BİR AÇIKLAMA DA SİNEM KOBAL'DAN

"Küçük Sırlar" dizisinin yapımcısı Tims Prodüksiyon'un ardından, yönetmen Kerem Çakıroğlu ile gerginlik yaşadığı iddia edilen Sinem Kobal da bir açıklama yaptı...

KÜÇÜK SIRLAR DİZİSİNİN YÖNETMENİ SİNEM KOBAL'LA TARTIŞTIĞI İÇİN Mİ DEĞİŞTİ

Gossip Girl dizisinden esinlenerek çekilen Küçük Sırlar’ın yönetmeni Kerem Çakıroğlu'nun yerine başka bir isim geldi. Peki bu değişikliğin sebebi, Çakıroğlu'nun Sinem Kobal'la tartışması mı?

YERLİ GOSSIP GIRL, KÜÇÜK SIRLAR'IN SETİNDE GERİLİM

Sinem Kobal, yeni dizisinin setinde yönetmenine isyan bayrağı açtı...

SABA TÜMER'DEN SİNEM KOBAL'I ŞOKE EDEN SORU

Saba Tümer'le Bu Gece'ye telefonda katılan sinem Kobal, Saba Tümer'in Arda ile ilgili esprili sorusu üzerine ne yanıt verdi?

BJK TARAFTARI DİZİ ÇEKİMLERİ SIRASINDA SİNEM KOBAL'I AĞLATTI

Kanal D’de önümüzdeki günlerde ekrana gelecek ‘Gossip Girl’den uyarlanan ‘Küçük Sırlar’ dizisinin sokak çekimlerinde başrol oyuncularından Sinem Kobal, tatsız bir sürprizle karşılaştı.

YERLİ 'GOSSIP GIRL' PROJESİ NEDEN SUYA DÜŞTÜ?

Sinem Kobal'ın da kadrosunda olacağı düşünülen yeni dizi neden çekilemiyor?

SİNEM KOBAL NASIL BİR DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR?

İşte Sinem Kobal'ın başrolünde oynayacağı o proje...

HINCAL ULUÇ'TAN ARDA'YA, SİNEM KOBAL'A VE BİR GAZETECİYE ÖVGÜ. KİM BU GAZETECİ?

Sabah yazarı Hıncal Uluç, bugünkü yazısında Ahmat Hakan'a bir gönderme yaptı: "Ahmet Efendi.. Ahmet Efendi.. Seninle ben de sinema kapatıp, arkadaşlarımızla birlikte Uzak İhtimal filmini izlemedik mi?" Ve bir gazeteciyi de övdü.

DÜNYAYI KURTARACAK PRENSES BELLİ OLDU

Mehmet Ali Erbil, Cüneyt Arkın, Deniz Seki, Sinem Kobal ve Pascal Nouma gibi isimlerden oluşan, oldukça renkli bir kadrosu olan "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu" filminin çekimlerine 16 Nisan'da başlanacak. Hemen hemen tüm oyuncular belli...

Sayfa Derleme Süresi: 5.4277 saniye