GAZETECİ MELİKE İLGÜN KİTAP YAZDI

Gazeteci-Sunucu, bir dönem Show TV'de gece haberlerini sunan Melike İlgün'ün kitabı çıktı.

KARAMEHMET İFADE VERDİ

Show TV ve Akşam'ın sahibi Mehmet Emin Karamehmet, Ergenekon soruşturması kapsamında ifade verdi.

MEHMET Y. YILMAZ: YENİ ŞAFAK'IN ÇİFT KİMLİKLİ YAZARI FEHMİTAHAKIVANÇKORU İLE MEHMET BARLAS DÜNKÜ TARAF'I GÖRDÜKTEN SONRA NE DÜŞÜNDÜLER?

Eski solcu değil hala öyle olduğunu söyleyen Mehmet Y. Yılmaz, Yeni Şafak yazarı Fehmi Koru ve Sabah başyazarı Mehmet Barlas'ın Taraf'ta yayınlanan Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz ile Çukurova Grubu ile Akşam ve Show TV'nin sahibi Mehmet Emin Karamehmet arasındaki konuşmalar deşifre edildikten sonra ne düşündüklerini sordu.

CUMA VE CUMARTESİ NELER SEYREDİLDİ?

Cuma günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok atv'de yayınlanan Adanalı'yı izledi. Show TV'nin yeni yarışması Wipeout ise ikinci oldu. Cumartesi günü ise Kanal D'nin dizisi Kavak Yelleri birinci oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YEMEKTEYİZ'DE KAVGA ÇIKTI

Dün akşam Show TV'de yayınlanan Yemekteyiz adlı programda yaşananlar izleyenleri şaşırttı. VİDEO

PAZAR AKŞAMLARI 'VAR MISIN YOK MUSUN'UN YAKIN RAKİBİ BELLİ OLDU

Pazar gününün reytingleri geldi; "Var mısın Yok musun"un (Show TV) reytingleri de belli oldu; BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar (Kanal d)... Ayrıntılı REYTİNG yan sütunda...

'6 PAS' YENİDEN SAHAYA İNİYOR

Show TV’de yayınlanan 6 Pas, yenilenen yüzüyle 25 Ocak’tan itibaren her Pazar gecesi ekranlarda olmaya devam edecek...

PERŞEMBE GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin yarışması Yemekteyiz'i seyretti. Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu, ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

MUTLU TÖNBEKİCİ: YEMEKTEYİZ PROGRAMININ TÜRK AİLELERİNDEN YARATTIĞI TRAVMA

Mutlu Tönbekici, Show TV'nin rating listelerinde birinciliğe oynayan programı Yemekteyiz'i mercek altına aldı.

SALI GÜNÜ 'YEMEKTEYİZ' VE 'KÜÇÜK KADINLAR' ARASINDAKİ REKABET NASIL SONUÇLANDI

Salı günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Küçük Kadınlar'ı izledi, AB Grubu'nun tercihi ise Show TV'nin programı Yemekteyiz oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAZAR AYŞE KULİN'DEN YEMEKTEYİZ'E AĞIR ELEŞTİRİ

Show TV'nin yayınlandıktan kısa bir süre sonra rating listelerinde üst sıralara yerleşen programı Yemekteyiz, yazar Ayşe Kulin tarafından eleştirildi.

PAZARTESİNİN GALİBİ YEMEKTEYİZ

Pazartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Yemekteyiz'i seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PERŞEMBE GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok STV'de yayınlanan Tek Türkiye'yi izledi, AB Grubu ise Show TV'nin yarışması Yemekteyiz'i tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAPRAK DÖKÜMÜ YİNE REKOR KIRDI PEKİ İKİNCİ KİM?

Çarşamba günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. İkinci ise Show TV'nin Yemekteyiz'i oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ARKA SOKAKLAR'IN TEKRARI VE YEMEKTEYİZ REKABETİ NASIL SONUÇLANDI

Çarşamba günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise Show TV'nin kısa sürede fenomen haline gelen programı Yemekteyiz'i izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde...

Sayfa Derleme Süresi: 5.2670 saniye