TELEVOLE EKİBİ, MGD GECESİNİ PROTESTO ETTİ

Magazin Gazetecileri Derneği´nin 10´uncusunu düzenlediği Altın Objektif Ödül Töreni dün akşam Grand Cevahir Hotel´de yapıldı. Can Tanrıyar ve Televole ekibi geceyi protesto ederken, konukların en çok eleştirdiği şey geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da törenin çok uzun sürmesiydi.

FİLİSTİN OTELİ´NDE TÜRK GAZETECİLER

Filistin Oteli bu savaşta uluslararası bir otel zinciri kadar meşhur oldu. Oysa Körfez Savaşı sırasında da gazeteciler orada kalmıştı. Hangi gazeteciler mi?

ÖLÜM HABERLERİNE RAĞMEN YENİ BİR GAZETECİ GRUBU BAĞDAT´A GİTTİ

Meslektaşlarının ölüm haberleri onlara da ulaştı, Buna rağmen yeni bir gazeteci konvoyu 300 km yol katederek bu sabah Filistin Oteli´ne vardı.

REUTERS KAMERAMANININ ÖLÜMÜNÜ ´MESAFELİ´ DUYURDU

Filistin Oteli´ne düzenlenen saldırının mağdurları henüz yaralıyken internette olayla ilgili gelişmeleri tarayan medyatava.net´in dikkatini yabancı basında yer alan bir cümle çekti önce: ´Yaralanan Reuters elemanlarının hiçbiri İngiliz vatandaşı değil.´ Ardından...

FİLİSTİN OTELİNİN BOMBALANMASI SONUCU YARALANAN GAZETECİLERDEN BİRİ ÖLDÜ

ABD bombardımanı sonucu vurulan, gazetecilerin kaldığı Filistin Oteli´nde yaralanan Reuters´ın Ukraynalı fotomuhabiri yaşamını yitirdi.

BAĞDAT´TA GAZETECİLERİN KALDIĞI FİLİSTİN OTELİ VURULDU. DÖRT GAZETECİ YARALI

Bağdat´ın merkezinde, medya mensuplarının kaldığı Filistin oteli vuruldu. Olayda Reuters´ın muhabiri, kameramanı, fotoğrafçısı, ve teknik elemanı yaralandı.

YILMAZ ÖZDİL: AVANTA GEZİ KONUSUNDA GAZETECİLERİN ELİNE KİMSE SU DÖKEMEZ

Futbol Federasyonu´nun özel uçak kiralayarak 93 alakasız kişiyi İngiltere´ye götürmesine gösterilen tepki üzerine Yılmaz Özdil yazdı: "Öyle gazeteciler var ki... bırakın İngiltere’yi, ‘bombardıman altındaki Bağdat’a avanta gezi var, otel yemek bedava’ deseniz, bavulu kapıp, gelirler..."

Sayfa Derleme Süresi: 5.0274 saniye