SİNEM KOBAL, ARDA TURAN'LA İLİŞKİSİNİ ANLATTI

Cumartesi günü Cengiz Semercioğlu’nun sunumuyla Full Ekran programına konuk olan Sinem Kobal son haftalarda futbolcu sevgilisi Arda Turan’la ilgili hakkında çıkan haberlere tepkisini dile getirdi.

CENGİZ SEMERCİOĞLU, SİNEM KOBAL VE ZÜLFÜ LİVANELİ'Yİ AĞIRLIYOR

Televizyon dünyası gelişmelerini konu edinen Full Ekran, Cumartesi günleri Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor!

KÜÇÜK SIRLAR'DA KARAVAN KRİZİ

Küçük Sırlar dizisinin setinde Sinem Kobal için özel bir karavan bulundurulurken diğer oyuncuların kamyonet arkasında kostüm değiştirmesi krize neden oldu.

SİNEM KOBAL'IN 'ARDA' KURALLARI

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündemde olan Sinem Kobal, “Küçük Sırlar” dizisinde öpüşme sahnelerine sınırlama getirdi

KÜÇÜK SIRLAR VE GOSSIP GIRL ARASINDAKİ FARKLAR NELER?

Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Birkan Sokullu, Merve Boloğur, Kadir Doğulu gibi isimlerin paylaştıkları, Kanal D'nin yeni dizisi "Küçük Sırlar" başladı.

'KÜÇÜK SIRLAR' DİZİSİNİN YÖNETMENİ KEREM ÇAKIROĞLU'NDAN MEDYATAVA'YA ÖZEL AÇIKLAMA

© MEDYATAVA-Kanal D ekranlarında başlayacak olan "Küçük Sırlar" dizisinin yönetmeni Kerem Çakıroğlu, Sinem Kobal ile yaşadığı tartışma sonucu görevinden alındığı yönündeki haberlere açıklama getirdi.

BİR AÇIKLAMA DA SİNEM KOBAL'DAN

"Küçük Sırlar" dizisinin yapımcısı Tims Prodüksiyon'un ardından, yönetmen Kerem Çakıroğlu ile gerginlik yaşadığı iddia edilen Sinem Kobal da bir açıklama yaptı...

KÜÇÜK SIRLAR DİZİSİNİN YÖNETMENİ SİNEM KOBAL'LA TARTIŞTIĞI İÇİN Mİ DEĞİŞTİ

Gossip Girl dizisinden esinlenerek çekilen Küçük Sırlar’ın yönetmeni Kerem Çakıroğlu'nun yerine başka bir isim geldi. Peki bu değişikliğin sebebi, Çakıroğlu'nun Sinem Kobal'la tartışması mı?

SABA TÜMER'DEN SİNEM KOBAL'I ŞOKE EDEN SORU

Saba Tümer'le Bu Gece'ye telefonda katılan sinem Kobal, Saba Tümer'in Arda ile ilgili esprili sorusu üzerine ne yanıt verdi?

BJK TARAFTARI DİZİ ÇEKİMLERİ SIRASINDA SİNEM KOBAL'I AĞLATTI

Kanal D’de önümüzdeki günlerde ekrana gelecek ‘Gossip Girl’den uyarlanan ‘Küçük Sırlar’ dizisinin sokak çekimlerinde başrol oyuncularından Sinem Kobal, tatsız bir sürprizle karşılaştı.

SİNEM KOBAL NASIL BİR DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR?

İşte Sinem Kobal'ın başrolünde oynayacağı o proje...

HINCAL ULUÇ'TAN ARDA'YA, SİNEM KOBAL'A VE BİR GAZETECİYE ÖVGÜ. KİM BU GAZETECİ?

Sabah yazarı Hıncal Uluç, bugünkü yazısında Ahmat Hakan'a bir gönderme yaptı: "Ahmet Efendi.. Ahmet Efendi.. Seninle ben de sinema kapatıp, arkadaşlarımızla birlikte Uzak İhtimal filmini izlemedik mi?" Ve bir gazeteciyi de övdü.

DÜNYAYI KURTARACAK PRENSES BELLİ OLDU

Mehmet Ali Erbil, Cüneyt Arkın, Deniz Seki, Sinem Kobal ve Pascal Nouma gibi isimlerden oluşan, oldukça renkli bir kadrosu olan "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu" filminin çekimlerine 16 Nisan'da başlanacak. Hemen hemen tüm oyuncular belli...

Sayfa Derleme Süresi: 4.9024 saniye