanı

Turizm sektöründe deneyimli, kendi portföyü olan, reklam departmanında çalışacak reklam elamanları aranıyor. Telefon: (0212) 278 77 41

Stajyer Ekip Arkadaşlarımızı Arıyoruz!

Ömer Medya Film & Prodüksiyon şirketi olarak 7 yıldır TRT kanallarında devam etmekte olan Vapurda Çay Simit Sohbet programımız ve yeni başlayacağımız projeler için üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan veya mezun olmuş, kamera ve montaj alanında kişiler için stajyer ekip arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler: - Tercihen Dslr makinaları kullanabilen. - Takım çalışmasına uyabilen. - Organizasyon yapabilen. İlgili kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresimize göndermeleri rica olunur. Başvuru için; vapurdatvokul@gmail.com

Reklamcı aranıyor

Turizm sektöründe deneyimli, portföyü olan reklamcılar aranıyor. öz geçmiş bilgilerinizi: pinar.coban@turizmyatirimdergisi.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Telefon: 0212 278 77 41

Tv kanalımızda - Klip programı sunacak bayan sunucular

Tv kanalımızda - Klip programı sunacak bayan sunucular, - Reji elemanı, - Sesci, - Stajerler, - (Edius kullanabilen) Montaj programına hakim, kurgu yapabilecek yetenekli (Bay/Bayan) arkadaşlar arıyoruz. İkna kabiliyeti yüksek, reklam satış danışmanları arıyoruz. Parttime veya tam zamanlı çalışma imkanı vardır. Gsm: 0532 332 32 23’den arayabilir yada ferhatcanbey@gmail.com’’ adresine Kişisel bilgilerini gönderebilirler.

Grafiker aranıyor

Dergi deneyimi olan, özenli, dışarıdan çalışabilecek grafiker aranıyor. İletişim numarası: 0212 278 77 41

Çalışma Arkadaşları Aranıyor

Medya Sektöründe Büyük Hedefleri Olan, Eğlenceli ve Saygın Bir İş Anlayışı ile Çalışacak, Özgüveni Yüksek ve Dış Görünümüne Özen Gösteren Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.. Dergicilik Alanında Portföyü Olan Reklam Müdürü ve Satış Sorumluları ( BAYAN ) Yönetici Asistanı, Webmaster, Art Director, Görsel Yönetmen, Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.. ilgilenen adayların başvurdukları kategoriyi Yazarak lotusmediapr@gmail.com adresine, DUYGU YILMAZ Dikkatine Mail atamaları rica olunur.. Resimsiz Cv Dikkate Alınmayacaktır..

Kurgusuna guvenen fırsat bekleyen senaristler

Eğitime yeniliklere açık uyumlu senaryo film sektörüne ben de varım diyebilecek kişileri ekibimize bekliyoruz.

Grafik Tasarımcı- ANKARA

Fikir üretmeye meraklı, Bizimle uzun mesai saatlerinde verimli çalışacak, Baskı konusunda tecrübeli, Gerekli program bilgisine sahip Bir de Mutlu bir insan olsun lütfen :) Cv: info@publicasid.com

Reklam Satış Ekibi Aranıyor

The Best Mekan Dergisi, Reklam Müdürü ve Reklam Satış Danışmanları Arıyor.. The Best Mekan Marka Uzmanı olmak ister misiniz? Yeme-içmeyi seven, seyahat engeli olmayan, çok gezmeye bayılan, iletişim gücü kuvvetli, kendine güvenen, neşeli ve enerjik takım arkadaşı arıyoruz... Resimli özgeçmişlerinizi bestmekanistanbul@gmail.com adresine yollamanızı rica ederiz.

Kameraman, Kameraman Asistanı

TRT’ye program yapan yapım şirketimizde kameraman pozisyonunda çalışmak için ekibimize yani kişiler arıyoruz. Ayrıca üniversitelerin ilgili pozisyonlarında okuyan veya yeni mezun olmuş kişilere kamera, kurgu ve program setleri üzerine vereceğimiz yeni eğitim dönemimiz başlamak üzere. Kendine güvenen, bu konular üzerine kendini geliştirmek isteyen kişilere bir fırsat vermek ve eğitim sürecini başarı ile tamamlayanlara iş imkanı sunmak istiyoruz. İlgilenen kişilerin, paradisofilmcv@gmail.com adresine, resimli cv’lerini göndermelerini rica ediyoruz. Görüşmeler randevu ile verilecektir.

Kamera/Kamera Asistanı

TRT’de yayınlanan ‘‘VAPURDA ÇAY SİMİT SOHBET’’ programı ile yeni dönem tv okulu başlıyor. Sektöre ilk adım için (fotoğraflı özgeçmiş) başvurularınızı bekliyoruz. Medya okulumuzda Programların tüm yapım aşamaları, setler... Başlangıç ve ileri düzeyde kamera kurgu eğitimleri verilecektir. Not: DSLR makinalar Black Magic kamera, Final Cut ve Premiere kullanabilen mezun veya öğrenci adayları bekliyoruz. İletişim: vapurdatvokulu@gmail.com

Asistan

Genç pop şarkıcısı için mevcut görüşmeleri yürütebilecek çeşitli etkinlik ve organizasyonları organize edebilecek bayan asistan aranmaktadır.İlgilenenler iletişim adresinden iletişime geçebilirler. Gsm:+90 532 278 23 80

çalışma arkadaşları arıyoruz

Show TURK ve Show Max tv kanallarında yayınlanacak programımız için, çalışama arkadaşlar arıyoruz... Ekran tecrübesi olan yada olmasını isteyen sunucu adayı bayan arkadaşlar... Prodüksiyonda çalışacak, reklam rezervasyon, müşteri temsilcisi, program asistanı tabi İzmirliler, İzmir de yaşayanlar medya televizyon dünyası kapılarını size ardına kadar acıyor- İlgili kişilerin fotoğraflı öz geçmişlerini mail adresimize göndermeleri rica olunur. Sunucu adaylarının boy fotoğrafı olması rica olunur ......sinematanitimajansi@gmail.com cv bırakın...

Günaydın TV (interaktifTV)'ye Personeller

Günaydın TV ‘ye Personeller.. TV, Gazete ve Haber Portalı medya alanlarında hizmet veren firmamıza ; • Satış & Pazarlama Koordinatörü • Reklam ve Medya Danışmanı.. alınacaktır. Aranan Nitelikler - Yaratıcı, -İkna kabiliyeti yüksek, -İnsanlarla iletişimi kuvvetli, -Özgüveni yüksek, -Diksiyonu düzgün ve prezentabl, -18-40 yaş arası, -Tercihen Şişli-Mecidiyeköy istikametine yakın ulaşımı olanlar müracaat edebilirler. -KENDİSİNE GÜVENEN HERKES BAY-BAYAN MÜRACAT EDEBİLİR EĞİTİM FARK ETMEZ TERCÜBE VE TERCÜBESİZ TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR POZİSYONLAR : ** Satış & Pazarlama Koordinatörü ** Reklam ve Medya Danışmanı.. alınacaktır. TV VE GAZETE İÇİN (SAHADA ÇALIŞACAK) İNTERNET TV KAMERAMAN FİRMA REHBERİ İÇİN: SAHADA ÇALIŞA BİLECEK (EĞİTİM DURUMU FARK ETMEZ) %50 PRİM USULU TÜRKİYE GENELİNDE CV LERİNİZ İÇİN : gunaydintv@gmail.com e-posta adresine başvuru yapınız.

Runltd Ekip Arkadaşları Arıyor!

RUNLTD EKİP ARKADAŞLARI ARIYOR! Runltd'ye bağlı özgür kürsümüz olan B*ktan Şeyler adlı web sitemiz ve radyomuz Run on Air için yol arkadaşları arıyoruz! Mezun oluyorum/oldum ne yapacağım diye kara kara düşünen, Haftanın 6 günü masa başında çalışmaktan bıkmış, Fikirlerim var, öğrenmek, çalışmak istiyorum diyen, Stajyerliği çay, kahve servisi yapmak olarak görmeyen, Hem eğlenecek hem işini sahiplenecek yol arkadaşları arıyoruz! Sosyal medya danışmanı, editör, redaktör, reklamcı, kameraman, tasarımcı.. Kendinize güvendiğiniz alanlar için kapımız açık :) Başvurularınız için: alya@runltd.com

MEDYA DİREKTÖRÜ

Tercihen üniversitelerin İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, En az 5 yıl PR ajansında çalışmış, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri, Marka Yönetimi, Medya ile İlişkiler, Kampanya ve Proje & Etkinlik yönetimi konularında deneyime sahip, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Planlama, organize etme, zaman yönetimi ve problem çözme konularında yetenekli, Müzakere ve ikna etme yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip(Uluslararası müşterilerle çalışabilecek düzeyde) Türkçe’yi iyi konuşan ve yazı diline hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MEDYA DİREKTÖRÜ aranmaktadır. Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini 20 Kasım 2016 Pazar gününe kadar emrah@beraberapr.com adresine göndermeleri rica olunur.

Muhabir Arıyoruz.

2 aylık bir projemiz için, mültecilerle konuşabilecek, saha deneyimi olan muhabir arıyoruz.

Satış Temsilcisi / Reklam Danışmanı!

Ulusal TV kanallarına yapmış olduğumuz sektör / ekonomi programımız için firma yetkilileriyle iletişime geçip program detaylarını aktaracak satış temsilcileri / müşteri temsilcileri / agentlar aranmaktadır. Aranan Nitelikler - Girişimci, - Ekip çalışmasına yatkın, - Öğrenci veya mezun, - Kazandır ve kazan felsefesine uyum sağlayan, - Satış odaklı, - Güler yüzlü, - Girişken, - Gelişmeye açık, Kişiler aramaktayız. Eğer siz de bizimle çalışmak istiyorsanız başvurularınızı cvearthmedia@gmail.com adresine yollayabilirsiniz.

Editör/Metin Yazarı

Kurumsal yayınlar hazırlayan ajansımıza editör arıyoruz... Başvuru: info@tayailetisim.com

Kurgu-Montaj

TV Kanalımızda çalışabilecek Kurgu-Montaj elemanı aranıyor. Bizlere 0552 9854444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Deneyimli Muhabir

İstanbul'da yer alan dergimiz için haber diline hakim, tercihen dergi tecrübesi bulunan, yazı işleri alanında kariyer hedefleyen muhabirler aranıyor. Özgeçmişleriniz için: sebahattin.ercan@turizmyatirimdergisi.com.tr

Muhabir arkadaşlar arıyoruz

17 yıldır faaliyette olan Taşımacılar Gazetesine röportaj ve haberlere gidebilecek, gittiği haberin metnini yazabilen, güleryüzlü, prezantabl muhabir arkadaşlar arıyoruz.

Freelance çalışacak muhabir arkadaşlar arıyoruz

17 yıldır faaliyette olan Taşımacılar Gazetemize, randevusu alınmış röportajlara gidecek, haberini yazabilen, dergi için fotoğraflar çekebilen, güler yüzlü muhabir arkadaşlar arıyoruz. Çalışma saatleri kendine göre şekillendirilebilir. Röportaj- haber başına ödeme yapılır.

Freelance çalışacak muhabir arkadaşlar arıyoruz

17 yıldır faaliyette olan Taşımacılar Gazetemize, randevusu alınmış röportajlara gidecek, haberini yazabilen, dergi için fotoğraflar çekebilen, güler yüzlü muhabir arkadaşlar arıyoruz. Çalışma saatleri kendine göre şekillendirilebilir. Röportaj- haber başına ödeme yapılır İrtibat: 0507 170 38 17

Bayan muhabir aranıyor

Aylık olarak yayımlanan Turizm ve Yatırım Dergisi'nde çalışmak üzere; dergi yayıncılığı konusunda deneyimli, İstanbul 4. Levent bölgesine rahat ulaşım imkanı sağlayabilen, Türkçeye hakim, tercihen İngilizce bilen bayan muhabir aranıyor. İletişim: (0212) 278 77 41 http://www.turizmyatirimdergisi.com.tr/dergiler.html

"Video Kurgu Editörü" Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen holdingleri arasında yer alan müşterimiz için "Video Kurgu Editörü" arıyoruz. Nitelikler: • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Minimum 2 yıl ajans ya da bağımsız içerik üretme tecrübesi bulunan, • Avid/Final Cut Pro veya Adobe Premier programlarına hâkim, • Tercihen Adobe After Effect programında yetkin, • İyi derecede motion graphics bilgisi olan, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Tercihen İngilizce bilen, • Askerlik görevini tamamlamış İş Tanımı: • Sosyal mecraları ve trendleri takip etmek, sosyal medyadaki gelişmeler ışığında yeni türlerde içerik kurgulamak, • Gündelik gelişmeler ışığında güncele dair hızlı refleks geliştirmek, görsel medya oluşturmak Çalışılacak Yer: Zeytinburnu – İstanbul (Avrupa) İlanlarımıza başvuru yapmak isteyen adaylar özgeçmişlerini hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine paylaşabilir.

Editörler ve Editör olmak isteyenler

Cansporhaber sitesine ve Sosyal Medya hesaplarında çalışacak, çalışmak isteyen editörler ve editör adayları arıyoruz. Editör olmak isteyen arkadaşlar ve editörler başvuru yapabilir. Editörlük eğitimi verilecek ve sitemizde çalışma imkanı verilecektir. Bilgi için mail atın; cansporhabermerkezi@gmail.com

"Sosyal Medya Uzmanı" Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen holdingleri arasında yer alan müşterimiz için "Sosyal Medya Uzmanı" arıyoruz. Nitelikler: • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Sosyal medya yönetimi ve topluluk yönetimi konusunda en az 3 yıllık deneyim sahibi, • İtibar ve algı yönetimi konularında deneyim sahibi, • Yaratıcı kampanya ve içerik hazırlamada başarılı çalışmalara imza atmış, • Tercihen Photoshop, Fireworks gibi ilgili grafik programlarını kullanabilen, • Türkçe ’ye ileri düzeyde hâkim, dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden, editöryal yetenekleri olan, • Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, • İyi derece İngilizce bilen, • Askerliğini tamamlamış İş Tanımı: • Marka stratejilerine katkı sağlayabilecek yeni öneriler geliştirmek • Sosyal medyadaki gelişmeleri ve trendleri takip etmek, yeniliklere uygun çözümler üretmek, • Basılı-görsel yayınların sosyal medya hesaplarını yönetmek • Sosyal medya etkinliğini analiz etmek ve raporlamak, Çalışılacak Yer: Zeytinburnu – İstanbul (Avrupa) İlanımıza başvuru yapmak isteyen adaylar özgeçmişlerini hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine paylaşabilir.

Kameraman Aranıyor

TRT kanallarında yayınlanmakta olan programlarımız için, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan veya mezun olmuş, kamera kullanmaya ilgi duyan kişiler için stajyer, freelance ve tam zamanlı olarak iş pozisyonumuz açıktır. Aranan Nitelikler: - Tercihen Dslr makinaları kullanabilen. - Takım çalışmasına uyabilen. - Organizasyon yapabilen. İlgili kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresimize göndermeleri rica olunur. Başvuru için: modafilmik@gmail.com

Müşteri İlişkileri Direktörü

Danışmanlığını yürüttüğümüz Levent'te faaliyet gösteren reklam ajansımız için ''Müşteri İlişkileri Direktörü'' arıyoruz. Nitelikler: • İnsan ilişkileri kuvvetli • İkna kabiliyeti yüksek • Brief almayı ve iyi brief vermeyi bilen • Ajans müşteri ilişkilerinde tecrübeli • Kreatif süreçlere hakim • Marka iletişimi ve tasarım konusunda tecrübeli • İngilizce konuşma ve yazım diline hakim, yurtdışı ile düzenli iletişim kurabilecek • Aktif araç kullanabilen • Müşteri portföyüne sahip • Tercihen eğitim, inşaat ve son tüketiciye hitap eden marka deneyimi olan Görev Tanımı: • Mevcut markalar ile iletişiminin sürdürülmesi ve geliştirilmesi • Mevcut markalara sağlanacak ek hizmet fırsatlarının araştırılması & oluşturulması • Markalara iletişimde yol gösterecek danışmanlığın yapılması, iletişim planlarına destek sağlanması • Markaların taleplerinin doğru alınarak kreatif ekibin brieflenmesi • Kreatif ekip lideri ile haftalık iş planlarının oluşturulması • Düzenli müşteri ziyaretlerinin yapılması • Yeni marka kazanımı için portföy oluşturulması ve aktif sunum & ziyaretlerin yapılması • Prodüksiyon işlerinde yurtdışı ekibe destek olunması Özgeçmişlerinizi bilgi@faydaakademi.com.tr adresine gönderebilirsiniz. 0216 383 13 75 - www.faydaakademi.com.tr

Vapurda Çay Simit Sohbet Ekip Arkadaşlarını Arıyor

TRT kanallarında yayınlanmakta olan programlarımız için, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan veya mezun olmuş, kamera ve kurgu bölümümüz için stajyer, freelance ve tam zamanlı olarak iş pozisyonumuz açıktır. Aranan Nitelikler: - Tercihen Dslr makinaları kullanabilen. - Takım çalışmasına uyabilen. - Organizasyon yapabilen. İlgili kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresimize göndermeleri rica olunur. Başvuru için: modafilmik@gmail.com

BeraBeraPR - MEDYA DİREKTÖRÜ

ARANAN ÖZELLİKLER Tercihen üniversitelerin İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, En az 5 yıl PR ajansında çalışmış Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri, Marka Yönetimi, Medya ile İlişkiler, Kampanya ve Proje & Etkinlik yönetimi konularında deneyime sahip, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Planlama, organize etme, zaman yönetimi ve problem çözme konularında yetenekli, Müzakere ve ikna etme yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip (Uluslararası müşterilerle çalışabilecek düzeyde) Türkçe’yi iyi konuşan ve yazı diline hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MEDYA DİREKTÖRÜ adaylarının fotoğraflı özgeçmişlerini 15 Haziran 2016 Çarşamba gününe kadar bekliyoruz.

Marka Direktörü Arıyoruz

Üniversite mezunu (tercihen iletişim fakültesi), en az 4 yıllık PR ajansı deneyimi, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, iletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, hayattan ve yaptığı işten keyif alan ekip arakadaşları arıyoruz.

Muhabir aranıyor

Ankara da faliyet gösteren Kurumsal firmamızın yayıncılık bölümüne İnternet Haber portalında muhabirlik yapacak arkadaşlar arıyoruz. maaş+sigorta

Kamera Asistanı

19 - 28 yaş arası, güncel kameralar hakkında az da olsa bilgisi olan, kendini geliştirip deneyim kazanmak isteyen  ve sigara kullanmayan Kamera Asistanı aranıyor...

edius 7 ve aftirefek proğram bilen bayan eleman aranıyor

edius 7 ve aftirefek proğram bilen bayan eleman aranıyor 0544 596 85 46

Zengin Medya İçerik Editörü Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen holdingleri arasında yer alan müşterimiz için "Zengin Medya İçerik Editörü" arıyoruz. Nitelikler: • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Metin yazım yeteneğinin yanı sıra fotoğraf, video ve ses düzenleme konusunda uzman, • Araştırmayı seven, yabancı kaynakları tarayarak içerik üretebilen, • Tercihen İngilizce bilen, • İletişim yönü kuvvetli, editörlük alanında yetkin, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı: • Dijital yayıncılık için uygun olabilecek her türlü haber-yayın içeriğini tüm detayları ile kurgulayıp hazırlamak, • Ulusal ve uluslararası gündemi, sosyal mecraları, trendleri, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve yaşam şekli olarak benimsemek, • Okuyucusuna bağımlılık yapacak yazı dizileri ve hikâyeler sunmak, Çalışılacak Yer: Zeytinburnu – İstanbul (Avrupa) İlanımıza başvuru yapmak için hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Medya Planlama Uzmanı aranıyor!

Reklam ve Medya konusunda faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul'da olan, firmamızın İstanbul merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;

İstanbul'da ikamet eden,

Minimum Lise mezunu,

Hekim ziyaretleri gerçekleştirebilecek

Tercihen reklam saha satışında 2 yıl tecrübeli,

Saha satışında çalışacak,

MS Ofis programlarını kullanabilen,

Hedef odaklı çalışabilecek,

İnsan ilişkilerinde başarılı,

Takım çalışmasına yatkın,

Diksiyonu düzgün, ifade yeteneği gelişmiş, sunum yapma becerisi olan,

Gelişime açık ve yenilikçi,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Medya Planlama Uzmanı arıyoruz.

İş Tanımı

Sorumlu olduğu alanda potansiyel müşterileri tespit etmek ve ilgili firmalarla iletişime geçmek,

Aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek,

Aylık ve yıllık müşteri ziyaret hedeflerini gerçekleştirmek,

Satış raporlarını hazırlamak ve sunmak.

Sunulan İmkanlar:

Maaş + Prim +SSK +Yol+ Yemek ve Bonuslar

İletişim:

İlan Yetkilisi: İnsan Kaynakları/Eğitim Uzmanı Reyhan Doğan

GSM: 0549 696 3939

reyhan.dogan@trendgrup.com

Adres: Selahattin Pınar Cad. Kazım Erbil İş Hanı No:19 D:113 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon 0(212) 213 55 66 / 0(212) 272 18 04

Web: http://www.trendmedya.com http://www.hastanetv.com http://www.kadincatv.com

Dergimiz ve Web Sitemiz İçin Reklam Satış Uzmanı Arıyoruz

Borsa Yatırımcıları Derneği'nin yaklaşık 10 yıldır yayın hayatını sürdüren dergisi BORYAD ve yeni açılan ekonomi/finans sitesi boryadhaber.com'da çalışmak üzere freelance reklam satış uzmanı arıyoruz. Özellikle ekonomi basını alanında reklam tecrübesi olan adayların fotoğraflı CV’lerini ayse@boryad.org adresine göndermelerini rica etmekteyiz.

Kurgu Yönetmeni

Belgesel kurgusuna hakim ve tecrübesi olan, yurtdışı seyahat engeli olmayan, kurgu operatörünü yönlendirebilecek bir kurgu yönetmeni arıyoruz. Başvuru: abdusselam@veya.com.tr

Reklam Satış Uzmanları Aranıyor

The Best Mekan Dergisi, Reklam ve Marka Uzmanı olmak ister misiniz? 

Yeme-içmeyi seven, seyahat engeli olmayan, çok gezmeye bayılan, iletişim gücü kuvvetli, kendine güvenen, neşeli ve enerjik takım arkadaşı arıyoruz... 

Resimli özgeçmişlerinizi bestmekanistanbul@gmail.com adresine yollamanızı rica ederiz.

Sekreter aranıyor

İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Admin yönetimi yapabilecek, Türkçe yazım kurallarına hakim, ekip arkadaşlarını asiste edebilecek, tercihen Beşiktaş ve çevresinde oturan sekreter aranıyor.

KAMERA/KURGU

TRT’de yayınlanan ‘‘VAPURDA ÇAY SİMİT SOHBET’’ programın ile yeni dönem tv okulu başlıyor. Sektöre ilk adım için (fotoğraflı özgeçmiş) başvurularınızı bekliyoruz. Medya okulumuzda Programların tüm yapım aşamaları, setler... Başlangıç ve ileri düzeyde kamera kurgu eğitimleri verilecektir. Not: DSLR makinalar Black Magic kamera, Final Cut ve Premiere kullanabilen mezun veya öğrenci adayları bekliyoruz. İletişim: vapurdatvokulu@gmail.com

TV PROGRAMCILARI

İnternet üzerinden yayın yapan kanalımızda dış yapımcı olarak yayın yapmak isteyen, projesi olan yetenekli arkadaşlar için bulunmaz bir fırsat. 3 farklı sabit stüdyo ile hizmet veren kanalımız sektörde kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar aranmaktadır.

gazeteci

İnternet üzerinden yayın yapan haber sitemize tecrübeli röportaj yapabilen, hızlı klavye kullanabilen, deneyimli ekip arkadaşları aranmaktadır. Başvurular Kocaeli Gebze/Darıca/ Çayırova bölgesinden alınacaktır.

ÖN MUHASEBE BİLEN BAYAN ELAMAN

TV Kanalımızda çalışacak Bahçelievler Yenibosna civarında oturan ÖN MUHASEBE BİLEN Bayan elemanı aranıyor. İRTİBAT 0532 332 32 23 / 0212 612 44 44

Spiker

İnternet üzerinden yayın yapan kanalımızda kamera önü tecrübesi olan deneyimli kendine güvenen program sunucuları aranmaktadır.Kocaeli/Gebze/Darıca ve Çayırova'dan yapılan başvurular kabul edilecektir.

Medya İlişkileri Direktörü

Önüne gelen her işte lafa, “önce Les Ottoman’da basına bir kahvaltı vermemiz lazım” diye başlamayan, Medya direktörlüğünün gerektirdiği nitelikler ve deneyim konusunda kafası karışık olmayan bir Medya Direktörü arıyoruz.

Yetiştirilmek Üzere Muhabir

Sektörel yayın yapan dergimizin yazı işleri departmanı için; -Haber yazmayı bilen, -Yetiştirilmek üzere eleman arıyoruz. Başvuru: sebahattin.ercan@turizmyatirimdergisi.com.tr Tel:0212 278 7741

Medya İlişkileri Yönetmeni

Nitelikler: • Üniversitelerin gazetecilik, iletişim ve sosyal bilimler bölümlerinden mezun, • Tercihen gazetecilik geçmişi olan • Medya ilişkileri alanında en az 2 yıl deneyimli, • Medya mensupları ile güçlü bir network’ü bulunan, • Haber değeri taşıyan içerik üretimi ve mevcut içeriklerin yönetimi alanında deneyimli, • Sözlü, yazılı iletişim yeteneği güçlü, Türkçe dil kurallarına hakim, • Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, • Müşteri beklentilerini iyi analiz edebilecek, • Esnek çalışma saatleriyle uyumlu, seyahat engeli bulunmayan, • Tercihen İngilizce bilen • İnsani ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Görev Tanımı: Müşterilerin medya ilişkileri süreçlerini yönetmek, Müşteriler adına yerel ve ulusal mecralarla düzenli iletişimin sağlanması, Basın daveti, basın bülteni, özel haber çalışmaları vb. metinlerin hazırlanması, Sözcülerle röportajların organize edilmesi, Haber değeri taşıyan içeriklerin oluşturulması ve mevcut içeriklerin yönetimi, Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması, Haftalık, aylık ve yıllık PR raporlarının hazırlanması, Dijital medya uzmanlarıyla projeler doğrultusunda senkronize çalışılması, PR ekibinin sorumlu olduğu alanlardaki iş süreçlerine takım ruhuyla destek verilmesi. Özgeçmişlerinizi bilgi@faydaakademi.com.tr adresine gönderebilirsiniz. 0216 383 13 75 - www.faydaakademi.com.tr

Reklam Satış Elemanı

İstanbul'da yer alan, turizm sektörüne yönelik yayın yapan dergimizin Reklam Departmanında görev yapmak üzere; reklam satış alanında deneyimli, portföyü olan çalışma arkadaşları aranıyor. Başvuru:sebahattin.ercan@turizmyatirimdergisi.com.tr Tel: 0212 278 7741

Sosyal Medya Uzmanı Aranıyor!

GENEL NİTELİKLER • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Adobe Photoshop kullanabilen, • Alanında en az 1 yıl deneyimli, • MS Office programlarına hakim, • Analitik düşünen ve sonuç odaklı, • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik, Matematik, İstatistik, Yazılım, vb. sayısal bölümlerinden mezun, • Analitik düşünen, analiz yapmada başarılı, araştırmacı, İŞ TANIMI • Var olan sosyal medya hesaplarının yönetilmesi • E-ticaret, sanal mağaza kanalını kuracak ve geliştirecek, • Sitede var olan ürünler ve resimlerin paylaşılarak siteye trafik sağlanması, • Yorumların kontrolü, spam, reklam, argo içeren yorumların takip edilmesi, • Sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplanması,müşteri taleplerinin iletilmesi, • Facebook reklam projelerinin belirlenmesi, • Outlet.OnlineMagaza.com ve yönetilen hesapların raporlarının hazırlanması, • Hesapların haftalık planlamalarının hazırlanması, • Sosyal medyada yenilik getirecek projelerin üretilmesi ve tasarlanması, • Outlet.OnlineMagaza.com'un istediği formatta rapor hazırlanması ve sunulması. • E-ticaret, sanal mağaza, B2B, B2C, web uygulamalarında işletim tecrübeli (Tercihen yazılım tecrübesi bulunan), • BAŞVURU:outletonlinemagaza@gmail. com

Reklam Ekibi Aranıyor

Aylık iş, sanat, cemiyet, moda ve yaşam dergisi CEMİYET MAGAZİN Portföyü olan REKLAM MÜDÜRÜ Reklam Satış Sorumluları Görsel Yönetmen Webmaster ve Editörler Arıyor.. İlgilenen adayların FOTOĞRAFLI Özgeçmişlerini İLGİLENDİKLERİ ALANLA ilgili Başlık ile info@cemiyetmagazin.com Adresine DUYGU YILMAZ dikkatine yollamaları rica olunur..

Ekip Arkadaşları Aranıyor

LÜKS YAŞAM Dergileri CEMİYET MAGAZİN ve BEST MEKAN için, Medya Sektöründe Büyük Hedefleri Olan, Eğlenceli ve Saygın Bir İş Anlayışı ile Çalışacak, Özgüveni Yüksek ve Dış Görünümüne Özen Gösteren Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.. Portföyü Olan Reklam Müdürü ve Satış Sorumluları ( BAYAN ) Yönetici Asistanı, Webmaster, Art Director, Görsel Yönetmen, Moda Editörü ( Bayan ) Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.. ilgilenen adayların başvurdukları kategori Yazarak info@cemiyetmagazin.com adresine, DUYGU YILMAZ Dikkatine Mail atamaları rica olunur.. Resimsiz Cv Dikkate Alınmayacaktır..

Kameran Aranıyor

TRT Türk ve TRT Haber kanallarında yayınlanmakta olan programlarımız için, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan veya mezun olmuş, kamera kullanmaya ilgi duyan kişiler için stajyer pozisyonumuz açıktır. Başvurular sonunda seçilen kişiler yayınlanmakta olan televizyon programlarımızın çekimlerine katılarak kamera eğitimi verilecektir. Aranan Nitelikler: - Tercihen Dslr makinaları kullanabilen. - Takım çalışmasına uyabilen, - Organizasyon yapabilen, - İlgili kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresimize göndermeleri rica olunur. Başvuru için: modafilmik@gmail.com

Stajyer Kameraman

Trt ve özel kanallara televizyon programı yapan, yapımcılık şirketimize kameraman pozisyonu için stajyer arkadaşlar alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, kamera ve fotoğraf çekme merakı olan set ortamında çalışmak isteyen arkadaşlara çalışma dönemleri içerisinde eğitim verilecektir. İlgili kişlerin; modafilmik@gmail.com adresine resimli cv'lerini gönderebilirler.

JR. Prodüktör aranıyor

Case Productions prodüktor olarak yetiştirilmek üzere yeni mezun ekip arkadaşları aramaktadır. Aranan Nitelikler: - İleri seviyede İngilizce - Genel produksiyon bilgisi - Seyahat engeli olmaması - Ekibe çalışmasına uyumlu - Öğrenmeye hevesli - Ehliyeti olan

aysenaz.baykal@caseproductions.com

Reklam Satış Danışmanları Arıyoruz!

Reklam sektöründe deneyimli; ekonomi, alışveriş, spor, turizm ve seyahat gibi alanlarda çalışmalar yürüten kurumlarla ilişkileri kuvvetli reklam satış danışmanları arıyoruz.

gokce.cetin@golfmag.com.tr

Sosyal Medya ve Yazı İşleri Stajyeri

Basılı medyada ilerlemek isteyen, sosyal medyanın bu işin bir parçası olduğuna inanan iletişim fakültesi öğrencisi ya da bu işte hedefleri olan arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Lütfen CV'nizi ve iletişim bilgilerinizi mail yoluyla ulaştırın.

gokce.cetin@golfmag.com.tr

Muhabir aranıyor

Sürekli büyüyen haber ajansımız için muhabir kadrosunda çalışacak haber kaynakları ile ilişki kurarak sürekli haber toplayan, gerektiğinde olayları yerinde izleyen, haberi yazılı veya sözlü olarak takip eden işi seven prezentabl muhabirler aranıyor.

Görev yapacağı yerler: Şanlıurfa Ankara İstanbul

muhammet@urfa.net

Grafiker aranıyor

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, yaratıcı, yenilikçi, tasarım fikirleri üreten ve bunları uygulayabilen, Adobe, Illustrator, Indesign ve ilgili programlarını iyi derecede kullanabilen, alanında en az 2 yıl deneyimi olan, baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık konularında yeterli bilgiye sahip, Bay/Bayan Grafik Tasarımcı aranıyor.

serpil@diyalogmedya.com.tr

Medya İlişkileri Yönetmeni aranıyor

Danışmanlığını yürüttüğümüz Levent'te faaliyet gösteren reklam ajansımız için ''Medya İlişkileri Yönetmeni'' arıyoruz.

Nitelikler: Gazetecilik, PR, İletişim, Sosyal Bilimler vb ilgili bölümlerden lisans mezunu En az üç yıl sektör tecrübesi olan İyi seviyede İngilizce bilgisi olan İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Görev Tanımı: Müşterilerin mevcut iletişimini izlemek ve raporlamak. Basın mensupları ve editörler ile iletişimi planlamak ve koordine etmek Basın bülteni hazırlamak, dağıtımını, yaygın yansımasını ve takibini sağlamak. Marka için basın içerikleri ve özgün fikirler geliştirmek PR ve iletişim planlarının geliştirilmesine destek vermek Etkinlik iletişimine, Strateji ve Proje geliştirmeye destek vermek

bilgi@faydaakademi.com.tr

İnternet sitesine deneyimli personel aranıyor

Antalya'nın Alanya ilçesinde yayın yapacak olan yerel gazetenin internet sitesinin haberlerini güncelleyecek ve düzenleyecek deneyimli personele ihtiyaç duyuluyor.

İlgilenenlerin 0532 287 65 31 numaralı cep telefonunu araması bekleniyor.

Reklam Satış Uzmanı aranıyor

Gazete Litros Haber ve internet yayını yapan Esen Tv kurumlarında çalışacak bayan Reklam Satış Uzmanı arıyoruz. Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun - Kendini TV sektöründe geliştirmiş veya geliştirmeye hevesli - Daha önce benzer pozisyonlarda yer almış - İkna kabiliyeti yüksek, satış becerileri gelişmiş - Enerji ve motivasyonu yüksek - Türkçeyi etkili kullanabilen, diksiyonu düzgün İgilenenler, ‘’esentvcom@gmail.com’’ adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

Muhabir Aranıyor!

Taşımacılar Lojistik Gazetesi ve www.tasimacilar.com sektörel haber mecrasında çalışacak haber yazmayı bilen muhabir arkadaşlar aranıyor.

- Daha önce röportaj ve basın toplantısı tecrübesi olan

- Fotoğraf makinası kullanmayı bilen

- MS Office programlarına hakim

Mecrayı www.tasimacilar.com/PDF adresinden inceleyebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş'tadır. Avrupa yakasında oturan arkadaşların müracaat etmesini rica ederiz.

Çalışma Saatler: Hafta içi: 09.00-18.00 C.tesi 10.00-16.00 Pazar: Off

Medialink Yayın Grubu çalışma arkadaşları arıyor

Medialink Yayın Grubu deneyimli ve lider ruhlu çözüm ortakları arıyor.

- En Fit Erkek ve Anne - Çocuk Dergileri Yazıişleri'nde yer alacak, tecrübeli, redaksiyon bilen, tercihen İngilizce çeviri yapabilecek editörler arıyoruz.

- 'Ben uygulamacı değil, yaratıcı grafikerim, görsel yönetmenim' diyorsanız, dergi tasarımında tecrübeli ve iyi indesign / photoshop biliyorsanız, hayalinizdeki dergiyi ve projeleri bizimle hayata geçirin.

Müracatlar için: filiz@medyalink.com.tr

BeraBeraPR Medya Grup Direktörü Arıyor...

Tercihen üniversitelerin İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, En az 10 yıl PR ajansında çalışmış Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri, Marka Yönetimi, Medya ile İlişkiler, Kampanya ve Proje & Etkinlik yönetimi konularında deneyime sahip, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Planlama, organize etme, zaman yönetimi ve problem çözme konularında yetenekli, Müzakere ve ikna etme yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip(Uluslararası müşterilerle çalışabilecek düzeyde) Türkçe’yi iyi konuşan ve yazı diline hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini 29 Eylül 2014 Pazartesi gününe kadar emrah@beraberapr.com adresine göndermeleri rica olunur.

Dergi tasarımında çalışacak eleman aranıyor

Medyalink yayın grubunda yayınlanan Copyrigt dergilerde görev alacak, İndesing bilen, dergi tasarımında deneyimli tasarımcılar ve İngilizce bilen editörler aranmaktadır. İlgilenenler, info@medyalink.com.tr adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

Bestmekanistanbul Dergimize Ekip Arkadaşları Aranıyor

Bestmekanistanbul Dergimizde Tam Zamanlı Çalışmak Üzere Ekip Arkadaşları Aranıyor... Portföyü Olan Reklam Satış Sorumluları ( BAYAN ) Webmaster, Grafiker Görsel Yönetmen ilgilenen adayların başvurdukları kategori Yazarak bestmekanistanbul@gmail.com Adresine Mail atamaları rica olunur..

Yapım Asistanı, Metin Yazarı, Kameraman ve Muhabir aranıyor

TRT'de yayınlanacak bir belgesel için, aşağıdaki şartları taşıyan arkadaşlar arıyoruz.

- Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi

- Kendini TV sektöründe geliştirmiş veya geliştirmeye hevesli

- Daha önce benzer pozisyonlarda yer almış

- Metin yazarı için; Yazı diline hakim, etkileyici metinler yazabilen

- Muhabir, kameraman ve yapım asistanları için; seyahat engeli bulunmayan

 - Ekip çalışmasına yatkın.

İlgilenen arkadaşların fotoğraflı özgeçmişlerini litroshaber@gmail.com adresine göndermeleri veya 0212 568 55 25 / 0554 405 19 23 numaralı telefondan randevu almaları rica olunur.

 

Sümbül Efendi Camii Manevi ortamında çalışabilecek

Vakfımızın Medya Bölümüne Montaj programına hakim, kurgu yapabilecek yetenekli (Bay/Bayan) arkadaşlar arıyoruz. Parttime veya tam zamanlı çalışma imkanı vardır. Vakfımız Kocamustafapaşa'da olup yakında oturan arkadaşların müracaat etmelerini arzu ederiz. İlgi duyan arkadaşların Cv'lerini ihyavakfi@gmail.com adresine bekliyoruz.

PROJE YÖNETMENLERİ Ref:PY REKLAM SATIŞ DANIŞMANLARI Ref:RSD

Türkiye'nin ilk medya pazarlama şirketi olarak kurulan 26 yıllık başarılı ve onurlu bir geçmişe sahip olan kuruluşumuz, Hürriyet Gazetesi’nce özel gazeteler yapım ve sunumu konusunda yetkilendirilmiştir. Ayrıca orta ölçekli işletmelere bedelsiz olarak pazarlama hizmetleri danışmanlığı sunmaktadır. Yeni hedeflere doğru yürümekte olan şirketimiz bu amaç doğrultusunda mevcut kadrosunu aşağıda nitelikleri belirtilen personelle yetkinleştirmeyi amaçlamaktadır. (Başvurular gizli tutulup, referans kodu ve fotoğraf bulunmayan CV’ler dikkate alınmayacaktır.) Adayların, sekreter@reklamdanisma.com.tr adresine veya 0212 327 20 27 no’lu faks numarasına başvuruda bulunmaları rica olunur.

Exclusive Magazin Reklam Satış Ekibi Arıyor

Türkiye'nin En Lüks, En Özel, En Seçkin ve En Şık Cemiyet, Moda, Alışveriş Dergisinde Çalışmak İstermisiniz. İş Sanat, Spor, Bürokrasi, Cemiyet, Sanat ve Televizyon Camiasının en özel isimlerine Gidecek olan bu Ayrıcalıklı Dergide Yer Almak İstiyorsanız Özgeçmişinizi lotusmedipr@gmail.com Adresine Yollamanızı Rica Ediyoruz..

Medya Sektöründe Kariyer Yapmak İsteyen Ekip Arkadaşları Arıyoruz..

Lotus Media Managaent Bünyesinde çıkartılan LÜKS YAŞAM Dergileri için, Medya Sektöründe Büyük Hedefleri Olan, Eğlenceli ve Saygın Bir İş Anlayışı ile Çalışacak, Özgüveni Yüksek ve Dış Görünümüne Özen Gösteren Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.. Portföyü Olan Reklam Satış Sorumluları ( BAYAN ) Yönetici Asistanı Webmaster Görsel Yönetmen Moda Editörü ( Bayan ) Etkinlik ve Eğlence Danışmanı ( Bayan ) Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.. ilgilenen adayların başvurdukları kategori Yazarak lotusmediapr@gmail.com Adresine Mail atamaları rica olunur.. Resimsiz Cv Dikkate Alınmayacaktır..

Editör

Anne Bebek Çocuk dergisi ABÇ Dünyası'nda görevlendirilmek üzere deneyimli editör aranıyor. Cinsiyet ayrımı yapmıyoruz, fakat işin kadınlar için daha uygun olduğunu belirtmekte fayda var.

Reklam Satış Uzmanı

Muğla Şehir Gazetesi HABER 48 için, Türkçe’yi doğru ve nitelikli kullanabilen, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, yüksek ikna kabiliyetine sahip, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın 25-35 yaş arasında Fethiye bölgesinde çalışacak kadın Reklam Satış Uzmanı aranıyor. İlgilenenler CV'lerini hkozakoglu@gmail.com adresine gönderebilirler.

Italyan sirketler icin pazarlamacilar ariyoruz

Şirket İsmi, Şehir / Ülke: Autonomielocali SRL (Bologna / İtalya) Personel Sayısı: 2 İş tanıtımı: • Yenilenebilir/alternatif enerji ve enerji tasarrufu teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren İtalyan şirketlerinde çalıştırmak üzere “satış ve pazarlama elemanı” arıyoruz. • Bu ilan ayrıca, farklı sektörlerde satış tecrübesi olan, ciddi, motivasyonu yüksek ve istekli kişiler içindir. • Aradığımız personelin görevi, Türkiye’nin dört bir yanında şirketimizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve satmak, piyasa analizi ve pazar araştırması yapmak, verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek ve firmamızı, müşterilere, doğru ve eksiksiz tanıtmaktır. • İtalya’daki şirketimizde, satışı yapılacak ürün ile ilgili formasyon eğitimi verilecektir. Genel Nitelikler: • Yenilenebilir enerji ve enerji tasarrufu hakkında bilgi sahibi olan, • İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, satış alanında uzman, • Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip, • Şirketimizin, hedeflerine ulaşmasında, iddialı ve istekli faaliyetler gösterebilecek, • Satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, • Türkiye içerisinde seyahat engeli olmayan, • İyi derecede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Diğer bilgiler: • Pozisyon tipi : 6-12 aylık, tam zamanlı(full time) • Eğitim seviyesi: En az lise mezunu • Ehliyet : B sınıfı Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Avrupa Birliği formatında resimli özgeçmişlerini (CV) recruitinginitaly@gmail.com adresine gönderebilirler.

Yapım ve Prodüksiyon Alanlarında Faaliyet Gösteren Firmamıza

İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, prezentabl, seyahat engeli olmayan, diksiyonu düzgün, müşteri portföyü oluşturabilecek, tercihen benzer pozisyonlarda çalışmış, sponsorluk çalışmaları, satış ve pazarlama görevlerini üstlenebilecek bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Başvuru için info@librayapim.com

Grafik Tasarımcımız Olur musun?

Sunum tekniklerine hakim tercihen Keynote kullanabilen, Yaratıcı ve yenilikçi düşünen,Güçlü portfolyoya sahip, Sorumluluk alabilen, proaktif, Tasarım, görsel iletişim vb. ilgili bir alanda öğrenim görmüş, Ekip çalışmasına uyumlu ve marka odaklı, Hızlı çalısma atmosferine yatkın,İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Grafik tasarımcıları arıyoruz. Başvuru: esel@cvp.com.tr CVP Ajans/Etiler İSTANBUL

Contactplus İletişim Hizmetleri-Metin Yazarı

Contactplus İletişim Hizmetleri olarak farklı sektörlerdeki müşterilerimize yönelik hizmet vermek üzere “metin yazarı” arıyoruz: · Çok iyi derecede İngilizce bilen · Türkçe ve İngilizce imla kurallarına hakim · Araştırmaya inanan - Tercihen basın kuruluşlarında (özellikle “life style” yayınlarda) muhabir ya da editör olarak görev yapmış ve/veya halka ilişkiler sektöründe metin yazarı olarak çalışmış · Tercihen halkla ilişkiler ya da gazetecilik eğitimi almış · Metin yazarlığı ve/veya halkla ilişkiler alanlarında kariyer hedefleri olan - Pozitif, yapıcı ve zaman yönetimi becerisine sahip başvuru için: serbulenta@contactplus.com.tr

Günlük gazeteye grafiker aranıyor

Antalya'nın Alanya ilçesinde yeni açılacak olan ve günlük yayınlanacak “Büyük Alanya Gazetesi”ne tecrübeli grafiker alınacaktır.

Müracaatlarınızı 0.532.2876531 numaralı telefona yapabilirsiniz.

Anne Bebek Çocuk Dünyası'na Reklam Satış Yetkilisi aranıyor.

ABÇ Dünyası - Anne Bebek Çocuk Dünyası Dergisi'nde çalışacak konusunda deneyimli Reklam Satış yetkilisi aranıyor. İlgilenenler senay@abcdunyasi.com adresine cv'lerini gönderebilir. İletişim: 212 536 77 77

NAR PR hırslı, sosyal ve işini seven medya danışmanı arıyor…

Halkla İlişkiler sektöründe hizmet veren ajansımızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Tercihen en az 2 yıl deneyimli Ekip çalışmasına yatkın Halkla İlişkiler sektöründe kariyer yapmayı planlayan Dinamik Bülten yazabilen İletişime açık medya danışmanı arıyoruz. İletişim için; Nar PR Halkla İlişkiler Bilgen Gülmez /Medya Direktörü Tel: 0212 279 51 77 bilgen@narpr.com

Bünyesine kattığı ulusal ve uluslararası markalar ile büyümesini sürdüren

Şele Organizasyon&PR, “Medya İlişkileri Yönetmeni” arıyor. Aranan Nitelikler: İletişim fakültesi mezunu En az 5 yıllık ajans deneyimli Temsilcisi olduğu markaların müşteri ve medya ilişkilerini yürütecek yetkinliğe sahip Basın ilişkileri güçlü İlgilenen adaylar CV’lerini ilknur@selepr.com adresine gönderebilirler.

Reklam Sektörünün önemli oyuncularından F&C Medya Grubu,

Elalem halkla İlişkiler şirketinde görevlendirilmek üzere, pazarlama sorumluluları arıyor… Daha once PR sektöründe çalışmış, sektör analizi yaparak yeni çalışma alanları, istikrarlı performans artışı sağlayabilecek, potansiyeline inanan, ekip çalışmasına uygun genç, heyecanlı, çalışma arkadaşı arıyoruz. Aranan Nitelikler 25/35 YAŞ ARASI GELİŞİME AÇIK ÖĞRENME BECERİLERİ KUVVETLİ VİZYONU OLAN EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU İNSİATİF KULLANABİLME YETİSİNE SAHİP İletişim: ufukisman@elalemiletisim.com

Reklam, Animasyon ve Prodüksiyon alanlarında faaliyet gösteren Ajansımızda çalışacak

Tercihen benzer sekörlerde satış ve pazarlama alanında çalışmış, İletişim ve ikna becerisi yüksek , temsil kabiliyeti olan , prezentabl , diksiyonu düzgün, Yurt içi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan , Müşteri portföyünü oluşturabilecek ve sürekli ziyaretler gerçekleştirebilecek , Var olan projeler için sponsorluk çalışmaları yapabilecek , İletişim araçlarını verimli kullanabilen , Çalışma arkadaşımızı arıyoruz. Resimsiz CV'ler dikkate alınmayacaktır. Müracaat için mustafa@fiyaka.com.tr

Konuk Koordinatörü Aranıyor

5 yıldır TRT ekranlarında yayınlanan Vapurda Çay Simit Sohbet programında, basınla ve ünlü konuklarla iletişime geçip, çekim organizasyonu sağlayabilecek konuk koordinatörü ve yapım asistanları arıyor. Mezun, tecrübeli veya bu konuda tecrübe kazanmak isteyen öğrenci stajyer adayları başvuruda bulunabilirler. Aranan Nitelikler: -Televizyon ve Medya dünyası hakkında bilgili -Ses tonlaması ve diksiyonu düzgün -Organizasyon becerisi yüksek olan İlgili kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini konu kısmına "Konuk Koordinatörü Başvurusu" yazarak vapurdatvokulu@gmail.com'a göndermeleri rica olunur.

Erasmus stajyerleri aranıyor

Almanya'da Türkçe yayın yapan haber sitesi ARTI49.COM için, Türkiye'de üniversite öğrenimi gören Erasmus stajyerleri arıyoruz. İlgilenenlerin başvurularını redaktion@arti49.com adresine göndermelerini rica ederiz.

GAZETE - Bayan Sekreter

Beşiktaş'ta bulunan ofisimizde, gazete faaliyetinde bulunduğumuz firmamıza, bayan sekreter aranmaktadır. CV'nizi gazetebirlikbasvuru@gmail.com adresinize göndermenizi rica ederiz. En az lise mezunu, 23-30 yaş arası, 1500 net ücret, ssk, yemek,

Çalışma arkadaşı arıyoruz...

Show TURK ve Show Max tv kanallarında olan programımız için, çalışama arkadaşlar arıyoruz... Ekran tecrübesi olan yâda olmasını isteyen sunucu adayı bayan arkadaşlar... Prodüksiyonda çalışacak, reklam rezervasyon, müşteri temsilcisi, program asistanı tabi İzmirliler, İzmir de yaşayanlar medya televizyon dünyası kapılarını size ardına kadar acıyor- İlgili kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresimize göndermeleri rica olunur. Sunucu adaylarının boy fotoğrafı olması rica olunur ......sinematanitimajansi@gmail.com cv bırakın...

Freelance seslendirme sanatçıları aranıyor!!!

Reklam ve tanıtım filmleri sektöründe hizmet veren şirketimiz bünyesinde freelance çalışmak üzere seslendirme sanatçıları aranmaktadır. Demoları İnfo@makrofilms.com Üzerinden ulaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için; www.makrofilms.com

Sosyal Medya Uzmanı Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen holdingleri arasında yer alan müşterimiz için "Sosyal Medya Uzmanı" arıyoruz. Nitelikler: • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Sosyal medya yönetimi ve topluluk yönetimi konusunda en az 3 yıllık deneyim sahibi, • İtibar ve algı yönetimi konularında deneyim sahibi, • Yaratıcı kampanya ve içerik hazırlamada başarılı çalışmalara imza atmış, • Tercihen Photoshop, Fireworks gibi ilgili grafik programlarını kullanabilen, • Türkçe ’ye ileri düzeyde hâkim, dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden, editöryal yetenekleri olan, • Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, • İyi derece İngilizce bilen, • Askerliğini tamamlamış İş Tanımı: • Marka stratejilerine katkı sağlayabilecek yeni öneriler geliştirmek • Sosyal medyadaki gelişmeleri ve trendleri takip etmek, yeniliklere uygun çözümler üretmek, • Basılı-görsel yayınların sosyal medya hesaplarını yönetmek • Sosyal medya etkinliğini analiz etmek ve raporlamak, Çalışılacak Yer: Zeytinburnu – İstanbul (Avrupa) İlanımıza başvuru yapmak için; hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

İçerik Editörü Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen holdingleri arasında yer alan müşterimiz için "İçerik Editörü" arıyoruz. Nitelikler: • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Metin yazım yeteneğinin yanı sıra fotoğraf, video ve ses düzenleme konusunda uzman, • Araştırmayı seven, yabancı kaynakları tarayarak içerik üretebilen, • Tercihen İngilizce bilen, • İletişim yönü kuvvetli, editörlük alanında yetkin, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı: • Dijital yayıncılık için uygun olabilecek her türlü haber-yayın içeriğini tüm detayları ile kurgulayıp hazırlamak, • Ulusal ve uluslararası gündemi, sosyal mecraları, trendleri, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve yaşam şekli olarak benimsemek, • Okuyucusuna bağımlılık yapacak yazı dizileri ve hikâyeler sunmak, Çalışılacak Yer: Zeytinburnu – İstanbul (Avrupa) İlanımıza başvuru yapmak için; hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Video Kurgu Editörü Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen holdingleri arasında yer alan müşterimiz için "Video Kurgu Editörü" arıyoruz. Nitelikler: • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Minimum 2 yıl ajans ya da bağımsız içerik üretme tecrübesi bulunan, • Avid/Final Cut Pro veya Adobe Premier programlarına hâkim, • Tercihen Adobe After Effect programında yetkin, • İyi derecede motion graphics bilgisi olan, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Tercihen İngilizce bilen, • Askerlik görevini tamamlamış İş Tanımı: • Sosyal mecraları ve trendleri takip etmek, sosyal medyadaki gelişmeler ışığında yeni türlerde içerik kurgulamak, • Gündelik gelişmeler ışığında güncele dair hızlı refleks geliştirmek, görsel medya oluşturmak Çalışılacak Yer: Zeytinburnu – İstanbul (Avrupa) İlanımıza başvuru yapmak için; hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Reklam Ajansı Müşteri Temsilcisi

• En az 2 sene reklam ajansı deneyimli ve müşteri portföyü olan ve potansiyel yeni müşterilerle irtibata geçerek yeni müşteri kazanımını sağlayacak olan, • İyi derecede pazarlama ve reklamcılık bilgisine sahip, • Gündemi, trendleri, sosyal medyayı takip etmeye meraklı, popüler kültüre ve teknolojiye hakim • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, • Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, iş takibi kuvvetli • Ajans-Müşteri arasındaki bilgi akışını doğru, hızlı ve etkin bir şekilde sağlayacak • Gelişmeye ve ilerlemeye açık • Tüm MS Office programlarına hakim • İstanbul'da ikamet eden, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen • Adayların resimli CV’leri ile başvurmaları gerekmektedir. Fotoğrafsız ve belirtilen niteliklere sahip olmayan müracaatlar dikkate alınmayacaktır. CV’ler info@avmajans.com adresine yollanacaktır.

Web Tasarım Uzmanı Arıyoruz!

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Topkapı'da dijital yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Web Tasarım Uzmanı" arıyoruz. •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, •En az 3 yıl deneyimli, •HTML5 ve CSS konularında uzmanlık derecesinde bilgi sahibi, •Adobe Photoshop programına iyi derecede hakim, Indesign, Illustrator, Flash programlarını etkin kullanabilen, •Kullanıcı deneyimi odaklı web sitesi ara yüzü tasarımları yapabilen, •Profesyonel web tasarım ve ara yüz örnekleri içeren bir portfolyo sunabilecek, Başvuru için; hayati.arpaci@faydaakademi.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Satış Pazarlama Temsilcisi

İstanbul - Ataşehir'de bulunan şirketimizde görev almak üzere Satış Temsilcisi aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Piyasayı bilen, Teklif hazırlayabilen, Medya mecrası satış ve pazarlamasından sorumlu olacak, Yeni müşteri araştırma çalışmalarında bulunup yoğun olarak aktif saha çalışmalarında bulunabilecek ve portföy yönetimine hakim, Randevuları oluşturabilecek ve müşteri ziyaretleri yapabilecek, Müşteri bilgilerinin, satış süreçlerinin ve benzer gelişmeleri haftalık raporlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişime açık ve ikna becerisi yüksek, Reklam, pazarlama, satış stratejileri hakkında fikir sahibi, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Satış Temsilcisi alınacaktır... iletişim: abdusselam@veya.com.tr 0506 849 94 60

Reklam Yazarı

Merhabalar, Ajansımızda çalışmak üzere reklam yazarı arıyoruz. İlan metni aşağıdadır. Reklam Yazarı İstanbul - Ataşehir'de bulunan şirketimizde görev almak üzere Reklam Yazarı aramaktayız. Aranan Özellikler Sektörde en az üç yıl deneyimli, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edip, stratejik düşünebilen, Yenilikçi reklam ve kampanya fikirleri geliştirebilen, Yaratıcı konsept bulma konusunda ehil ve deneyimli, Senaryo kurgulayıp ve yazan, Sunum tekniklerine hakim, Araştıran, doğru kaynaklar ile kendini besleyen, dijital, popüler kültür ve reklam trendlerini takip eden, Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına hakim, titiz ve dikkatli, Takıma pozitif enerjisi, yaratıcılığı ve üretkenliği ile güç katacak, Reklam yazarı arıyoruz. Adayların özgeçmiş ve portfolyolarını abdusselam@veya.com.tr adresine bekliyoruz.

GÖNÜLLÜ MUHABİRLİK

Habere ilgi duyuyor, sadece ilgi duymakla kalmayıp profesyonel anlamda ileride meslek olarak da bu alanda çalışmak istiyorsanız bu fırsat size göre. Haber değeri taşıdığına inandığınız, imzanızı attığınız haberlerin, duyulmasını istiyorsanız, çevrenizde yaşananları bize yazmanız yeterli. Bakmakla görmek arasındaki farkı biliyor, kaleminizede güveniyorsanız başlangıç için sorun yok. İlinizde, İlçenizde, oturduğunuz bölgedeki olumlu yada olumsuz haberleri, olayları gönderin haber olarak yayınlayalım. Haberinizi yapin gönderin. Gönderdikleriniz gerçekten haber değeri taşıyorsa adınızla yayınlayalım. Sizde ahaberajansi.net@gmail.com adresine e-posta göndererek, gönüllü muhabirlerimiz ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz firma, dernek, vakıf ve spor kulüplerinin etkinliklerini, faaliyetlerini ve haber değeri taşıyan Olaylarını, basın Bültenlerinizi gönderebilirsiniz.

Reklam Satış Yetkilisi Arıyoruz

Şirket Açıklaması: GZone, hem web sitesi hem de IOS,Android ve ISSUU mobil applerden okunan Türkiye'nin en önemli ve en büyük eşcinsel magazin,yaşam ve kültür dergisidir. Eylül 2014'ten bu yana aylık yayınlanan ve Hornet mobil uygulaması aracılığıyla Türkiye'deki 320.000 kişiye ulaşan dergimiz ve günde 15.000'den fazla ziyaretçiyi bulan, LGBT bazında magazini ön plana çıkaran, yaygınlığı yüksek www.gzone.com.tr isimli web sitemiz ve onun aktif sosyal medya hesapları ile varlık gösteriyoruz. İş Açıklaması: GZone gönüllüleriyle genişliyor ancak finansal olarak da genişlemesi gerekiyor. Bunun için de takımımızda reklam satmayı yaşam tarzı haline getirmiş bir oyuncuya ihtiyacımız var. GZone'un mecralarında banner, advertorial haber, tam sayfa reklamlar ve akla gelebilecek tüm dijital reklamları GZone adına satıp bundan yüksek komisyonunu elde edecek reklam satış yetkilileri arıyoruz. Pozisyonumuz tam zamanlı veya maaş bazlı olmamakla birlikte,bu yükselen ve bakir olan reklam alanından yüksek kazançlar elde etmek isteyen adaylarını bekliyor. Gerekli Yetenek ve Uzmanlıklar: -İngilizceye hakim -Sosyal yetenekleri gelişmiş -Çalışkan -Reklam veya dijital reklam satışında en az 2 yıl deneyimli -Reklam ajansları veya medya satınalma ajanslarını tanıyor olması bir artıdır -Takım oyuncusu -Kendi kendini motive edebilen

Organizasyon Asistanı

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Uluslar arası organizasyon tecrübesi olan ve İngilizce bilen bayan arkadaş arıyoruz. İlgilenmek isteyen arkadaşlarımız byproje@outlook.com adresine CV'lerini mail olarak atabilirler.

OYUNCU ARANIYOR

SIFIR MEDYA BÜNYESİNDE ÇEKİLECEK OLAN REKLAM FİLMLERİ İÇİN, 4-8 YAŞLARI ARASINDA KIVIRCIK SAÇLI ÇOCUK 25-35 YAŞLARI ARASINDA KADIN VE ERKEK 19-27 YAŞLARI ARASINDA- ATLETİK GÖRÜNÜMLÜ- ERKEK VE KADIN OYUNCULAR ARANMAKTADIR. YER: BURSA BAŞVURU: cast@sifirmedya.com.tr

YAŞAM TV’DE ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR

YAŞAM TV’DE ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR İstanbul Bahçelievler Yenibosna'daki Tv kanalımızda - Klip programı sunacak bayan sunucular, - Reji elemanı, - Sesci, - Stajerler, - Haber sunacak Bayan spiker - (Edius kullanabilen) Montaj programına hakim, kurgu yapabilecek yetenekli (Bay/Bayan) arkadaşlar arıyoruz. Sağlık, Alışveriş, Spor, Turizm ve Seyahat gibi alanlarda çalışmalar yürüten kurumlarla ilişkileri kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek, reklam satış danışmanları arıyoruz. Parttime veya tam zamanlı çalışma imkanı vardır. Gsm: 0532 332 32 23’den arayabilir yada ferhatcanbey@gmail.com’’ adresine Kişsel bilgilerini gönderebilirler.

Art Direktör

• Tercihen üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarım yada Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, • En az 5 yıl deneyimli, • Tasarımın fikir aşamasından itibaren tüm süreçlerini yönetebilen, • Yenilikçi kampanya konseptleri ve farklı çalışmalar ortaya çıkartabilen, • Baskı tekniklerinin öncesi ve sonrasında yer alan süreçlere hakim, • Ekip yönetimi, ekip çalışması ve insan ilişkilerinde başarılı, • Tercihen İngilizce bilen, Özgeçmişlerinizi bilgi@faydaakademi.com.tr adresine gönderebilirsiniz. 0216 383 13 75 - www.faydaakademi.com.tr

Medya Planlama Asistanı

Ajansımızda yetiştirilmek üzere “Medya Planlama Asistanı” aramaktayız. Adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, iletişim yeteneği kuvvetli ve analitik düşünce yeteneğine sahip olması gerekmektedir. Erkek adaylarda askerlik tecili veya tamamlamış olması aranmaktadır. Adayların CV’lerini info@locummedya.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Dergi Ekibi Aranıyor

Dergi tecrübesi olan yardımcı editör ve tecrübeli muhabir / grafiker /reklam satış sorumlusu aranıyor. Başvuruların iskenderalbayrak@uskudarlife.tv'ye yapılmasını rica ediyoruz.

Eğlenceli ve lezzetli bir işiniz olsun ister misiniz?

Yeme-içmeyi seven, çok gezmeye bayılan, iletişim gücü kuvvetli, kendine güvenen, neşeli ve enerjik takım arkadaşı arıyoruz... Aradığımız kişi sizseniz CV'lerini dilara@gecce.com'a bekliyoruz...

Muğla Fethiye ve çevre ilçelerde reklamcı aranıyor

Büyükşehir Lykia , gazetesinde ve ulusal yazılı ve görsel medyaya reklam satabilecek deneyimli reklam temsilcisi aranıyor, Fethiye'ye yerleşmek isteyen deneyimli reklamcılara kolaylık sağlanır www.48ajans.com Tel 0 553 111 0872 haberlykia@gmail.com

KLİP PROGRAMI SUNACAK BAYANLAR

KLİP PROGRAMI SUNACAK BAYAN SUNUCULAR İstanbul Bahçelievler Yenibosna'da Türk Halk Müziği Kürtçe ve Türkçe Klip Yayını Yapan Müzik kanalında Klip programı sunacak bayan sunucular aranıyor. Ayrıca Reklam departmanında çalışacak bayan Reklam Satış Uzmanı arıyoruz. Aranan Nitelikler, Kendini TV sektöründe geliştirmiş veya geliştirmeye hevesli - Daha önce benzer pozisyonlarda yer almış - İkna kabiliyeti yüksek, satış becerileri gelişmiş - Enerji ve motivasyonu yüksek - Türkçeyi etkili kullanabilen, diksiyonu düzgün İgilenenler... Gsm: 0532 332 32 23’den arayabilir yada ferhatcanbey@gmail.com’’ adresine Kişsel bilgilerini gönderebilirler.

6-12 yaş çocuklar için komedi senaristi

6-12 yaş arası çocuklar için durum komedisi ve yer yer absürt komedi yazabilecek senarist arkadaşlar arıyoruz. İlgilenen arkadaşlara karakterler verilerek örnek bir pilot bölüm yazmaları istenecektir. Anlaştığımız arkadaşa başlangıçta 12 dakikadan 13 bölüm istenecektir. Bazı konu başlıkları tarafımızdan belirlenecektir. Ödeme ile ilgili sorun yaşamayacağınızı belirtmek isterim. İlana Türkiye'nin her yerinden başvurabilirsiniz. Profesyonel veya acemi olabilirsiniz. İstediğimiz kalitede yazabilen her senarist ile çalışabiliriz. Başvurularınızı e-mail adresime gönderirseniz size gerekli materyaller için geri dönüş yapılacaktır. iletişim: irfanoral@yandex.com İlginize Teşekkür Ederiz...

Editör ve Muhabir Aranıyor

Dergi tecrübesi olan yardımcı editör ve tecrübeli muhabir aranıyor. Başvuruların yilmaz@turizmajansi.com'a yapılmasını rica ediyoruz.

Yapım şirketine Bayan sekreter...

Beşiktaş'ta bulunan yapım şirketimiz de çalışacak 20-26 yaş arası bayan sekreter aranmaktadır. Çalışma saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:00. İlgili kişilerin aşağıda belirtilen mail adresine CV'lerini göndermesini rica ederiz. TFT Yapım tftyapimbasvuru@gmail.com

Sinema filmi projesinde çalışacak Yapımcı Asistanı

TFT Yapım'ın yeni sinema filmi projesinde birebir yapımcı ile çalışacak, iyi derecede ingilizce bilen, üniversitelerin Güzel Sanatlar, Radyo Sinema TV, İletişim gibi ilgili alanlarından mezun, yapım sektöründe 1-3 sene tebrübesi olan, esnek mesai saatlerinde çalışabilecek, seyahat engeli olmayan ekip arkadaşı arıyoruz. tftyapim@gmail.com

KLİP PROGRAMI SUNACAK BAYAN SUNUCULAR

Türk halk müziği kanalında Klip programı sunacak bayan sunucular aranıyor. Ayrıca Şirketimizin Çağrı Merkezi departmanında görevlendirilmek üzere; Dışarıdan gelen telefonlara bakacak bayan elemanlar aranıyor. İgilenenler, 0532 332 32 23’den arayabilir yada ferhatcanbey@gmail.com’’ adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

REKLAM DEPARTMANINDA ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR ARANIYOR

Yaşam Tv Reklam departmanında çalışacak bayan Reklam Satış Uzmanı arıyoruz. Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun - Kendini TV sektöründe geliştirmiş veya geliştirmeye hevesli - Daha önce benzer pozisyonlarda yer almış - İkna kabiliyeti yüksek, satış becerileri gelişmiş - Enerji ve motivasyonu yüksek - Türkçeyi etkili kullanabilen, diksiyonu düzgün İgilenenler, 0532 332 32 23’den arayabilir yada ferhatcanbey@gmail.com’’ adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

Reklam Müdürü ve Satış Ekibi Aranıyor..

Türkiye'nin 4.cü ve Zengin içeriğe Sahip olan MEKAN ve YAŞAM Dergisi BEST MEKAN, Kendine Güvenen, Müşteri Portföyü Olan, Seyahat Engeli Olmayan, Eğlence Sektörünün En Büyük Markaları ile Çalışmalar Yapacak REKLAM MÜDÜR ve Reklam Satış Ekibi Aramaktadır.. ilgilenen adayların, info@bestmekanistanbul.com adresine Özgeçmişlerini yollamaları rica olunur..

Kurgu Yönetmeni ve Görüntü Yönetmeni

* İstanbul Bostancı'da bulunan şirketimizde görev almak üzere Kurgu Yönetmeni aramaktayız.

Nasıl birini arıyoruz?

-Sektörde deneyimli veya Radyo, Televizyon bölümlerinden mezun, -Belgesel ve TV projelerinde yer almış, -Ekip çalışmasına yatkın, -Araştırmacı, mazeret üretme yeteneği değil sorun çözme yeteneği yüksek, -Girişken, yaratıcı yeteneğe sahip, yeniliklere açık, -Adobe Premiere'e hakim, -Tam zamanlı çalışmak üzere, -25 ile 35 yaş arasında olan, -Askerlik hizmetini tamamlamış.

İletişim: abdusselam@veya.com.tr "Tecrübem yok ama yeni mezunum ve birşeyler öğrenmek istiyorum." diyenler varsa sizleri de bizimle tanışmaya davet ediyoruz. *Başvuru sırasında CV (var ise showreel) gönderilmesi gerekmektedir.

 KAMERAMAN / FLYCAM OPERATÖRÜ

İstanbul - Bostancı'da bulunan şirketimizde görev almak üzere Kameraman ve Flycam Operatörü aramaktayız.

Nasıl birini arıyoruz?

-Sektörde deneyimli veya Radyo, Televizyon bölümlerinden mezun, -Belgesel ve TV projelerinde yer almış, -Ekip çalışmasına yatkın, -Araştırmacı, mazeret üretme yeteneği değil sorun çözme yeteneği yüksek, -Girişken, yaratıcı yeteneğe sahip, yeniliklere açık, -B Sınıfı ehliyeti olan, -Seyahat engeli olmayan, uzun süre şehir dışında çalışabilecek, -25 ile 35 yaş arasında olan, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -DSLR Kameralara hakim kameraman, -DJI Inspire 1 kullanabilen flycam operatörü aramaktayız.

İletişim: abdusselam@veya.com.tr *Başvuru sırasında CV (var ise showreel) gönderilmesi gerekmektedir.

Editör / Jr. Editör / Soru Yazarı

Kurum Adı: Pervasız Yapım Pozisyon: Editör / Jr. Editör / Soru Yazarı İş Tanımı: Kanal D ve Show TV’de yayınlanacak televizyon formatlarımız için ekibimize katılacak ve tüm projelerimizde çalışacak kadın ya da erkek yaratıcı genç beyinler arıyoruz… - Farklı düşünmek şart! - İstekli olmak şart! - Verimli çalışmak şart! - İş yaparken eğlenmek şart! - Bu ilana başvurmak şart değil… Ama “yaratıcı bir başvuru” yapmak şart! İletişim bilgileri: e-posta: bilgi@pervasizyapim.com Format ve içerik geliştirme çalışmaları için: www.bygusto.com

PR konusunda yetenekli, fikir sahiplerini arıyoruz

Halkla İlişkiler sektöründe hizmet veren ajansımızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Tercihen en az 2 yıl deneyimli Ekip çalışmasına yatkın Halkla İlişkiler sektöründe kariyer yapmayı planlayan; Dinamik Bülten yazabilen, gerekirse haber yaratabilecek. İletişime açık medya danışmanı arıyoruz. İletişim için; ufukisman@elalemiletisim.com

Reklam Satış Temsilcisi

sektörel mücevher dergisinde çalışacak konusunda deneyimli Reklam Satış yetkilisi aranıyor. İlgilenenler jewellerymagazine@hotmail.com adresine cv'lerini gönderebilir

PR ve Strateji Direktörü

Danışmanlığını yürüttüğümüz Levent'te faaliyet gösteren reklam ajansımız için ''PR ve Strateji Direktörü'' arıyoruz. Çok yönlü strateji geliştirmeye dayalı deneyimi olan, Ekip yönetimi de dahil olmak üzere, Marka konumlandırma, marka ve iletişim stratejileri konusunda tecrübesi olan, Ağırlıklı olarak ajans kökenli olan, Birden çok projeyi yürütme becerisine sahip, Dış ilişkiler deneyimi olan, Konsept yaratma, sunum hazırlama ve sunmada yetenekli, Çok iyi seviyede İngilizce konuşabilen, Bütünleşik iletişim/kurumsal iletişim/paydaş iletişimi/kriz iletişimi vb konuların en az ikisinde bilgi ve deneyim sahibi olan, Pazarlama, PR, etkinlik ve medya planlama ayaklarını içeren entegre iletişim stratejileri hazırlanması, planlanması ve uygulamasının takibinden sorumlu olacak, Uluslararası iş yapış biçimlerine ve global trendlere hakim, Ülkenin bürokratik işleyişine ve kadrolarına aşina olan, Dikkatli, sabırlı, analitik düşünebilen.

Başvuru: bilgi@faydaakademi.com.tr

Sektörel Yayın için Editör / Muhabir

İş ve inşaat makinaları alanındaki mevcut ve yeni sektörel dergilerimiz için: * Üniversitelerin ilgili sosyal bilimler bölümlerinden mezun, * Sözlü ve yazılı iletişimde güçlü, * Türkçe dil bilgisine hakim, * Öğrenmeye açık araştırmacı bir kişiliğe sahip, * İnternet ve sosyal medyaya hakim, * Yazmayı seven ve kalemine güvenen Editör / Muhabir arıyoruz.

Başvuru: gkuyumcu@forummakina.com.tr

Saha Satış Danışmanları Aranıyor

Saha Doğrudan Pazarlama ve Event Ajansı, İç Anadolu ve Batı Karadeniz sahalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Satış Danışmanları arıyor. Aranan Özellikler: - Diksiyonu düzgün - Görünümüne özen gösteren - Müşteri ilişkilerinde deneyim sahibi - Yazılı ve sözlü raporlama yapabilecek - En az lise mezunu - 35 yaşını aşmamış bay/bayan adaylar Görev Tanımı: - Fatura ödeme noktasına gelen tüketicilere firmamızı istediği formatta tanıtmak - Tüketici onayı doğrultusunda belirlenen formların dolumu nu gerçekleştirmek - Toplanan formların belirlenen raporlama sistemine günlük girişlerini gerçekleştirmek - Belirli periyotlarda ziyaret gerçekleştirecek olan üst yetkiliye, toplanan formları sağlıklı şekilde sunmak - Personel alımı yapılacak iller : Ankara, Kırıkkale, Mamak, Karabük, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Çankırı İletişim: bilgi@sahadayiz.biz

ideaPR / Medya Direktörü

Tercihen üniversitelerin İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, En az 7 yıl PR ajansında çalışmış Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri, Marka Yönetimi, Medya ile İlişkiler, Kampanya ve Proje & Etkinlik yönetimi konularında deneyime sahip, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Planlama, organize etme, zaman yönetimi ve problem çözme konularında yetenekli, Müzakere ve ikna etme yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip(Uluslararası müşterilerle çalışabilecek düzeyde) Türkçe’yi iyi konuşan ve yazı diline hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini 20 Temmuz 2015 Pazartesi gününe kadar sibel.kaya@idea-pr.com adresine göndermeleri rica olunur.

Medya ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımız da MEDYA VE HALKLA İLİŞKİLER UZMANI ekip arkadaşı arıyoruz. - Daha önce basın organlarında ve / veya halkla ilişkiler firmalarında en az 3 yıl iş deneyimi olan, - Diyalog gücüne güvenen, presentable, - İyi derecede İngilizce bilen - Sigara kullanmayan, - İstanbul'un Anadolu yakasında ikamet edenler.

Başvuru: info@medpartnersreklam.com

Yazılım Uzmanları Aranmaktadır

Şirketimiz bünyesinde çalışacak php programcısı aranmaktadır. Şirket bünyemizde seo uzmanlarımızın eksiklerini tamamlayacak bir yazılımcıya ihtiyaçımız var. Tercihen : Php programlama dilinde en az 2 yıl tecrübeli. Daha önce Php Framework ile çalışmış hızlı proje geliştirebilen. Bootstrap css deneyimi yüksek olan.. Web tasarımcıları aranmaktadır.. Şirketimiz bünyesinde rahat ofis içinde çalışacak, tamamen esnek çalışma saatleri olacaktır, bizler tam zamanlı olsada, kendimizde bu sektörün içinde yıllardır bulunduğumuz için, tam zamanlı bir masaya çakılıp çalışmanın ne denli can sıkıcı olduğunu biliyoruz. O yüzden yanımızda çalışan arkadaşların morel ve motivasyonunu sağlamak için, verilen işler zamanında teslim edildiği sürece, bu ofis bir hapishane değildir, istediğinde kişi çıkıp gidebilir, istediğinde gelebilir yine aynı ücret tarafına ödenecektir. Amacımız dostluk ortamında keyifli ve rahat projeler çıkarmak ve bu projelerin sonunda eğlenmektir. Şirketimiz'in bir dergisi ve bir interaktif haber sitesi vardır. Aradığımız kriterlerde yaş sınırı, askerlik gibi şeyler yoktur, kendine güvenen php konusunda uzman herkes başvurabilir teşekkürler. Oğuzhan İşleyen Tel : 0507 881 01 83

Müşteri Temsilcisi-Medya Yönetmeni arıyoruz!

Mono İletişim'e medya ilişkileri konusunda deneyim sahibi, fark yaratacak projeler geliştirebilen, müşteri ilişkilerini yönetebilecek, heyecanlı, dinamik, istekli, yaratıcı, güler yüzlü, enerjik ekip arkadaşları arıyoruz!

Başvuru: info@monoiletisim.com 

ALTIN MEDYA A.S

Reklam Sorumlusu (Freelance)

Teknoloji içerikli dergimiz için teknoloji şirketlerinin reklam müdürleriyle iletişim kurup reklam alabilecek reklam sorumlusu arıyoruz. Reklam alanında en az 2 yıllık deneyimi olan, akıcı ve düzgün bir diksiyona, yüksek ikna kabiliyetine sahip, üniversite mezunu, iş disiplini olan adayların cv'lerini bekliyoruz. seyda@zamazingodergi.com

kamera-kurgu-montaj

Kürtçe yayın yapan Kuzey Irak merkezli Waar TV adlı televizyon kanalının Taksim'deki İstanbul temsilciliğinde çalışacak, haber kameramanlığı deneyimi olan, iyi derecede edius programını bilen, haber kurgu ve montajı konusunda deneyimli, tercihen Kürtçe bilen elemana ihtiyacımız vardır. İlgilenenlerin fotoğraflı özgeçmişlerini istanbulwaartv@gmail.com adresine göndermeleri rica olunur.

Sayfa Tasarımcısı aranıyor

Şirketimizi bünyesinde çıkarılan dergilerin tasarımı için; Dergicilik geçmişi olan, sayfa tasarımı konusunda deneyimli, öncelikle InDesing ve Adobe Photoshop gibi grafik ve tasarım programlarına hakim, tam zamanlı çalışacak iş arkadaşları aranmaktadır. hr@urbanista.com.tr

MUHABİR VE KAMERAMAN ARIYORUZ

Radyo,Televizyon bünyesinde çalışacak, Tercihen Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu, TV sektöründe staj yapmış ya da minimum 1 yıl kameramanlık tecrübesi olan, Görsel yeteneği güçlü, Haber çekim tekniklerine hakim, Kurgu, montaj yapabilen (edius kullanabilen) "Ehliyeti olan ve *aktif olarak araç kullanan" Muhabir ve Haber Kameramanı aranıyor. LÜTFEN CV. GÖNDERİNİZ medyator2015@gmail.com TELEVİZYON MERKEZİ HALKALI- İSTANBUL

Reklam Satış Ekibi Aranıyor

Türkiye'nin en keyifli ve en eğlenceli dergisi REKLAM SATIŞ TAKIMI Arıyor. Yeme - İçme Sektörünün ve Eğlence Dünyasının nabzının tutulduğu Best Mekan İstanbul dergisi Reklam Müdürü, Reklam Satış Sorumluları arıyor.. ilgilenen adayların bestmekanistanbul@gmail.com Adresine Mail atmaları rica olunur..

İnteraktif TV'ye Reklam Koordinatörü ve Danışmanları,

Haftalık Gazete, İnternet Gazetesi ve İnteraktif TV (İnternet Televizyonu) bünyesinde görev alacak ; * Reklam Koordinatörü, * Reklam Danışmanları, * Satış & Pazarlama Şefi, * Halkla İlişkiler Asistanları alınacaktır. İş başvurusunda bulunacakların hangi kategoriye başvurduğunu CV sinde belirtecektir. e-posta : mediaturktv@gmail.com

Gazete, haber sitesi ve İnteraktif T'ye Danışman..

Gazete, İnternet haber sitesi ve İnteraktif TV de görevlendirilmek üzere ; * Haber Koordinatörü, * Reklam ve Halkla İlişkiler Koordinatörü, * Editör, * Kameraman, * Muhabirler, * Medya Danışmanları, * Reklam Danışmanları, * Yetiştirilmek üzere Asistan. *** İlanımızla ilgilenenlerin hangi kategoriye ve hangi ilanımıza başvurduğunu CV lerinde belirtmesi gerekmektedir. * e-posta : turkiyebasinbirligi@gmail.com

Address İletişim Marka Yöneticisi Arıyor

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 4-5 yıl gazetecilik veya PR Ajansı deneyimi olan Diksiyonu iyi, basın ilişkileri kuvvetli Bülten yazımına güvenen Life Style medya iletişiminde tecrübe sahibi Tercihen iyi derecede İngilizce bilen marka yönetici adayları başvurularını caglayan@addressiletisim.com adresine gönderebilirler.

Kameraman ve Flycam Operatörü Aranıyor

TRT'de haftalık yayınlanan programlarımız için seyahat engeli olmayan kameramanlar ve flycam operatörü (dji phantom 2 ve inpire 1) aranıyor. Maaş, SSK, Yemek vardır. Yer: Bostancı. mail: abdusselam@timelapseworks.com Not: Mümkünse CV ile birlikte showreel gönderiniz.

Kurgu Operatörü

TRT Haber'e yaptığımız programlar için şirketimiz bünyesinde çalışacak kurgu operatörü ve kurgu asistanı arıyoruz. Edius ya da Premiere tercihimizdir. Yer: Bostancı / İstanbul Tel:0506 849 94 60 CV için: info@timelapseworks.com

Kurgu Operatörü Arıyoruz

Belgesel konusunda uzmanlaşmış firmamızın Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere; Adobe Premiere, After Effects programlarını iyi bilen ve seri bir şekilde kullanabilen deneyimli kurgu operatörleri arıyoruz. Başvuru için lütfen kameraobsesyon@gmail.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerinizi gönderiniz.

Sosyal Medya Uzmanı ve Asistanı

Sosyal Medya Asistanı Sorunlusu olduğu markaların sosyal medya kanallarındaki hesaplarını yönetebilecek, Oluşturacağı içerikler ile müşterinin içini ısıtacak, Pozitif enerjili, Öğrenmeye heves duyan, Markalar için etkili dijital ve sosyal medya stratejileri geliştirebilecek, Sosyal medya alanında en az 1 yıl tecrübeli Sosyal Medya Asistanı arıyoruz! Sosyal Medya Uzmanı; Yönettiği markalar için yaratıcı içerikler üretmiş, Kampanya oluşturmuş ve yönetimini yapmış, Popüler kültür ve dijital trendleri takip eden, En az 2 yıldır sosyal medya pazarlaması ile kafayı bozmuş, Markaların sosyal ağ hesaplarındaki toplulukları yönetebilecek/yönlendirebilecek, Markalarımız için sosyal medya stratejisi geliştirebilecek, Sosyal Medya Uzmanı Arıyoruz!

Başvuru: info@tezahurad.com

Rookie Sosyal Medya Uzmanı Arıyoruz.

Pozisyon: Rookie Sosyal Medya Uzmanı / JR gibi Stajyer.

İş Tanımı: Markalarımızın sosyal medya hesapları için içerik üretmek, topluluk yönetimi yapmak, kreatif projeler düşünmek, ajans içinde takılmak, internette takılmak, Asmalımescit'te takılmak.

Aranan Nitelikler: Sosyal medyada kariyer yapmak isteyen, Türkçe'ye hakim, iyi yazan İngilizce'yi de en azından okuyabilen, ''sosyal medyadan anlarım'' (o ne demekse) diyen...

Tercih Sebepleri: İyi bir insan olması tercih sebebimizdir.

Başvuru: info@pistoninteractive.com'a cv'lerinizi yollarsanız memnun oluruz.

Deneyimli Deneyimsiz Bay-Bayan Oyuncular aranmaktadır.

Deneyimli, Deneyimsiz Bay-Bayan Oyuncular aranmaktadır.Yeni Yüzler aranmaktadır.

CV ve fotolarınızı bilgi@gezegenajans.com adresine gönderiniz.

Reklamcı aranıyor

Reklam sektöründe deneyimli; ekonomi, alışveriş ve seyahat gibi alanlarda çalışmalar yürüten kurumlarla ilişkileri kuvvetli, komisyon sistemiyle çalışacak reklamcılar aranmaktadır. İletişim: hr@urbanista.com.tr

Uluslararası Af Örgütü Basın Sorumlusu arıyor!

Medyanın içinde insan hakları için yer açabilirim diyorsanız, haydi aramıza katılın! Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi'nde basınla ilişkilerimizden sorumlu olacak arkadaşımız İstanbul ofisimizde çalışacaktır. Son başvuru tarihi 21 Aralık 2014'tür. Mülakat İngilizce ve Türkçe gerçekleştirilecektir. Başvurular gizli tutulacaktır. Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir. Başvurular için gerekli bilgiler bu adreste yer alıyor: http://amnesty.org.tr/icerik/2/1462/%5B%5Ddevam-ediyor%5Duluslararasi-af-orgutu-turkiye-subesi-basin-sorumlusu-ariyor

SOSYAL MEDYA UZMANI

Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı • İş Tanımı: Markaların tüm mecralar için haftalık planlarının oluşturulması ve içerik girişlerinin yapılması • Markalar için sosyal medya kampanya kurguların üretilmesi ve bu kampanyaların yönetilmesi • Markaların sosyal medya kanallarına yaratıcı fikir ve konseptler üretilmesi • Sayfa ve uygulama moderasyonu yapılması • Rakiplerin düzenli takibi ve rakip analiz raporlarının oluşturulması • Aranan Nitelikler: Sunum, planlama ve iletişim kabiliyeti yüksek • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Editoryal yönü kuvvetli, • Enerjik, çalışkan, meraklı ve araştırmacı • En az iki markanın sosyal medya hesaplarını yönetmiş • Dijital dünyadan kopmayan, yeni fikirler üretmekten yorulmayan • En az 1 yıl deneyimli Tercih Sebepleri: • Tercihen üniversitelerin ilgili bölümünden mezun • Tercihen ingilizce yazan / konuşan • Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için) Başvuru Koşulları: E-posta ile başvuru: info@publicasid.com

ACİL PERSONEL

MEDYA GRUP BÜNYEMİZDE YAYIN YAPAN KANALLARIMIZA ÇOK SAYIDA REJİ ELEMANI ve STAJYERLER ALINACAKTIR.İLGİLENENLER gazikaradag@gmail veya 0536 330 19 29 dan bize ulaşabilirler..

After Effect

TRT'ye paket programlar yapan Üsküdar meydanda bulunan özel bir yapım şirketine Adobe after effect bilen eleman aranıyor. www.filimetre.com https://www.facebook.com/filimetre?fref=ts İletişim İçin hasanturgut40@gmail.com

G ZONE Reklam Satış Yetkilisi Arıyor

Tabuları yıkan, Türkiye’nin ilk eşcinsel yaşam dergisi G ZONE (www.gzone.com.tr), Reklam Satış Yetkilisi arıyor. Pazarlama ve marka uzmanları tarafından desteklenen ve alanının en ciddi çalışması olan G ZONE dergi, bu özel kitlesine ulaşacak reklam verenlere ulaşacak, şevkle ve dolgun komisyonla çalışacak reklam satış yetkilisini arıyor. Türkiye’de ilk ve geri dönüşü yüksek olan G ZONE mecralarındaki reklam satışlarını gerçekleştirmek üzere analitik düşünen, işini ve dergisini seven, şevkle çalışacak reklam satış yetkilileri arıyoruz. G ZONE için heves ve istek, büyük deneyimlerden çok daha önemli. Bize CV’lerinizi info@gzone.com.tr den ulaştırın ve ayrıca mailinize neden bizimle çalışmak istediğinizi anlatan bir ön yazı iliştirin.

reklam satış/pazarlama,sekreter

MEDYA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN İŞYERİMİZE; REKLAM SATIŞ/PAZARLAMA SEKRETERLER ALINACAKTIR. İLGİNENLERİN RESİMLİ CV'LERİNİ medyaturktv@gmail.com ADRESİNE GÖNDERMELERİ RİCA OLUNUR..

Reklam Satış-Pazarlama

yazılı basında ve interaktif gazetecilik sektöründe yer alan kurumumuzda görev alacak; satış konusunda deneyimli diksiyonu düzgün prezentabl bay ve bayan elemanlar alınacaktır. adayların cv lerini mediaturktv@gmail.com adreslerine göndermeleri rica olunur.

Search Engine Optimization Specialist

S.E.O. ile alakalı kritik nitelikli parametreleri belirleyip takibini yapacak, Yazılım geliştirme döngüsünde yer alıp arama motoru optimizasyonu konusu ile alakalı katkı verecek, yayına alınmadan önce S.E.O. uyumluluğu onayını verebilecek, Site genelinde HTML etiketleri gibi konularda gerekecek teknik site analizi ile alakalı değişiklikleri koordine edecek, Kelime araştırması, site içi linkleme ve mevcut içeriğin optimizasyonunu yapacak, Kullanılacak meta tag'ların onay ve düzenlenmesini yapacak, Başka siteler ile link değişimi çalışmalarını yürütecek. Ekip arkadaşı arıyoruz. Başvuru: info@tezahurad.com

SPONSORLUK SORUMLULARI ARANIYOR!!!

Yapımcılığını Proje İmalat Merkezi (P.İ.M.) Yapım'ın yapacağı, ulusal bir kanalda yayınlanacak olan bir müzik programı için prim usulü çalışacak, firmaların üst düzey yöneticileri ile iletişim kurabilecek,sponsorluk görüşmeleri yapabilecek, ikna kabiliyeti kuvvetli, dinamik, takipçi, kariyerini geliştirmeye arzulu, özellikle medya ve hizmet sektöründe deneyimli, dış görümüne önem veren, prezantabl bay bayan sponsor sorumluları aranmaktadır. İlgilenen arkadaşlar; damla@projeimalatmerkezi.org adresine “SPONSOR” başlığı altında resimli cv’lerini gönderebilirler.

Reklam Sorumlusu

Turizm aktüel dergisi ve günlük online gazetesi turizm'in en köklü ve eski yayınıdır. Dergimizin reklam bölümünde çalışacak, seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, tercihen deneyimli arkadaşların CV'lerini reklam@turizmaktuel.com adresine bekliyoruz.

Medya İlişkileri Yönetmeni Aranıyor.

Stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler alanında hizmet veren ajansımız bünyesinde görev almak üzere; - Medya ilişkileri yönetimi konularında en az 3 yıl ajans deneyimi olan, - Farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için farklı yayınlarda fikir, içerik, basın bülteni üretebilen; ihtiyaçları analiz edebilen, - Müşteri ile empati kurabilen, gecesini gündüzüne katıp hiç durmadan proje üretebilen, - Tercihen medya tarafında da deneyimi olan; kurumsal ve pazarlama iletişimi yönetimi konularına vakıf, kreatif akla sahip bir dünya vatandaşı arıyoruz. “Bu ilan tam da beni tarif ediyor” diyorsanız başvurularınızı aşağıda belirtilen e-posta adresine "medya ilişkileri" referans kodu ile iletebilirsiniz. ufukisman@elalemiletisim.com

Kreatif akla sahip bir dünya vatandaşı arıyoruz

Stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler alanında hizmet veren ajansımız bünyesinde görev almak üzere; - Medya ilişkileri yönetimi konularında en az 3 yıl ajans deneyimi olan, - Farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için farklı yayınlarda fikir, içerik, basın bülteni üretebilen; ihtiyaçları analiz edebilen, - Müşteri ile empati kurabilen, gecesini gündüzüne katıp hiç durmadan proje üretebilen, - Tercihen medya tarafında da deneyimi olan; kurumsal ve pazarlama iletişimi yönetimi konularına vakıf, kreatif akla sahip bir dünya vatandaşı arıyoruz. “Bu ilan tam da beni tarif ediyor” diyorsanız başvurularınızı aşağıda belirtilen e-posta adresine "medya ilişkileri" referans kodu ile iletebilirsiniz. info@elalemiletisim.com

Kürtçe bilen muhabir arıyoruz

Merkezi Duhok'ta bulunan Waar TV'nin Taksim'deki İstanbul Temsilciliği'nde çalışacak iyi derecede Kürtçe konuşup yazabilen, televizyon haberciliği deneyimi olan bayan muhabir arıyoruz. İlgilenenlerin vesikalık bir fotoğraflarıyla birlikte kısa özgeçmişlerini istanbulwaartv@gmail.com adresine göndermelerini rica ediyoruz.

Güneşli Haber Gazetesi için Ekip Arkadaşları

Haftalık 20 bin dağıtımı olan Güneşli Haber Gazetemiz için,Türkçe’yi doğru ve nitelikli kullanabilen, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, yüksek ikna kabiliyetine sahip, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın 20-35 yaş arasında BAĞCILAR bölgesinde çalışacak kadın Reklam Satış Danışmanları aranıyor. İlgilenenler turkoglumedya@gmail.com 'a resimli cvlerini bırakabilirler.

Cast Ajansımıza yeni yüzler arıyoruz...

Reklam ve Katalog çekimlerinde,TV dizilerinde ve Sinema filmlerinde oynayacak Bay ve Bayan oyuncu adayları arıyoruz. İlgilenenler;CV'lerini info@portakalreklamtasarim.com adresine gönderebilirler.

Reklam Müdürü

Bayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Lisans veya önlisans mezunu, Satış veya reklam satış alanında deneyimli, 25-35 yaş aralığında, MS Office Programlarına hakim, Satış ve müşteri ilişkileri konusunda yetenekli, Kişisel motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün. İş tanımı: Müşteri ve pazarı sürekli takip ederek firma ziyaretleri gerçekleştirmek, Müşterinin ihtiyacını belirlemek, reklam satışı yapmak, Yapılan satışın sürekliliğini sağlamak, Reklamveren ve firma arasında iletişimi sağlamak, Günlük gerçekleştirdiği görüşme sonuçlarını raporlamak.

Reklam Satış Ekibi Aranıyor

Business Group Bünyesinde çıkartılan LÜKS YAŞAM ve MEKAN Dergileri için, Medya Sektöründe Büyük Hedefleri Olan, Eğlenceli ve Saygın Bir İş Anlayışı ile Çalışacak, Özgüveni Yüksek ve Dış Görünümüne Özen Gösteren Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.. Portföyü Olan Reklam Satış Sorumluları ( BAYAN ) Yönetici Asistanı Webmaster Görsel Yönetmen Moda Editörü ( Bayan ) Etkinlik ve Eğlence Danışmanı ( Bayan ) Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.. ilgilenen adayların başvurdukları kategori Yazarak bestmekanistanbul@gmail.com Adresine Mail atamaları rica olunur.. Resimsiz Cv Dikkate Alınmayacaktır..

Sayfa Derleme Süresi: 0.0349 saniye