CÜBBELİ'YE AİT OLDUĞU İDDİA EDİLEN 'UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLER' HANGİ GAZETEYE SATILMAK İSTENDİ?

‘Cübbeli Ahmet Hoca’ lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü'ye ait olduğu iddia edilen 'belaltı' görüntüler, bir muhabire satılmak istendi...

Dün akşam saatlerinde Habertürk gazetesini arayan bir kişi, elinde Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğunu iddia ettiği belgeler olduğunu belirterek, görüntüleri satmak istedi.

Olayın detayları Habertürk'ün internet sitesinde Eray Erollu imzasıyla böyle verildi: 

Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğu iddia edilen ‘belaltı’ görüntüler ortaya çıktı. İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek “Montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti. Cübbeli, yaklaşık 11 ay sonra korktuğuna uğradı.

HABERTÜRK Gazetesi’ni dün akşam saatlerinde arayan ve kimliğini gizli tutan bir kişi, elinde Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğunu iddia ettiği belgeler olduğunu belirterek, kendisiyle konuşan muhabirimizden randevu istedi.

GÖRÜNTÜYÜ SATMAK İSTEDİ
Telefonda konuşamayacağını söyleyen kişi, yüz yüze bilgi vermek istediğini belirtti. Saat 22.30’da Gaziosmanpaşa Gazi Mahallesi’ne giden muhabirimizin otomobiline iki kişi bindi. Sakallı ve gözlüklü şahıs, hemen yanında getirdiği dizüstü bilgisayarı açarak elinde Cübbeli Ahmet Hoca’nın üç ayrı kadınla çıplak vaziyette çekilen görüntülerinin olduğunu söyledi. Düzgün diksiyonuyla dikkat çeken şahıs, daha sonra “Varan1” şeklinde yazıyla başlayan ve Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir kadınla çıplak vaziyette gizli kamerayla çekildiğini söylediği görüntüyü izletti. Ardından söz konusu görüntüleri satmaya kalkıştı. Muhabirimiz, etik olarak hemen teklifi reddetti.


 

Sayfa Derleme Süresi: 0.0428 saniye