'DELİ' FENERLİ ACUN ILICALI FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ NEREDE SEYREDECEK?

Şu sıralar Survivor'ın çekimleri için Panama'da olan Acun Ilıcalı, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe- Beşiktaş maçını nerede izleyecek?

PASCAL NOUMA HANGİ SPOR YAZARI İLE RADYO PROGRAMI YAPACAK

Bu gece 20.00'de yayın hayatına başlayacak olan 1903 Radyo www.1903radyo.com, Beşiktaşlıların çok sevdiği bir ikilinin ortak yapımı FUTBOL DİSCO ile start alıyor...

BJK TV İSYANI

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören 19 Mart tarihinde faaliyete geçeceğini söylemişti ama...

15. NEHAR TÜBLEK KARİKATÜR YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Beşiktaş Belediyesi ile Karikatürcüler Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği 15. Nehar Tüblek Karikatür Yarışması'nın ödül töreni 6 Mart Cumartesi günü Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

'YEŞİLÇAM'I YARATANLARA SAYGI' GECESİ

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen “Ustalara Saygı” toplantılarına paralel olarak gerçekleştirilen “Yeşilçam’ı Yaratanlara Saygı” etkinliği, 1 Mart Pazartesi akşamı, yıllarca ülkemizde sinemaseverlerin neşesi olan komedi sanatçılarımız için gerçekleştirilecek.

HRANT İÇİN ADALET İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Hrant Dink cinayeti davası öncesi Beşiktaş'ta buluşanlara siyasi cinayet kurbanlarının aileleri de katıldı

'BİR BELGESEL, BİR GAZETECİ, ÇAY VE SİMİT' GÜNLERİ BAŞLIYOR

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Beşiktaş Belediyesi ve Belgesel Sinemacılar Birliği’ nin düzenledikleri “Bir Belgesel Bir Gazeteci ve Simit” günleri “Nazım Hikmet Şarkıları” adlı belgesel film gösterimi ile başlıyor.

DİNK DAVASINDA 12. DURUŞMA BUGÜN

Agos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, öldürülmesiyle ilgili davanın 12. duruşması bugün Beşiktaş'taki istanbul Adliyesi'nde görülecek.

BEŞİKTAŞ'IN YENİ YÖNETİMİNDE BİR GENEL YAYIN YÖNETMENİ DE VAR

Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi bitti. Yıldırım Demirören, 3801 oyla 3 yıl daha Beşiktaş Kulübünün başkanı olacak. Demirören'in yeni kadrosunda bir de gazeteci var.

SİYAD ÖDÜLLERİ 42'NCİ KEZ DAĞITILDI. PEKİ ÖDÜLLER HANGİ FİLMLERE, İSİMLERE GİTTİ?

42. SİYAD Ödülleri dün gece Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yapılan törenle sahiplerini buldu. Cem Yılmaz'ın sunduğu törene Türk sinemasının birbirinden değerli isimleri katıldı.

HANGİ GAZETENİN FOTO MUHABİRİ BEŞİKTAŞ DİVAN KURULU ÜYELİĞİNE ADAY?

© MEDYATAVA- Beşiktaş Futbol Kulübü'nde pazar günü toplanacak Genel Kurul, başkanlık yarışı dışında diğer kurullarda da büyük çekişmelere sahne olacak.

REHA MUHTAR BEŞİKTAŞ'IN BAŞKANLIK SEÇİMLERİNDE OYUNU KİME VERECEK?

Reha Muhtar “Kime oy veriyoruz Beşiktaş’ta Reha Abi?..” sorusuna ne cevap verdi

SİYAD GECESİNİ HANGİ ÜNLÜ KOMEDYEN SUNACAK?

31 Ocak Pazar akşamı Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yapılacak törenle sahiplerini bulacak 42. SİYAD Ödülleri'nin sunucuları belli oldu.

BEŞİKTAŞ HABERLERİ BU SİTEDE!

© MEDYATAVA- Beşiktaş'ın haber sitesi 'ajanskartal' yayına başladı.

FORZA TV YAYINDA

1982 yılında kurulan Beşiktaş'ın dünyaca ünlü taraftar grubu çArşı, bir süredir sanal ortamda yürüttüğü faaliyetleri geliştirerek internetten görüntülü yayın yapmaya başlıyor

Sayfa Derleme Süresi: 2.6013 saniye