Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

HÜLYA AVŞAR GAZETE HABERTURK'ÜN KIZI ZEHRA'YLA İLGİLİ HABERİ İÇİN NE SÖYLEDİ?

Hülya Avşar, kızı Zehra hakkında çıkan aşk haberiyle ilgili açtı ağzını, yumdu gözünü.

26.04.2011 00:00:00

Avşar kızı, haberi yapanlar için son sözü söyledi:Öküz

Hülya Avşar magazin basınıyla yıllardır sürdürdüğü tatlı-sert ilişkisini bir kez daha kızı Zehra için bozmayı göze aldı. Geçtiğimiz yıllarda Zehra'nın yanında özel hayatıyla ilgili soru sorulmasına deliren Avşar Kızı, bu kez de kızıyla ilgili 'aşk haberine' öfkelendi.

AĞZINI BİR AÇTI...
AVŞAR kızı Habertürk gazetesinin 'Zehra Çilingiroğlu Murat Boyner'le aşk yaşıyor' haberine veryansın etti. Avşar, "13 yaşındaki bir çocukla ilgili yalan haber yapanın öküz olduğunu düşünüyorum.
Manevi değerleri sıfır ve aile terbiyesi almamış" dedi.

KAYA GiBi BiRiYLE EVLENiRiM
23 NİSAN'DA Kıbrıs'ta sahne alan Hülya Avşar, burada aşk hayatıyla ilgili de konuştu. Kalbinin boş olduğunu söyleyen Avşar kızı, "Kızımın babası gibi birini bulursam tekrar evlenirim. Ama bu devirde aşk ve sevgi bulmak zor görünüyor" dedi.

www.milliyet.com.tr


 ---
Anahtar Kelimeler:
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri