PAZARTESİ GÜNÜNÜN GALİBİ YEMEKTEYİZ

Pazartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok SHOW TV'nin Yemekteyiz programını izledi.Programların izlenme oranları RATING Bölümünde.

ARALIKTA HANGİ KANAL NE KADAR İZLENDİ? STAR 6'NCILIĞA DÜŞTÜ, FOX 3'ÜNCÜ SIRADA, HABERTÜRK'ÜN FREKANS AVANTAJI İŞE YARADI MI.. İŞTE ARALIK ANALİZİ...

MEDYATAVA-RATING ANALİZ-Aralık ayında Kanal D'nin liderliği yine sürdü. Show Tv ikinci sırada yer alırken diğer kanallar ne yaptı... İşte sonuçlar ve analizi.

35 YILLIK FİRMA 'YEMEKTEYİZ' İLE İMAJ TAZELEDİ

Karaca, Show TV'deki "Yemekteyiz"e sponsor oldu, marka bilinirliğini yükseltip, krize rağmen satış gelirlerini arttırdı...

RECEP İVEDİK İLE AŞK-I MEMNU KARŞILAŞMASI NASIL SONUÇLANDI?

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Recep İvedik'i seyretti. Show TV Kurtlar Vadisi Pusu'dan sonra Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'ya kaptırdığı liderliği yeniden yakaladı. Tüm izleyicilerde ikinci Show TV Ana Haber Bülteni olurken, AB Grubu'nun ikincisi ise Aşk-ı Memnu oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV ile aralarında çıkan ekonomik anlaşmazlık nedeniyle bir süreliğine çekimlerine ara verilen ’Kurtlar Vadisi: Pusu’ dizisinin ne zaman başlayacağını dizide Davut Tataroğlu’nu oynayan Can Gürzap yanıtladı.

NUR ÇİNTAY: 'YEMEKTEYİZ'DEN NE ÖĞRENDİK?'

Nur Çintay, Show TV'nin rating listelerinde kısa sürede üst sıralara yerleşen programı 'Yemekteyiz'den ne öğrendiğimizi yazdı.

50 CENT KENDİSİNİ İZLEMEK İÇİN 8.000 TÜRK'ÜN KUYRUK BEKLEDİĞİNİ DUYUNCA NE DEDİ?

Acun Ilıcalı, Show TV’nin izlenme rekorları kıran yarışması ‘Var mısın Yok musun’un bu akşamki bölümünde ünlü rapçi 50 Cent ve grubu ‘G Unit’i ağırlayacak.

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALLA GÖRÜŞÜYOR?

© MEDYATAVA- Show TV ile arasında sorunlar bulunduğunu doğrulayan ve diziyi Ocak başına kadar erteleyen Pana Film, hangi kanalla transfer görüşmesi yapıyor. Yeni yılda Pusu nereye kurulacak?..

BAYRAMIN YÜKSELEN YILDIZI SHOW TV'NİN PROGRAMI YEMEKTEYİZ OLDU

Bayram tatili boyunca TV kanallarının rating rekabati devam etti. Ancak programlar arasında dikkat çekerek sivrilen Show TV'nin programı Yemekteyiz oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PANA FİLM: SHOW TV İLE EKONOMİK SORUNLARIMIZ OLDUĞU DOĞRUDUR

Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili habere ilişkin Pana Film, resmi bir açıklama gönderdi.

KURTLAR VADİSİ VE EŞREF SAATİ EKRANA ARA VERİYOR

Taraflar tek kelime açıklama yapmıyor ama Show TV'deki iki Pana Film'in dizisi 'Kurtlar Vadisi Pusu' ve 'Eşref Saati' ocak ayına kadar yayından kaldırıldı...

PERŞEMBENİN GALİBİ KURTLAR VADİSİ PUSU

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show Tv'nin dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'yu seyretti.Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR SEYREDİLDİ? YEMEKTEYİZ LİSTEDE KAÇ NUMARAYA YÜKSELDİ?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı seyretti. AB Grubu ise yine atv'nin dizisi Elveda Rumeli'ye kilitlendi. Show TV'nin Yemekteyiz adlı programının çok izlendiğini yazmıştık, program çıkışa devam ediyor, Yemekteyiz tüz izleyicilerde 5. AB Grubu'nda ise en çok izlenen 3. program oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

TONY VAR MISIN YOK MUSUN'U RATING LİSTESİNDE KAÇINCI YAPTI?

Pazar günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Acun Ilıcalı'nın sindiği Var mısın Yok musun'u seyretti. 40 YTL kazanan Tony Rating listesinin şampiyonu oldu. Kanal D'de yayınlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" AB Grubu'nun Show TV Ana Haber Bülteni ise tüm izleyicilerin ikincisi oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

HAFTA SONU EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR SEYREDİLDİ?

Cuma tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok atv'nin dizisi Adanalı'yı seyretti. Kanal D'nin dizisi Asi ikinciliğe düştü. Cumartesi günü ise tüm izleyiciler en çok Var mısın Yok musun'u izlerken AB Grubu ise Show TV Ana Haber Bülteni'ni seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 3.2045 saniye