NINA SIMONE ÖLDÜ!

Şu anda okuduğunuz bu sitenin sayfaları onun sesi eşliğinde şekil buldu. En isyankar tonunda O, ´Everything Must Change´i söyledi, biz çalıştık. Medyatava editörleri size iyi bir site sunabilmek için hala çalışıyor, ama O öldü...

ERMAN TOROĞLU´NUN YANLIŞ YAZISI

İnternet dünyası hıza dayandığı için yanlışlıklar olabiliyor. Bugün bize çok sayıda mail geldiği için yazıyoruz. Hürriyet´in internet sitesinde Erman Toroğlu´nun eski bir yazısı girdi. Aslında dünkü maça da uymuyor değil..

CNN.COM YAŞAYAN ÜNLÜLERİ NASIL ÖLDÜRDÜ

CNN´nin web sitesinde, halen hayatta olan ünlü isimler için hazırlanmış ölüm haberleri "yanlışlıkla" yayına verildi. Papa, Fidel Castro, Bob Hope, Nelson Mandela, Dick Cheney ve Ronald Reagan gibi dünyaca ünlü isimler hakkında hazırlanan "anma yazıları" 20 dakika kadar yayında kaldı.

MEHMET ALTAN´IN YAZISI GENELKURMAY´IN SİTESİNDE

Kıbrıs ve Avrupa Birliği konusunda yıllardır süregelen politikalara yönelttiği eleştirilerle tanınan Mehmet Altan´ın pazartesi günü Sabah´ta yayınlanan yazısı Genelkurmay´ın sitesinde de yer aldı. Yazısında Genelkurmay Başkanı´nın "güçlü ordu için güçlü ekonomi" sözünü yorumlayan Mehmet Altan´ın yazısı böylece ilk kez Genelkurmay´ın sitesinde yer almış oldu.

HABERTÜRK´Ü HACKLEDİLER

Habertürk´ün internet sitesini hacklediler. Hackerler sitenin banner alanına girerek slogan yazdılar. Habertürk sitesine bir süre ulaşılamadı. Ve şimdi Habertürk sitesi normal yayınına döndü..

DENİZ ARMAN´DAN ELEŞTİRİ

Habertürk anchormanlerinden Deniz Arman Powell´ı protesto eden muhabirlerin kendisine yönelik eleştirileri üzerine bize sitem etti. Altta hem Arman´ın yazısı hem de bizim yanıtımız var...

EL CEZİRE SEKSTEN DAHA İLGİNÇ

Amerika´da yapılan bir araştırma El Cezire´nin porno sitelerinden daha çok ziyaret edildiğini ortaya koydu. Radikal yazarı Haluk Şahin´in bu konudaki yorumu şu: Amerikan halkı El Cezire´ye muhtaç.

HÜRRİYET.COM.TR´DE İNGİLİZCE HABERLER

Hürriyet´in internet sitesi İngilizce haber yayınına başladı. İngilizce haberlere www.hurriyetim.com.tr´nin ana sayfasındaki "English" butonu tıklanarak ulaşılıyor. Bu bölümde manşet ve haberler yer alıyor. Bazı yazarların yazıları da bu bölümde olacak...

MEDYATAVA.NET GÜVENİLİR NETLİKTE

Haber siteleri arasında prestijli yerini koruyan İnternethaber´in yaptığı güvenirlilik anketinde üç günde 26481 oy kullanıldı. Medyatava.net´in en güvenilirlik sıralamasında zirveye ulaşması bizleri memnun etti. Bizimle birinciliği paylaşan diğer site de Haberciler.com oldu.

Sayfa Derleme Süresi: 6.0996 saniye