SALI GÜNÜ 'YEMEKTEYİZ' VE 'KÜÇÜK KADINLAR' ARASINDAKİ REKABET NASIL SONUÇLANDI

Salı günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Küçük Kadınlar'ı izledi, AB Grubu'nun tercihi ise Show TV'nin programı Yemekteyiz oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAZAR AYŞE KULİN'DEN YEMEKTEYİZ'E AĞIR ELEŞTİRİ

Show TV'nin yayınlandıktan kısa bir süre sonra rating listelerinde üst sıralara yerleşen programı Yemekteyiz, yazar Ayşe Kulin tarafından eleştirildi.

PAZARTESİNİN GALİBİ YEMEKTEYİZ

Pazartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Yemekteyiz'i seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PERŞEMBE GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok STV'de yayınlanan Tek Türkiye'yi izledi, AB Grubu ise Show TV'nin yarışması Yemekteyiz'i tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAPRAK DÖKÜMÜ YİNE REKOR KIRDI PEKİ İKİNCİ KİM?

Çarşamba günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. İkinci ise Show TV'nin Yemekteyiz'i oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ARKA SOKAKLAR'IN TEKRARI VE YEMEKTEYİZ REKABETİ NASIL SONUÇLANDI

Çarşamba günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise Show TV'nin kısa sürede fenomen haline gelen programı Yemekteyiz'i izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde...

PAZARTESİ GÜNÜNÜN GALİBİ YEMEKTEYİZ

Pazartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok SHOW TV'nin Yemekteyiz programını izledi.Programların izlenme oranları RATING Bölümünde.

ARALIKTA HANGİ KANAL NE KADAR İZLENDİ? STAR 6'NCILIĞA DÜŞTÜ, FOX 3'ÜNCÜ SIRADA, HABERTÜRK'ÜN FREKANS AVANTAJI İŞE YARADI MI.. İŞTE ARALIK ANALİZİ...

MEDYATAVA-RATING ANALİZ-Aralık ayında Kanal D'nin liderliği yine sürdü. Show Tv ikinci sırada yer alırken diğer kanallar ne yaptı... İşte sonuçlar ve analizi.

35 YILLIK FİRMA 'YEMEKTEYİZ' İLE İMAJ TAZELEDİ

Karaca, Show TV'deki "Yemekteyiz"e sponsor oldu, marka bilinirliğini yükseltip, krize rağmen satış gelirlerini arttırdı...

RECEP İVEDİK İLE AŞK-I MEMNU KARŞILAŞMASI NASIL SONUÇLANDI?

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Recep İvedik'i seyretti. Show TV Kurtlar Vadisi Pusu'dan sonra Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'ya kaptırdığı liderliği yeniden yakaladı. Tüm izleyicilerde ikinci Show TV Ana Haber Bülteni olurken, AB Grubu'nun ikincisi ise Aşk-ı Memnu oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV ile aralarında çıkan ekonomik anlaşmazlık nedeniyle bir süreliğine çekimlerine ara verilen ’Kurtlar Vadisi: Pusu’ dizisinin ne zaman başlayacağını dizide Davut Tataroğlu’nu oynayan Can Gürzap yanıtladı.

NUR ÇİNTAY: 'YEMEKTEYİZ'DEN NE ÖĞRENDİK?'

Nur Çintay, Show TV'nin rating listelerinde kısa sürede üst sıralara yerleşen programı 'Yemekteyiz'den ne öğrendiğimizi yazdı.

50 CENT KENDİSİNİ İZLEMEK İÇİN 8.000 TÜRK'ÜN KUYRUK BEKLEDİĞİNİ DUYUNCA NE DEDİ?

Acun Ilıcalı, Show TV’nin izlenme rekorları kıran yarışması ‘Var mısın Yok musun’un bu akşamki bölümünde ünlü rapçi 50 Cent ve grubu ‘G Unit’i ağırlayacak.

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALLA GÖRÜŞÜYOR?

© MEDYATAVA- Show TV ile arasında sorunlar bulunduğunu doğrulayan ve diziyi Ocak başına kadar erteleyen Pana Film, hangi kanalla transfer görüşmesi yapıyor. Yeni yılda Pusu nereye kurulacak?..

BAYRAMIN YÜKSELEN YILDIZI SHOW TV'NİN PROGRAMI YEMEKTEYİZ OLDU

Bayram tatili boyunca TV kanallarının rating rekabati devam etti. Ancak programlar arasında dikkat çekerek sivrilen Show TV'nin programı Yemekteyiz oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 2.2782 saniye