Sinem Kobal'dan flaş açıklama! Bebeğini mi düşürdü?

Teve2'de 2.sayfa programında ünlü çiftle ile ilgili bir iddia gündeme geldi.

Sinem Kobal'dan flaş açıklama! Bebeğini mi düşürdü?

Teve2'de 2.Sayfa programını sunan Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel SaltSinem Kobal ile ilgili bir iddiayı gündeme getirdiler.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Mayıs 2016'da Ayvalık-Cunda Adası'nda evlenmişti. Çiftin 800 bin liraya mâl olan düğünü 2 gün 2 gece sürmüştü. Oyuncu nikahtan sonra 'Ne zaman anne olacaksınız?' sorusuna '2018'de düşünüyoruz' cevabını vermişti.

Setlerden bir süre uzak olan Sinem Kobal birkaç hafta önce aldığı bebek haberiyle havalara uçtu. Ama Sinem Kobal'ın sevinci çok kısa sürdü.

Moral toplamak için Çeşme'ye gittiler

Oyuncu üç hafta önce bebeğini kaybetti. Kenan İmirzalıoğlu bu süreçte Sinem Kobal'ın en büyük destekçisi... Çift biraz olsun moral toplamak için Çeşme'de tatil yapıyor.

Sinem Kobal'dan jet yanıt

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, 2.Sayfa programındaki bebeğini düşürdüğü iddiasına kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Kobal, iddialarla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Bugün hakkımda çıkan haber tamamen hayal ürünüdür. Böyle özel ve hassas konularda sırf dikkat çeksin diye masa başında üretilen bu haberleri duyarsız ve acımasız buluyorum"

Sayfa Derleme Süresi: 8.5288 saniye