NICOLAS CAGE KAPADOKYA'DA HANGİ DERGİYLE POZ VERDİ?

© MEDYATAVA- “Hayalet Sürücü 2” filminin çekimleri için ülkemize gelen Oscar’lı aktör Nicolas Cage, Kapadokya’da bakın hangi dergiyle poz verdi?

İZ TV BELGESEL EKİBİ YEMEKTE BULUŞTU

Yeni nesil 3D teknolojisiyle çektiği belgesellerle Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanan İZ TV belgesel ekibi, İstanbul çekiminin ardından Kapadokya ve Kaş çekimleri öncesinde bir yemekte biraraya geldi.

ABD TELEVİZYONUNDA KAPADOKYA TANITILDI

ABD’de ulusal çapta yayın yapan televizyon kanalı PBS’te Kapadokya tanıtıldı.

JAPON NHK TELEVİZYONU NEVŞEHİR'DE

Japon Devlet Televizyonu NHK TV, Kapadokya bölgesini ziyarete gelecek Japonlara yönelik program için Nevşehir'de çekim yaptı.

TIMES, PERİ BACALARINI DÜNYANIN 5. HARİKASI İLAN ETTİ

Times gazetesi, "Dünyanın Yeni 25 Harikası" listesini yayınladı. Kapadokya’daki Peri Bacaları, listenin beşinci sırasında yer aldı.

KAPADOKYA FİLM SETİ GİBİ...

Kültür ve turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde, 2005 yılı içerisinde 19'u yerli, 23'ü de yabancı olmak üzere toplam 42 film ve belgesel çekimi gerçekleştirildi.

KAPADOKYA STÜDYOYA DÖNDÜ

Dünyada bir eşi daha bulunmayan Kapadokya'da 13 yılda, 44 ülkeden 100'ü aşkın televizyon kanalı, 246 belgesel ve film çekimi yaptı.

JEAN RENO: TÜRKİYE'DE OLMAKTAN MUTLUYUM

Fransız aktör Jean Reno, final çekimleri Kapadokya'da yapılacak "Kurtlar İmparatorluğu" filmi için Nevşehir'e geldi.

DÜNYA TV´LERİNİN GÖZDESİ KAPADOKYA

Yılbaşından bu yana, 13 ülkeden 26 devlet ve özel TV kanalı Kapadokya Bölgesi´nde, belgesel ve konulu film çekimi için izin talebinde bulundu.

Sayfa Derleme Süresi: 5.6142 saniye