VAR MISIN YOK MUSUN'UN YENİ BÖLÜMÜ REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Cumartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Var mısın Yok musun'un yeni bölümünü seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

PERŞEMBENİN GALİBİ SİVASSPOR-SHAKHTAR DONETSK MAÇI

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show Tv'de yayınlanan Sivasspor-Shakhtar Donetsk maçını izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde...

HABER KANALLARI ARASINDA FUTBOL TAKIMLARINI ANDIRAN TRANSFER: BİR KANALDA TEK BÜLTEN SUNDU SONRA BAŞKA KANALA TRANSFER OLDU

© MEDYATAVA- Show TV'de uzun yıllar sabah haberleri ve ana haberi sunan bir isim önce CNN TÜRK'e transfer oldu. Burada bir gün bülten sunabilen isim ertesi gün bakın hangi kanala geçti..

SHOW TV'NİN PATRONU KARAMEHMET, AYRILMAYA KARAR VEREN SANER AYAR VE ACUN ILICALI'YI NASIL İKNA ETTİ?

Show TV’nin patronu Mehmet Emin Karamehmet, mali güçlükler nedeniyle kanalla yollarını ayırmaya karar veren Genel Müdür Saner Ayar’ı ve Acun Ilıcalı'ya gitmemeleri için ne söz verdi?

ESKİ DOSTLAR ATV'DE YENİDEN BİR ARADA

Bir dönem Show TV'de Erdoğan Aktaş'la çalışan bir isim atv'ye geçti. Eski dostlar yıllar sonra yeniden bir arada...

RTÜK'TEN MELEKLER KORUSUN'A BİRA ŞİŞESİ CEZASI

RTÜK, Show TV’de yayınlanan ‘’Melekler Korusun’’ adlı diziye, sanatçıların elinde bira şişesi olduğu gerekçesiyle ceza istedi.

SİVASSPOR'UN ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME MAÇI REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Salı günü AB Grubu ve Tüm izleyiciler Show Tv'de yayınlanan Sivasspor-Anderlecht maçını izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

STAR TV'NİN YARIŞMASI FEAR FACTOR EXTREM NE KADAR SEYREDİLDİ?

Cuma günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin Yemekteyiz adlı yarışmasını seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

KANAL D'DE YAYINLANAN TÜRK FİLMİ 'O... ÇOCUKLARI' NE KADAR SEYREDİLDİ?

Pazartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Melekler Korusun'u seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

ÇAĞLA ŞIKEL'İN YERİNİ KİM ALACAK?..

Show TV'de yer alan "Her Şey Dahil"i Alişan'la birlikte sunan Çağla Şikel, doğum nedeniyle yeni yayın döneminde programdan ayrılacak. Peki Alişan'ın yeni partneri kim olacak?..

SİNA KOLOĞLU: SHOW TV SABAH AKŞAM 'YEMEKTEYİZ' PROGRAMINI YAYINLIYOR

Sina Koloğlu'dan Yemekteyiz adlı program üzerinden Show TV eleştirisi...

CUMA VE CUMARTESİ ÜST ÜSTE HANGİ PROGRAM GÜNÜ BİRİNCİSİ OLDU

Cuma ve cumartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin yarışması Yemekteyiz'i seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

'VAR MISIN YOK MUSUN' HANGİ KANALLA YOLA DEVAM EDECEK?..

Geçen sezon Show TV'de yer alan, ancak parasını alamadığı için kanalla yollarını ayırma noktasına gelen "Var mısın Yok musun" programının sunucu ve yapımcısı Acun Ilıcalı yeni sezon için kararını verdi...

'MAÇOLAR'IN BİTMESİNE ANLAM VEREMİYORLAR

Show TV için çekilen ancak ömrü kısa süren 'Maçolar' dizisinde birlikte rol alan Burhan Öcal ve Gökhan Tepe, NTV'de Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan'ın sundukları "Yaz Gecesi Şovu"na birlikte konuk oldular.

PAZARTESİNİN GALİBİ SHOW TV

Pazartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin dizisi Melekler Korusun'u izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 4.4457 saniye