Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

'TÜRKİYE'NİN YILDIZLARI' EKRANA DÖNÜYOR

Show TV'de daha önce birinci bölümü yayınlanan 'Türkiye'nin Yıldızları' adlı yarışma programı, yeni yarışmacılarla tekrar ekranda.

07.04.2005 00:00:00

Show TV'de daha önce 1.'si yayınlanan ve bir çok genç yeteneği Türkiye ile tanıştıran "Türkiye'nin Yıldızları" yarışması, 2.'si ile yeniden ekranlara dönüyor.
           
Yarışmaya seçilen finalistler, Türkiye'nin yeni yüzleri olacak ve şöhrete kavuşarak ekranda boy gösterecekler. Sunuculuğunu Pınar Altuğ'un üstlendiği programın kulis sunuculuğunu, Türkiye'nin Yıldızları 1'de yarışmacı olan Bengi Öztürk üstleniyor.
 
Elemeler sonrasında binlerce aday arasından seçilen 10 finalist, İstanbul'da Hamdi Alkan'ın Genel Sanat Yönetmenliği'nde eğitimden geçirildikten sonra "Türkiye'nin Yıldızları 2" yarışmasında tüm yeteneklerini canlı olarak sergileyecek.
 
11 hafta boyunca finalistler elenmeden, sadece izleyicilere kendilerini kanıtlamak için yarışacaklar.
 
İzleyici oyları 11 hafta toplanarak gidecek ve finalde en çok oyu alan yarışmacı kazanacak.
 
10 finalist, 2'şer kişi olarak 5 gruba ayrılacak. Oyunlarda her gruba ünlü bir oyuncu koçluk edecek.

Yarışma, 8 Nisan Cuma günü Mustafa
Kemal Merkezi gösteri salonundan canlı yayınla Show TV'de başlayacak.---
Anahtar Kelimeler:
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri