´ÇOCUKLAR DUYMASIN´IN YENİ MELTEM´İ

Çocuklar Duymasın adlı dizide Pınar Altuğ´dan boşalan Meltem rolünü Zeynep Tokuş oynayacak.

TRT´DE ZEKİ ÇOL´LE ÖMER ÜRÜNDÜL´ÜN BULUNDUĞU SPOR PROGRAMININ KALDIRILMASI RAHATSIZLIĞA NEDEN OLDU

TRT´de Haldun Domaç´ın danışman olarak programı yayından kaldırılmasında rol oynadığını söyleyen TRT çalışanları gelişmelerden rahatsız olduklarını bildirdi.

SİNA KOLOĞLU: YILLARIN MFÖ ŞARKISI BİR REKLAMA KURBAN EDİLMİŞ

Sina Koloğlu Milliyet´teki köşesinde Fuat Güner ve Mazhar Alanson´un rol aldığı reklam filmini eleştirisel bir dille yazdı: "Yılların MFÖ şarkısı bir reklamın şarkısına kurban edilmiştir!"

´CAN ATAKLI´YLA İLİŞKİM BOZULACAĞINA MESLEĞİ BIRAKIRIM´

Medyatava.net Hayrullah Mahmud´la konuştu. İşte Star Grubu´nda önemli roller üstlenne Mahmud´un açıklaması...

YAVUZ BİNGÖL: VURULMA SAHNESİ İÇİN ARTI PARA İSTEMEDİM

Dün akşam yayınlanan ve Şahin Ağa´nın öldüğü Zerda, Yavuz Bingöl´ün rol aldığı son bölümdü. Dün, Medyatava´da yer alan "Vurulma sahnesi için Bingöl fazla para istedi, bu yüzden vurulma sahnesi ekrana gelmeyecek" haberi üzerine Bingöl, Medyatava´yı aradı...

AYKUT ORAY VE MEDYUM MEMİŞ FLASH TV´DE

Bizimkiler dizisnde Katil rolüyle hala hafızalarda yer alan Aykut Oray, Flash TV´ye reality-haber tarzı bir program hazırlayacak. Ayrıvca Medyum Memiş de Flash TV´yle anlaştı. Programları kanal bünyesinde oluşturulan Yalçın Çakır yönetimindeki yeni bir ekip hazırlayacak.

KOMEDYEN ATA DEMİRER´DEN, ALİ ATIF BİR´E AĞIR ELEŞTİRİ

CNN Türk´teki programında Ata Demirer´in rol aldığı Kekstra reklam filmini eleştiren ve Demirer için "Bir kısım insanların komik bulduğu Ata" diyen Ali Atıf Bir´e ünlü komedyenden sert yanıt geldi. Ata Demirer, Medyatava´ya yaptığı açıklamada "Tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır" dedi...

ERMAN TOROĞLU, HAYAT BİLGİSİ´NDE

Kanal D´den Show TV´ye transfer olan Hayat Bilgisi´nin kadrosuna yeni bir isim katıldı. İbrahim Tatlıses´in konuk oyuncu olarak yer alacağı dizide ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu ise müfettiş rolünü canlandıracak.

BU TELEVİZYONDA GREV VAR!

Avustralya televizyonu, önümüzdeki hafta bir günlüğüne de olsa ´starlarından´ mahrum kalacak. Ülkenin dünyaca ünlü dizilerinde de rola alan oyuncuların üye olduğu sendika grev kararı aldı.

PINAR ALTUĞ´UN ALDATMASI AB UYUM PAKETİNE UYGUN

Hürriyet´in Dış Haberler Müdürü Ayşe Özek Karasu, bugünkü yazısında Pınar Altuğ´un eşini aldatma ididalarını, AB uyum paketi içinde değerlendiriyor. Karasu, "Bakın Amerikalılara, filmlerin en uslu kadını Meg Ryan da kocasını aldattı diye herkes çok şaşırdı ama kimse onu rolden kesmeye kalkmadı" diye de ekliyor. Karasu´nun Avrupa ülkelerinde kadınların da aldatma konusunda erkekleri yakaladığını istatistiki bilgiler eşliğinde sunduğu yazısı için tıklayın...

DOMİNANT TEYZE DOĞUM GÜNÜNÜ 5. KAT´TA KUTLADI

Çocuklar Duymasın´nda Dominant Teyze Gönül rolüyle tanınan Zeyno Günenç, doğum gününü dün akşam 5. Kat´ta verdiği partiyle kutladı. Zeyno´nun doğum gününe katılanlar arasında Meltem Cumbul ve bir süre önce evlendiği eşi de vardı.

OKAN BAYÜLGEN´DEN ALİ ATIF BİR´E AĞIR ELEŞTİRİ:REKLAMI YAYINLANMADAN ÖVDÜ YAYINLANINCA ELEŞTİRDİ

Zaga´nın sunucusu Okan Bayülgen, reklam eleştirmeni Ali Atıf Bir´e yüklendi. Bir´in pazar yazısında saçma salak diye tanımladığı Muya terliği reklamında rol alan Bayülgen, Ali Bir´e reklam bilmişi sıfatını uygun gördü.

SHOW EKRANINDA YENİ DİZİ: A.G.A

Kan davalı iki ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide Kerem Alışık, Begüm Kütük, Gözde Akyıldız ve Taner Turan gibi oyuncular rol alıyor.

HINCAL ULUÇ´LU ÇAY REKLAMLARIYLA ERMAN TOROĞLU´LU TELEFON REKLAMLARI TEHLİKEDE

Bugün yürürlüğe giren yeni RTÜK ceza yönetmeliğinde "Haber ve güncel programları düzenli olarak sunan kişilerin görüntü ve sesleri de reklamlar ve tele-alışverişlerde kullanılamayacak" hükmü var... Bu durumda Hıncal Uluç, Haşmet Baboğlu, Kenan Onuk´un yer aldığı çay reklamlarıyla, Erman Toroğlu ve Şansal Büyüka´nın rol aldığı telefon reklamları tehlikiye girecek. >

HINCAL ULUÇ KLİP OYUNCUSU

Şarkıcı Akay´ın ilk albümüne destek veren Hıncal Uluç, sende değiştin şarkısının klibinde rol kesti

Sayfa Derleme Süresi: 7.1898 saniye