MELİH AŞIK'TAN SABAH YAZARI HINCAL ULUÇ'A AĞIR İTHAM!

Milliyet Gazetesi Yazarı Melih Aşık, kaldığı oteli köşesinde öven Sabah Yazarı Hıncal Uluç'a "Bu otele kaç para ödedin?" diye sordu. Aşık, yazısını "mesajlı" bir ironiyle bitirdi.

MUSTAFA MUTLU HINCAL ULUÇ'UN KALDIĞI ODANIN BİR GECELİK FİYATINI YAZDI: 4 MİLYAR 350 MİLYON

Hıncal Uluç, Su Otel'de geçirdiği tatilini anlattı, meslektaşları için de, "Para yemeyi bilmiyorlar, bu yüzden de bu otellere gelmiyorlar" dedi. Yanıt Vatan yazarı Mustafa Mutlu'dan geldi. Mutlu, Hıncal'ın kaldığı odanın bir gecelik fiyatının 4 milyan 350 milyon olduğunu yazdı ve "Ama n'olur, şu 'tanıtım' yazılarında biraz da 'para'dan söz et de, benim gibi 'kendi kazancıyla gezip tozmayı huy edinenleri' boş yere umutlandırma" dedi...

HINCAL ULUÇ, KÖŞESİNDE TATİLİNİ GEÇİRDİĞİ OTELİN REKLAMINI YAPTI, OTELİ YAZMAYAN GAZETECİLERİ DE CAHİLLİKLE SUÇLADI... ULUÇ, İKİ ÇİFTİN GİREBİLECEĞİ TUVALETİ İSE, 'ROMANTİZMİN SON AŞAMASI' OLARAK NİTELEDİ

Sabah Gazetesi Yazarı Hıncal Uluç, bugünkü köşesini Antalya'da tatilini yaptığı Su Otel'in tanıtımına ayırdı. Türkiye'deki otellerin tanıtımının yapılamadığını öne süren Uluç, tatilini geçirdiği otel ve benzerlerini "yazmayan" meslektaşlarını da "para yemeyi bilmiyorlar, bu yüzden bu otellere de gelmiyorlar" diyerek suçladı. İşte Uluç'un tartışma yaratacak yazısı:

‘FAHRENHEİT 9/11’ FİLMİNİ ÖVEN ŞARKICI OTELDEN ATILDI

ABD'nin Las Vegas kentinde bir otelde bir gece için sahneye çıkan Linda Ronstadt, Amerikan yöntemini eleştiren "Fahrenheit 9/11" isimli belgesel filmini ve yönetmen Michael Moore'u övünce otelden atıldı.

STERN DERGİSİNDE ALTERNATİF TÜRKİYE TATİLİ

Alman Stern dergisi, "otobüs otel" ile Türkiye'nin batısında 2 haftalık alternatif bir tatili tanıttı.

CHP KURULTAYI BASINA VE İZLEYİCİYE KAPALI

CHP'nin 12. Olağanüstü Kurultayı, çalışmalarına başladı. Basına ve izleyicilere kapalı olan kurultayın gerçekleştirildiği otele girmeye çalışan bir grup partili, protesto gösterisi yaptı.

HİLTON OTELİ'NİN KORUMALARININ SALDIRISINA UĞRAYAN GAZETECİ KADİR ERCAN DAVA AÇIYOR !

Ankara Hilton Oteli'nde haber izlerken otelin güvenlik görevlilerince dövülen Hürriyet Gazetesi muhabiri Kadir Ercan, dava açıyor.

HİLTON OTELİ'NİN ÖNÜNDE KORUMALARIN SALDIRISINA UĞRAYAN GAZETECİNİN, HÜRRİYET MUHABİRİ KADİR ERCAN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ankara Hilton Oteli'nin önünde patlayan bomba sonrası, olay yerine gelen ve korumaların saldırısına uğrayan gazetecinin Hürriyet Muhabiri Kadir Ercan olduğu ortaya çıktı. Ercan, kendisine saldıran korumalara karşılık vermiş, bir otel koruması ise bunun üzerine silahına sarılmıştı. Hilton Oteli'nin korumalarını ise, polisler engellemişti. Olaydan sonra, Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, Gazeteci Kadir Ercan'la görüştü ve olayla ilgili olarak bilgi aldı.

DÜNYANIN GÖZÜ ANKARA’DA

ABD Başkanı Bush’un kalacağı Ankara Hilton Oteli sokağında patlayan bomba yabancı televizyonların gündemine oturdu.

BUSH'UN KALACAĞI OTELİN ÖNÜNDE BOMBA PATLADI, KORUMALAR SİLAHA SARILDI, GAZETECİYE SALDIRDI

ABD Başkanı Bush'un kalacağı Ankara Hilton Oteli'nin sokağında patlayan bombanın duyulmasının ardından tüm gazeteciler olay yerine koştu. Bir gazeteci ise, olay yerinde çalışma yaparken, otelin korumalarının hedefi oldu. Gazeteci, kendisini itekleyen korumalara, yumrukla karşılık verdi. Bu görüntüler, CNN Türk ve NTV'de de canlı olarak yayınlandı. Görüntülerde, gazetecinin ceketinin yırtıldığı da görüldü. Gazetecinin kendilerine karşılık vermesine sinirlenen korumalardan biri silaha sarıldı. Korumaları, polisler engelledi.

OYUNCU ARDA KANPOLAT İNTİHAR ETTİ

Ali Özgentürk'ün yönettiği, Hülya Avşar, Birol Ünel, Oktay Kaynarca ve Halil Ergün'ün başrolleri paylaştığı "Zaman" adlı filmde rol alacağı belirtilen oyuncu Arda Kanpolat (25), filmle ilgili basın toplantısının gerçekleştirildiği Pera Palas Oteli'nin 4. katından atlayarak intihar etti.

TÜRK GAZETECİLERE AB SEMİNERİ

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nce düzenlenen ''Avrupa Birliği Semineri''nin üçüncüsü, Denizli'deki Pişkin Otel'de başladı. Seminere katılan İsveçli Gazeteci Staffan Dahllöf, AB'nin şu andaki yapısının, karışık bir resim gibi olduğunu söyledi.

ERTUĞRUL ÖZKÖK: YUH OLSUN GÜCÜ SADECE NAMUSLU VE YETENEKLİ SANATÇISINA İŞLEYEN BU SİSTEME

Ertuğrul Özkök, iki gün önce The Ritz Carlton Otel'de Cem Yılmaz ve Abdüllatif Şener'in "GORA" filmiyle ilgili yaptığı basın toplantısını yazdı ve sadece sanatçıdan hesap soran bir devlet olmaz dedi.

ATHENA'NIN EUROVISION'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİLE EDECEĞİ ŞARKININ KLİBİ ÇEKİLDİ

İlk kez Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması heyecanı giderek artıyor. 15 Mayıs 2004 tarihinde 36 ülkenin yarışacağı şarkı yarışmasında Türkiye'yi söz ve bestesi Gökhan ve Hakan Özoğuz'a ait "FOR REAL" adlı parçayla temsil edecek ATHENA grubu finalde 22'inci sırada sahneye çıkacak. Eurovision'da ülkemizi temsil edecek olan "FOR REAL" isimli şarkının klibi de, Hollandalı yönetmen Jonathan Weyland tarafından Türkiye'nin ilk oteli Pera Palas'ta çekildi.

RIDVAN AKAR 'FİŞLENMESİ'NİN ÖYKÜSÜNÜ YAZDI

NATO Zirvesi'ne hazırlanan Türkiye, Dışişleri Bakanları'nın kalacağı Beşiktaş'taki Conrad Otel'in çevresindeki güvenlik önlemlerini artırdı. Polis, bölge halkını fişlemeye başladı. Bu "çalışma" kapsamında bölgede oturan, Gazeteci Rıdvan Akar da "uygulama"dan nasibini aldı, fişlendi. Evrensel Gazetesi fişlemeyi belgeleriyle ortaya koydu. Rıdvan Akar ise BİRGÜN Gazetesi'ndeki köşesinde fişlemenin öyküsünü yazdı.

Sayfa Derleme Süresi: 5.8434 saniye