GEÇEN HAFTA BAŞLAYAN 'EZEL' VE 'KAPALIÇARŞI' REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU

Pazartesi akşamı Tüm İzleyiciler ve AB Grubu en çok Show Tv'nin yeni dizisi Ezel'i izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

YENİ DİZİLER 'EZEL' VE 'KAPALIÇARŞI' REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Pazartesi günü Tüm İzleyiciler Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı, AB Grubu ise Show TV'nin yeni dizisi Ezel'i seyretti. AB Grubunun tercihi ise ilk kez görücüye çıkan Ezel ve Kapalıçarşı (atv) oldu. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

EKRANIN KAHKAHA YÜZÜ SABA TÜMER NEDEN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ekranların 'şen kahkahası' olarak bilinen Saba Tümer, Show TV'deki görüntüleriyle izleyenleri üzdü...

YEMEKTEYİZ'E İNTERNETTEN RAKİP GELİYOR

Show TV'nin geçen sezon yayınlanmaya başlayan yarışması Yemekteyiz'in internetteki rakibinin fragmanı Facebook'ta izlenme rekorları kırıyor. -VİDEO-

SHOW TV'NİN YENİ DİZİSİ BALKAN DÜĞÜNÜ NE KADAR SEYREDİLDİ?

Cuma günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Kabadayı'yı, AB Grubu ise Melekler Korusun'u seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

REYTİNG YARIŞINDA HANGİ ADANALI DİZİ BİRİNCİ OLDU?

"Hanımın Çiftliği (Kanal D)" ve "Adanalı (atv)"... Cuma akşamına hangi dizi damgasını vurdu? Peki Show TV'nin iki dizisi "Melekler Korusun" ve "Balkan Düğünü" kaçıncı sırada yer aldı?

ESRA EROL EKRANLARA GERİ DÖNECEK Mİ?

Bu sezon Star televizyonu ile anlaşma sağlayamayan ve İzdivaç programını Zuhal Topal'ın sunmasından sonra ekranlarda görünmeyen Esra Erol, Derya Baykal'ın Show TVdeki programına konuk oldu.

ALİ KIRCA HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Türkiye Gençlik Birliği (TGB), Ali Kırca ve "Siyaset Meydanı" programının yayıncısı Show TV hakkında suç duyurusunda bulundu.

SHOW TV, YENİ YAYIN DÖNEMİNE HANGİ AĞIR TOPLARLA BAŞLIYOR?

TV kanalları yeni yayın dönemiyle ilgili hazırlıklarını tamamladı. İşte Show TV'nin yeni yayın dönemi için hazırladığı program ve diziler...

CUMA VE CUMARTESİ GÜNÜ EN ÇOK KANALLAR İZLENDİ

Cuma günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Melekler Korusun adlı diziyi, Cumartesi günü tüm izleyiciler ve AB Grubu atv'deki Es-Es adlı diziyi seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

ACI HABERİ CANLI YAYINDA VERDİ

Deryalı Günler programını sunan Derya Baykal, Show Tv kameramanı Özkan Aydoğdu'nun vefatını bugün canlı yayında duyurdu.

MEDYANIN ACI KAYBI! SHOW TV KAMERAMANI ÖZKAN AYDOĞDU HAYATINI KABYETTİ

Cuma akşamı Sefaköy'de motosikletiyle kaza geçiren ve Bakırköy Devlet Hastanesi Yoğun Bakım ünitesinde tedavi görmekte olan Show TV kameramanı Özkan Aydoğdu bugün hayatını kaybetti.

SEDA SAYAN'IN YENİ PROGRAMI 'SUSMA' REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI

Çarşamba günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın yarışması Var mısın Yok musun'u seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde...

ACUN ILICALI'DAN 1 MİLYON ÖDÜLLÜ YENİ YARIŞMA

Acun Ilıcalı'nın Show TV'de yayınlanacak yeni yarışmasında hangi ünlü futbolcular ve spor yorumcuları yer alacak?

SHOW TV ÇALIŞANLARININ ÜZERİNDE KARA BULUTLAR MI DOLAŞIYOR

Bekir Hazar, geçen hafta başına talihsizlikler gelen sekiz Show TV çalışanına yeni isimlerin eklendiğini kaleme aldı. İşte hastalanan, kaza geçiren Show TV çalışanları...

Sayfa Derleme Süresi: 3.6652 saniye