MEDYATAVA KIZDI: OLMADI SHOW TV!..

© TV ELEŞTİRİSİ: Tamam kriz var, reklam alacaksınız ama bu kadarı da olmaz. Bir final maçında bitiş düdüğü ile de reklama gidilmez ki...

KURTLAR, AŞKI YENDİ REYTİNG LİSTESİNİN GALİBİ OLDU AŞK-I MEMNU KAÇINCI OLDU

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

KARTAL, REYTİNG LİSTESİNİN DE ŞAMPİYONU OLDU. İŞTE BEŞİKTAŞ'IN SHOW TV'YE GETİRDİĞİ REYTİNG!

Show TV’de canlı olarak yayınlanan “Fenerbahçe-Beşiktaş Fortis Türkiye Kupası Final” maçı, çarşamba gecesinin en çok izlenen programı oldu. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

SHOW TV'NİN YENİ YARIŞMASI KOROLAR ÇARPIŞIYOR REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izlerken AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

TÜRKİYE KUPASI FİNALİ SHOW TV'DE. MAÇI KİM SUNACAK?

13 Mayıs’ta Fenerbahçe ile Beşiktaş’ı karşı karşıya getirecek Fortis Türkiye Kupası finali, Show TV’den naklen yayınlanacak.

ROJİN, SHOW TV'DE YARIŞMACI OLARAK EKRANA DÖNÜYOR

Tartışmalı bir şekilde TRT Şeş'ten ayrılan şarkıcı Rojin, yeni bir programla Show Tv ekranlarında. Ancak bu kez sunucu olarak değil, yarışmacı olarak...

PERŞEMBE GÜNÜ EN ÇOK NE SEYREDİLDİ? HANGİ KANAL BİRİNCİ OLDU?

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'nin dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'yu, AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'yu izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

YİNE AYNI SENARYO. KURTLARLA AŞIKLAR KAPIŞTI. İŞTE SONUÇ

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu izledi. AB Grubu ise Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu'yu. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

'KURTLAR'IN 'AŞK' İLE REKABETİNDE SON DURUM

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu AB Grubu ise Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu'yu seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

PERŞEMBE GÜNÜ AŞK-I MEMNU VE KURTLAR VADİSİ PUSU ÇEKİŞİYOR. İŞTE SONUÇLAR

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu, AB Grubu ise Kadal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu'yu seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

MÜFTÜLÜK SHOW TV'NİN ÇOK SEYREDİLEN PROGRAMI YEMEKTEYİZ HAKKINDA NASIL BİR YORUM YAPTI?

Antalya Müftü Yardımcısı Dr. Muammer Ayan, Show TV'de yayınlanan Yemekte'yiz adlı programı islam dini açısından yorumladı.

'DOKTORLAR'DAN SONRA SHOW TV'DE BİR DİZİ DAHA EKRANA VEDA EDİYOR

Show TV ekranında bir dizi daha izleyici ile vedalaştı. İşte o dizi ve dizinin oyuncuları...

PERŞEMBENİN GALİBİ KİM OLDU?

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu seyretti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun ardından Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu geldi. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

KURTLAR VADİSİ PUSU, AŞK-I MEMNU KARŞI KARŞIYA GELDİ. KİM BİRİNCİ OLDU?

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu izledi. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'yu tercih etti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

'DOKTORLAR' DİZİSİ NEDEN APAR TOPAR SONA ERDİ?

Show TV'de ekrana gelen "Doktorlar" dizisi 30 Mart akşamı final bölümüyle apar topar bitirildi. Dizinin beklenenden önce yayından kalkmasıyla ilgili iddiaya gelince...

Sayfa Derleme Süresi: 4.4931 saniye