BEYAZ'IN CNNTÜRK'TEKİ YENİ PARTNERİ HANGİ ÜNLÜ KADIN

© MEDYATAVA-Geçen sezon Beyazıt Öztürk'ün CNN Türk'te Güven Kıraç'la birlikte sunduğu Nası Yani adlı programda değişikliğe gidildi... Beyaz'ın bu sezonki yeni partneri ünlü bir kadın oldu...

BEYAZ, ACUN ILICALI'NIN AÇIĞINI NASIL YAKALADI?

İşte Beyaz ve Güven Kıraç'ın sunduğu CNNTÜRK'teki 'Nası Yani' programına konuk olan Türk Beyin Takımı Kaptanı Ferhat Çalapkulu'nun Acun Ilıcalı'nın programı Var mısın Yok musun ile ilgili ilginç tespiti...

BUGÜN, KANALTÜRK BİNASINA TAŞINIYOR

Zincirlikuyu'da Turgay Ciner'e ait binada kiracı olan Bugün gazetesi, Mecidiyeköy'deki Kanaltürk binasına taşınıyor.

CAN KIRAÇ DA, SIKI BİR MEDYATAVA OKURU ÇIKTI

Mehmet Emin Karamehmet'ten Aydın Doğan'a, Ferit Şahenk'ten Ahmet Çalık'a kadar iş dünyasının en tepe noktasındaki isimlerin medyadaki gelişmeleri Medyatava'dan takip ettiği bilinen bir gerçek... Son olarak işadamı Can Kıraç da sıkı bir Medyatava okuru çıktı...

SİNAN ÇETİN VE MUSTAFA ALTIOKLAR, BEYAZ'IN STÜDYOSUNDA TARTIŞTI

CNN Türk'te ekrana gelen Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç'ın sunduğu "Nası Yani" programının oknukları Sinan Çetin ve Mustafa Altıoklar arasında tartışma çıktı.

CEM YILMAZ, CANLI YAYINA BİR TÜRLÜ TELEFONLA BAĞLANAMAYINCA NELER YAŞANDI?

CNNTURK’teki Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç’ın sunduğu 'Nası Yani?’ programına bir türlü bağlanamayan Cem Yılmaz’ı konuklardan Hasan Kaçan cep telefonuyla arayınca ortalık birbirine girdi.

BU AKŞAM EKRANDA DİZİLERE ALTERNATİF KOMEDYENLER

Büyük kanallarda peş peşe ekrana gelen dizilere alternatif arayanlar bu gece seçim yapmakta zorlanacak. Zira Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç'lı "Nası Yani?" ile Cem Yılmaz'ın konuk olacağı "Haydi Gel Bizimle Ol" bu gece başlıyor. "Full Ekran" da sezonu Ata Demirer'le açıyor.

FUNDA ARAR VE KIRAÇ, ZÜLFÜ LİVANELİ ŞARKILARIYLA EKRANDA

Funda Arar ve Kıraç’ın birlikte sundukları ve şarkılarıyla müzik severleri ekran başına bağlayan “Gölgeler” bu akşam ekrana geliyor!..

UZAN PLAZA SATIŞA ÇIKTI

TMSF, Uzan Grubu'ndan borçlarına istinaden geçen, bir dönem Star gazetesi, Star televizyonu ile Telsim tarafından kullanılan, halen Vodafone’un kiracı olduğu İkitelli’deki Rumeli Plaza’yı 50 milyon 26 bin YTL’ye satışa çıkardı.

CAN KIRAÇ, GAZETECİLER CEMİYETİ ONURSAL ÜYESİ

İşadamı Can Kıraç, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin (TGC) Onursal Üyesi oldu. Kıraç’a rozetini geleneksel üye yemeğinde TGC Başkanı Orhan Erinç taktı.

AKŞAM'DA İSTİFA KRİZİ

Akşam Ekler'de başarılı haber ve röportajlara imza atan Sabanur Kıraç ve Aylin Varon az önce istifalarını verdiler.

İNAN KIRAÇ: CUMHURİYET'E ORTAK OLMADIM

İnan Kıraç, basında çıkan Cumhuriyet Gazetesi'ne ortak olduğu yönündeki haberleri tekzip etti.

SUNA KIRAÇ'IN KİTABI 100 BİN ADETLİK SATIŞA ULAŞTI

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Suna Kıraç'ın çıkardığı ''Ömrümden Uzun İdeallerim Var'' adlı kitabının 100 adetlik satışa ulaştığı bildirildi.

BİLİM TEKNİK TİRAJ REKORU KIRACAK

Haziran sayısıyla 39 yıllık arşivini bir DVD halinde okuyucularına sunan Bilim ve Teknik, anında tükenince, 40 bin baskı daha yapılmasına karar verildi.

STAR'IN YENİ PATRONU: AYNI KADROYLA YOLA DEVAM EDECEĞİZ

Star Gazetesi'nin yeni sahibi Alaeddin Kaya, Star binasında daha önce Hakan ve Cem Uzan'ın kullandığı dördüncü kattaki odaya yerleşti ve ilk röportajını Referans'a verdi. Binada kiracı olarak kalmaya devam edeceklerini söyleyen Kaya, "Mevcut kadroyla yola devam edeceğiz. Emek sahibi insanları huzursuz etmek istemiyoruz" dedi.

Sayfa Derleme Süresi: 6.9532 saniye