REYTİNGLERDE PAZAR GÜNÜ TRT1 İLE SHOW TV'NİN REKABETİNE SAHNE OLDU

Pazar günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Var mısın Yok musun'u seyretti. AB Grubu ise TRT 1'de yayınlanan Stadyum'u izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SON DAKİKA: SHOW TV HANGİ PROGRAMI YAYINDAN KALDIRDI?

MEDYATAVA- Show TV'de bir program ekonomik kriz nedeniyle ekrana veda ediyor. İşte katılımcıların aldığı yüksek ücretler nedeniyle yayından kalkan o program...

REYTİNGLERDE PERŞEMBENİN GALİBİ SHOW TV

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu Show TV'nin dizisi Kurlar Vadisi Pusu'yu seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

SHOW TV’NİN KADROSUNA YENİ BİR İSİM KATILDI

MEDYATAVA – Show TV’nin yönetmen kadrosuna deneyimli bir isim daha katıldı. İşte o isim…

PAZAR GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ?

Pazar günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'u seyretti. İkincilik tüm izleyicilerde Show TV Ana Haber Bülteni'nin AB Grubu'nda ise Kanal D'nin dizisi Gece Gündüz'ün oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

EYLÜL AYINDA HANGİ KANAL NE KADAR İZLENDİ. İŞTE 34 KANALIN İZLENME PAYLARI...

© MEDYATAVA-Eylül ayında Kanal D uzak ara yaparken, Show TV yeni sezona tüm günde 'two digit'in (10 share) altında başladı. Fox'un soluğu prime time'da Star'ın ensesinde hissedilirken iki kanal arasındaki fark 0.4'e kadar düştü. Programları kaldıran Kanal 1 hızla gerilemeye devam ederken Kanal 7'ye de geçildi. Peki ya diğer ölçülmeyen kanallar... İşte rakamlar...

CUMARTESİ EN ÇOK NE SEYREDİLDİ?

Cumartesi günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'u seyretti. AB Grubu ise Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri'ni tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BEYAZ SHOW'UN YENİ SEZONDAKİ İLK BÖLÜMÜ RATING LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Cuma günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Var mısın Yok musun'u seyretti. AB Grubu ise yeni sezondaki ilk bölümü yayınlanan Beyaz Show'u birinciliğe taşıdı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BAYRAMIN SON GÜNÜNÜN GALİBİ BEŞİKTAŞ - METALIST KHARKIV MAÇI OLDU

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Beşiktaş - Metalist Kharkiv maçını izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ EN ÇOK AVRUPA YAKASI İZLENDİ

Çarşamba günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok atv'de yayınlanan AVrupa Yakası'nı izledi. İkincilik Var mısın Yok musun'la Show TV'nin oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZAR GÜNÜNÜN GALİBİ REKORLU VAR MISIN YOK MUSUN

Pazar günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Acun Ilıcalı'nın sunduğu Show TV'de yayınlanan Var mısın Yok musun'u seyretti. Yarışmacının 360 bin YTL kazandığı programda ilk kez bu kadar yüksek bir para ödülü kazanıldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

DEFNE SAMYELİ İŞTEN ÇIKARILACAĞINI NASIL ÖĞRENDİ

Doğa Rutkay’ın sunduğu Kanaltürk’teki ’Herşeyi Söylemek Mümkün’ programına konuk olan Defne Samyeli, Show TV’de ana haber sunarken Ali Kırca’nın kanala transferiyle nasıl işten çıkarıldıklarını anlattı.

MAÇLARLA DİZİLERİN REKABETİNDE SON DURUM

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Bellinzona - Galatasaray maçını seyretti. Kanal D'nin yeni dizisi Aşk-ı Memnu ise ikinci oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

VAR MISIN YOK MUSUN DURDURMA DAVASI

Show TV'de yayınlanan Var mısın Yok musun" programı isminin kendine ait olduğunu iddia eden işadamı Emin Nur Ener programın durdurlması istemiyle dava açtı.

ACUN ILICALI, SHOW TV'DEN AYRILACAK MI?

Full Ekran'da Cengiz Semercioğlu'nun konuğu olan Acun Ilıcalı çok önemli açıklamalarda bulundu: "Var mısın Yok musun’u ilk olarak Beyazıt Öztürk’e teklif ettim", "Yeni Survivor’da Almanya ya da İsrail rakibimiz olacak", "Yeni sezonda Kanal D çok avantajlı"...

Sayfa Derleme Süresi: 3.2719 saniye