DANİMARKA!NIN 600 SİTESİ HACKLENDİ

İnternet korsanları, İslam dünyasını rahatsız eden karikatürleri protesto etmek ve tehdit mesajları göndermek için Danimarka'nın yaklaşık 600 internet sitesini ''hackledi''.

ORHAN PAMUK'UN SİTESİ HACKLENDİ

Yazar Orhan Pamuk'un, 'orhanpamuk.net' adlı internet sitesi kendilerine 'CigiCigi.com ailesi' adını veren grup tarafından hack'lendi.

BANKA MAĞDURLARI WEB SİTESİ AÇTI

Bankaların sanal şubelerini kullanırken hackerler tarafından soyulan banka mağdurları, seslerini duyurabilme çaresini internette arıyor.

TÜRK HACKER 90 GÜN SONRA SERBEST BIRAKILDI

Microsoft, CNN, Caterpillar ve ABC gibi büyük şirketlerin internet sitelerine virüs bulaştırdığı ve interaktif dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle tutuklanan Adanalı 22 yaşındaki Atilla Ekici, tutuklu bulunduğu Ulucanlar Cezaevi'nde 90 gün sonra tahliye edildi.

CNN'İN SİTESİNİ ÇÖKERTEN İNTERNET KORSANI ADANA'DA YAKALANDI

116 ülkenin internet şebekesine virüs bulaştıran ve CNN gibi uluslararası yayın kuruluşlarının sitelerini çökerten ‘Zotop’ virüsünü yayan hacker, Türk polisinin FBI ile yaptığı ortak operasyonla yakalandı. Türk hecker Atilla E. tutuklandı.

CEP TELEFONLARINDA HACKER SAHTEKARLIĞI! BAŞKASININ NUMARASINDAN MESAJ ATTIRIYORLAR

İnternet korsanlarının oluşturduğu siteler aracılığıyla artık, isteyen, istediği kişiye, kendisine ait olmayan başka bir numara kullanarak, kolayca kısa mesaj yollayabiliyor.

KÜRT-TÜRK GERGİNLİĞİ İNTERNETE DE SIÇRADI. KÜRTLER'İN SİTESİ HACKLENDİ

'Kurdishonline.org' adresi üzerinden yayın yapan internet sitesi, THSGroup.org adlı başka bir internet sitesi tarafından hacklendi. Hackerler, sitenin ana sayfasına Türk bayrağı içinde Atatürk resmi yerleştirerek şu mesajı bıraktı:

HABER AJANS'A HACK SALDIRISI

Haber sitesi www.haberajans.com, hackerların saldırısına uğradı. Site, yayınına ara vermek zorunda kaldı.

MEDYALINE.COM, MEDYALINE ORG. OLDU

Medya dünyasının haberler veren Medyaline.com internet sitesi hackerlar tarafından saldırıya uğradı. Site bu geceden itibaren www.medyaline.org adresinden yayınına devam edecek.

SOBİG´İ YAZAN HACKER´IN DERDİ PARAYMIŞ

İnterneti felce uğratan Sobig adlı seri virüsleri yazan kişinin bunu para için yaptığı öne sürüldü.

´TÜRK SİBER KORSANLAR´ AMERİKAN SİTELERİNE SALDIRI DÜZENLEDİ

Kendilerine "iP/Cyber-WARRiOR Hack Team" adını veren Türk sanal korsanlar, ABD´nin Kuzey Irak´ta 11 Türk askerine yaptığı uygulamayı protesto etmek amacıyla Amerikan internet sitelerine saldırı başlattı.

İNTERNETTEKİ YAVAŞLIK MİLLETİN CANINA TAK ETTİ. CNN TÜRK´ÜN SİTESİ HACKLENDİ

Cezayir´deki deprem nedeniyle yavaşlayan internet bağlantısı ve soruna hala daha çözüm bulunamaması kullanıcıları çileden çıkardı. Türk Telekom´un sitesinin hacklenmesi de bir işe yaramayınca, hacklerlar CNN Türk´ün sitesine ´not bıraktı´.

TELEKOM´UN WEB SİTESİNE SALDIRI

Bu sabah erken saatlerde Türk Telekom´un web sitesi bir hacker´ın saldırısına uğradı.

HABERTÜRK´Ü HACKLEDİLER

Habertürk´ün internet sitesini hacklediler. Hackerler sitenin banner alanına girerek slogan yazdılar. Habertürk sitesine bir süre ulaşılamadı. Ve şimdi Habertürk sitesi normal yayınına döndü..

Sayfa Derleme Süresi: 2.6756 saniye