Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

'Sana Bir Sır Vereceğim' bitiyor mu? Fox TV'den açıklama!

© MEDYATAVA Kanal, dizi hakkında çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

19.11.2013 10:58:01

Fox TV'de başrollerini Esra Ronabar, Murat Han, Deniz Özerman, Elin Koç, Demet Özdemir, Metehan Sözer gibi oyuncuların paylaştığı 'Sana Bir Sır Vereceğim' dizisi hakkında çıkan 'bitiyor' iddialarına kanaldan yalanlama geldi.

Fox TV, dizi hakkında çıkan haberler üzerine şu açıklamayı yaptı:

"FOX’un sevilen dizisi 'Sana Bir Sır Vereceğim' geçtiğimiz haftalarda 65 dakikaya indirilmiştir. Bu gelişmeyi takiben çeşitli mecralarda dizinin yayından kalkacağına ilişkin değerlendirmeler yapılmıştır. FOX adına 'Sana Bir Sır Vereceğim' izleyicilerine, bu değerlendirmelerin asılsız olduğunu ve 'Sana Bir Sır Vereceğim'in her zamanki günü ve saatinde FOX ekranlarında olacağını siz değerli basın mensuplarının aracılığıyla iletmek isteriz.
 
Sana Bir Sır Vereceğim, her Pazar 19.30’da yepyeni bölümleriyle FOX ekranlarında olacak."---
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri