Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

Fog TV'yle anlaşan Barış Çimen Medyatava'ya konuştu

© MEDYATAVABir süredir ekrandan uzak olan televizyoncu Barış Çimen, Fog TV'yle anlaştı. Peki Çimen yeni kanalında hangi görevde olacak?

11.01.2013 15:25:11

Kıbrıs'ta yayın yapan ve Türkiye'de yatırım kararı alan Fog TV, televizyon dünyasının deneyimli muhabirlerinden Barış Çimen'le anlaştı. Çimen, yılbaşından itibaren yeni kanalındaki görevine başladı.

Medyatava'nın ulaştığı Çimen, uzun süredir ekranda olmayışının sebebini "Kendi programımı yapmak istiyordum" şeklinde açıkladı. Fog TV'den gelen teklifle kendi programını yapma şansını elde ettiğini söyleyen Çimen, daha önce atv ve Show TV ana haber bültenleri dahilinde yaptığı yaşam haberlerinden oluşan ve hafta sonu yayınlanacak bir programa imza atacağını ifade etti: "Uzun yıllar büyük kanallarda çalışırken de hayalim kendi programımı yapmaktı. Daha önce hiç küçük kanalda çalışmadım ama artık küçük kanal büyük kanal ayrımının ortadan kalktığını düşünüyorum. Sosyal medya her şeyi değiştirmiş durumda."

Çimen ayrıca Fog TV'nin sabah kuşağını teslim ettiği Ebru Hekimoğlu'nun programına da katkıda bulunacak.

Fog TV'nin Levent'teki ofisinde çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Kıbrıs menşeyli kanal Perihan Savaş ve Hakan Bilgin gibi isimlerle de anlaşmış durumda.---
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri