ASENA'DAN SURVIVOR İTİRAFLARI: KÖPEK GİBİ ORMANA İŞEDİM

Geçtiğimiz haftalarda Survivor'a veda eden Asena, yarışma hakkında merak edilenleri ve bilinmeyenleri Posta gazetesine anlattı.

NİHAT DOĞAN KARİZMAYI ÇİZDİRDİ

Dominik Cumhuriyeti’nin en büyük akvaryumu ‘Ocean World’de köpek balıkları ve yunuslarla suya giren Survivor yarışmacıları korku dolu anlar yaşadılar.

BAŞBAKAN KÖPEKLE POZ VERECEK

Başbakandan hayvan hakları için destek isteyen sanatçıların başlattığı “Var olmak haktır” adlı kampanyanın fotoğraf çekimleri büyük ölçüde tamamlandı...

CANLI YAYINDA TUVALETİNİ YAPTI

İtalya'daki bir programa getirilen köpek, milyonlarca izleyici ile stüdyoda bulunanların gözü önünde bir bacağını kaldırarak, tuvalet ihtiyacını giderdi.

ARDIÇ-ÖZKÖK POLEMİĞİ 'T24'E YARADI

Doğan Akın, "Aydın Doğan'ın köpekleri, Yeni Şafak gazetesi ve hükümet!" başlıklı yazısında "Ardıç-Özkök" polemiğinin getirilerini yazdı.

PEKİ NE YAPACAKTIK ERTUĞRUL BEY? 'KÖPEK, PUŞT, ŞİŞMAN, KARI KIZ PEŞİNDE KOŞUYOR, CİNSEL SAPIK DİYENLE LAF MI YARIŞTIRILIR?

Ahmet Hakan, kendilerine "Aydın Doğan'ın köpekleri" diyen yazara yanıt veren Ertuğrul Özkök'e birkaç soru sordu...

ERTUĞRUL ÖZKÖK'ÜN DÜNKÜ YAZISINA CEVAP ERGUN BABAHAN'DAN

'Aydın Doğan'ın köpekleri' diye yazanlara köşesinden sitem eden Ertuğrul Özkök dünkü yazısının ardından, Babahan da Star da kaleme aldı...

ERTUĞRUL ÖZKÖK'TEN KENDİLERİNE 'AYDIN DOĞAN'IN KÖPEKLERİ' DİYENLERE YANIT

Ertuğrul Özkök, Oktay Ekşi'nin istifasının ardından kendileri için edilen "Aydın Doğan'ın köpekleri" lafını konuşmanın zamanı geldiğini söyledi...

EŞEK, ÖKÜZ, KÖPEK, BOĞA VE MÖÖÖ!

Cengiz Semercioğlu ile Okan bayülgen arasındaki 'yavşak' tartışmasına Bekir Hazar'dan ilginç bir yorum...

YAŞAM HAKKINA SAYGI DERNEĞİ'NDEN PİTBULL AÇIKLAMASI

Son günlerde sıkça tartışılan Pitbull cinsi köpeklerin toplanması ve sahiplerinin para cezasına çarptırılması kararına Yaşam Hakkına Saygı Derneği'nden açıklama geldi.

EVET KÖPEĞİMİN İSMİ ARAP !!!

Bilgisayar başında Başbakan Erdoğan'ın yapmış olduğu açıklamaları okuyordum, açıklamalardan en ilgimi çekeni ; “Bu ülkede köpeklerine Arap ismi takanlar oldu, köpeklerini arap arap arap diye çağıranlar oldu.” idi.

İSTANBUL SOKAK KÖPEKLERİNİN ALTIN PALMİYELİ FİLMİ "HAYIRSIZADA"

22-27 Haziran 2010 tarihlerinde düenlenecek olan DOCUMENTARIST'in programındaki sürpriz filmlerden biri, Serge Avédikian'ın geçen ay Cannes'da Altın Palmiye kazanan Hayırsızada (Chienne d'Histoire) adlı animasyonu...

AYŞENUR ASLAN'I CANLI YAYINDA KÖPEK ISIRDI

Medya Mahallesi programında Fatih Altaylı'nın köpeği Ayşenur Arslan'ı ısırdı!

SİNEMA YAZARI ALİN TAŞÇIYAN GAZETE HABERTÜRK'Ü NEDEN PROTESTO ETTİ?

24 Tematik Film Kuşağı'nda çocuk haklarına dikkat çekmek amacıyla yayınlanan "Kuduz Köpek Johnny" adlı film Habertürk İstanbul'un bir manşetinde "dehşet filmi" olarak damgalandı. Sinema yazarı Alin Taşçıyan filme nasıl sahip çıktı?

FESTİVALLERİN YILDIZI TÜRKİYE'DE VİZYONA GİRİYOR

Bir yıldır dünyanın en önemli film festivallerinde gösterilen ve yurtdışından 4 ödülle dönen "Kara Köpekler Havlarken" 12 Mart'ta Türk izleyicilerle buluşacak.

Sayfa Derleme Süresi: 3.2872 saniye