EVRENSEL GAZETESİ: POLİS RIDVAN AKAR VE YAZAR PERİHAN MAĞDEN 'İ FİŞLEDİ... RIDVAN AKAR: BENİ DE FİŞLEDİLER, IŞIK SÖNDÜRMEYLE PROTESTO EDECEĞİM...

Evrensel Gazetesi, NATO Zirvesi'ne hazırlanan Türkiye'nin "güvenlik önlemleri"ni artırdığını belirterek, Dışişleri Bakanları'nın kalacağı Beşiktaş'taki Conrad Otel'in çevresinde oturanların "fişlendiği"ni yazdı. Gazete, manşetten verdiği haberinde, aynı bölgede oturduğu belirlenen Yazar Perihan Mağden ile Gazeteci Rıdvan Akar'ın muhtardan alınan belge ve fotoğraflarla "fişlendiği"ni ortaya koydu.

SABAH ÇALIŞANLARI CİNER´İN OTELİNDE BULUŞACAK

Sabah Gazetesi, kuruluş yıldönümünü bu yıl, Turgay Ciner´in otelinde kutlayacak. Çalışanlar Taksim´deki Lades Otel´de buluşacak.

YAŞAM RADYO SEVENLERİYLE BULUŞTU

İstanbul´da 87.5 frekansından yayın yapan Yaşam Radyo tüm sevenleriyle, Polat Rönesans Otel´de bir araya geldi.

POP STAR ADAYLARI İZDİHAM YARATTI

Popstar yarışması elemelerinin yapılacağı Hilton Oteli önünde geceden sıraya giren binlerce aday, büyük izdiham yarattı.

TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ 22 BAŞKANLA TOPLANDI

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Konrad Adenauer Vakfı’nca (KAV) düzenlenen Yerel Medya Projesinin 2003 yılı meslekiçi eğitim seminerleri yıl sonu değerlendirme toplantısı 22 yerel cemiyetin başkanları düzeyinde katılımı ile İstanbul Merit Antique Otel’de 17-18 Aralık tarihlerinde yapıldı.

TGC´NİN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İSTANBUL´DA YAPILACAK

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin (TGC), Konrad Adenauer Vakfı ile yürüttüğü Medya Projesi çerçevesinde Türkiye’deki çeşitli illerin gazeteciler cemiyeti başkanlarının katılacakları 3. Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı 17-18 Aralık 2003 tarihlerinde İstanbul’da Merit Antique Otel’de gerçekleştirilecek.

TEKNOLOJİ KONGRESİ YARIN YAPILIYOR

Bu yıl beşincisi düzenlenen Teknoloji Kongresi, yarın Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi´nde yapılacak.

MEDYA YÖNETİCİLERİNİN TERÖR GÜNDEMİ

Basın Konseyi Başkanı Oktay Ekşi´nin davetiyle, önde gelen medya organlarının genel yayın yönetmenleri ile Basın Konseyi Yüksek Kurulu Üyeleri, ´´terör konusunda medyanın üzerine düşen ortak sorumluluğun gerekleri üzerinde görüş alışverişinde bulunmak´´ amacıyla, Ataköy´deki Crown Plaza otelinde toplandılar.

AKTÜEL DÜN AKŞAM DÜĞÜNDEYDİ

Aktüel Dergisi Yazı İşleri Müdürü Şirzat Bilallar´ın düğünü dün akşam Conrad Otel´de yapıldı. Işıl Sayın´la evlenen Şirzat Bilallar, Star gazetesi yazarı Erdal Bilallar´ın oğlu.

TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ´NİN BAKANLA YAPTIĞI TOPLANTI SONA ERDİ

Bu sabah saat 08.00´de Conrad Otel´de biraraya gelen televizyon yayıncılarının yöneticileri ve Devlet Bakanı Beşir Atalay´ın yaptığı toplantı az önce sona erdi. Toplantıda yeni RTÜK yasası ele alınırken, Bakan televizyoncuların eleştirilerini dinledi.

STAR NİYE YOK KARDEŞİM

Bu sabah (pazar) Antalya Su Otel´in mini marketinden günlük gazeteleri alan Cem Şaşmaz, Star gazetesini görmeyince sinirlendi....

BAŞBAKAN´IN YURTDIŞI GEZİSİNE KATILAN TAHA KIVANÇ: GAZETECİLER HAKSIZ MUAMELEYE TABİ TUTULDU

Başbakan Erdoğan´ın Malezya ve Pakistan´a yaptığı geziyi izleyen gazetecilerden biri de Yeni Şafak´tan Taha Kıvanç, nam-ı diğer Fehmi Koru´ydu. Koru, gazetecilerin işadamları ile aynı parayı ödemesine rağmen farklı otellerde konuk edilmelerini eleştirdi.

YENİ MGD BAŞKANI NURETTİN SOYDAN

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD), bugün başkanını seçti. Dorint Otel´de yapılan Genel Kurul´da oyların çoğunluğunu alan eski başkan Nurettin Soydan, yeniden MGD başkanı oldu...

BEYAZ HOCA DA KORSAN VCD İZLİYOR!

Daha önce otel odasında pay tv´den porno izlediği ortaya çıkan Zekeriya Beyaz Hoca bu sefer de korsan vcd izlediğini farkında olmadan itiraf etti. Ceviz Kabuğu´na katılan Beyaz Hoca, Matrix´i vcd´den izlediğini söyledi. Oysa Matrix´in orijinal vcd´si daha piyasaya çıkmadı.

TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI

13 televizyon kanalının üye olduğu Televizyon Yayıncıları Derneği yönetim kurulu bugün öğleden sonra Plaza Otel´de yapıldı. Nuri Çolakoğlu başkanlığında toplanan genel kurulda 15 kişilik yeni yönetim kurulu belirlendi.

Sayfa Derleme Süresi: 6.5067 saniye