Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

Hülya Avşar'dan THY kıyafetleriyle ilgili ilginç açıklamalar

Bir sosyal sorumluluk projesinin gecesinde sahne alan şarkıcının söyledikleri, soğuk rüzgarlar estirdi.

01.03.2013 14:16:00

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye İş Kadınları Derneği işbirliğinde, ile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın desteğiyle hayata geçirilen 'Bir Başkadır Benim Memleketim' projesinin tanıtım gecesi düzenlendi. Geceye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da katıldı. Gecede sahne alan Hülya Avşar'sa söyledikleriyle geceye damgasını vudu.

Erdoğan'a sahneden kıyafetiyle ilgili 'çok açık değil, değil mi?' sorusunu yönelten Avşar, 'Hangisini giyelim derken sonunda buna karar verdim. Çünkü en kapalısı buydu. Modacı Melih Yazgan’a dedim ki ‘Aç Emine Hanım bir şey demez, aç aç’ dedim. Açmayalım Hülya Hanım diyor. Oğlum aç bir şey olmaz diyorum, Emine Hanım bir şey demez... Alttan aldık üstten girdik bu hale geldi, umarım beğenmişsinizdir, çok açık olmamıştır. Her ne kadar Türk Hava Yolları'nın kıyafetlerine benzemese de..' diyerek büyük bir gafa imza attı. 

Emine Erdoğan ise bunun üzerine Hülya Avşar'a 'Ne yapayım, gideyim mi o zaman' diye espriyle karşılık verdi.---
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri