Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

ARKA SOKAKLARDAN BEKLENMEYEN FİNAL! ÇAĞLA KUBAT DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

Arka Sokaklar 6 sezonluk geleneği bozdu. İşte ilginç finalin gerekçesi...

23.06.2011 00:00:00

Kanal D'nin 6 sezondur yayınlanan dizisi Arka Sokaklar bu sene sezon finalini sevenlerini mutlu edecek aksiyon sahneler ile kurgulamıştı ama 6 yıllık geleneğini bozdu.

Bundan önceki 5 sezonda hep ana karakterlerden birinin yaralanması ile final yapan Arka Sokaklar, bu kez yaralanan Elif'in ölümü ile farklıbir final yapmış oldu.
Peki Elif rolünü canlandıran Çağla Kubat neden öldü? Milli sporcumuz Çağla Kubat'ın bu yıl çok sörf yarışları var. Kubat bu nedenle dizi ekibinden ayrılıyor.

Sabah yazarı Yüksel Aytuğ köşesinde bu duruma dikkat çektiği yazısında ilginç bir ayrıntıya da yer verdi:

Bu arada Elif'i yarası değil, elektro şoku uygulayan Yavuz öldürdü gibi geldi bana... Ameliyat masasında kalbi tekleyen kızcağıza uzman doktorun elinden aleti kapan Yavuz, karnından değil de göğsünden elektro şok uygulayabilseydi, kızcağız yaşardı kanımca!---
Anahtar Kelimeler:
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri