Tolga Çevik ve İlker Ayrık aynı sahnede!

İlker Ayrık, Tolgshow'a konuk oluyor.

Tolga Çevik ve İlker Ayrık aynı sahnede!

Tolga Çevik’in programı Tolgshow 2. sezon bölümleriyle izleyiciyle buluşuyor. Tolgshow’un ikinci sezon ikinci bölüm konuğu ünlü sunucu ve oyuncu İlker Ayrık olacak. Tolga Çevik 20 yıllık arkadaşı İlker Ayrık’ı sahnede ilk kez ağırlayacak, izleyiciler kahkahaya doyacak.

Oğlu Sarp’ı parka götüren Arkadaşım, son sosisli sandviçi almak isteyecek ama rakibi İlker Ayrık da o sandviçe talip olacak ve ikisi tartışacaklar. Sarp ağlamaya başlayacak ve Ayrık, Sarp’ın kendi çocuğu olduğunu anlayacak. Sarp Arkadaşım ve İlker Ayrık’ın ellerinden tutarak annesine gerçek babasını soracak.

Arkadaşım bilgelik yolunda

Tolgshow’un ikinci perdesinde karayollarından emekli Çinli Arkadaşım eşi Sarp Bozkurt ile birlikte Konfüçyüs’e gidecek ve bilgeliği arayacaktır. Fakat yolda Moğol askerleri ile mücadele edecek olan Arkadaşım aradığı bilgeliği bulabilecek mi?

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen Tolgshow’un yeni sezon ikinci bölümü 7 Temmuz Cumartesi akşamı FOX’ta seyirciyle buluşacak.

Sayfa Derleme Süresi: 6.1872 saniye