YENİ POPSTAR SELÇUK DEMİRELLİ

Show TV’de yayınlanan Popstar yarışmasının finalinde Selçuk birinci seçildi.

ABDİ İPEKÇİ'DE BİR ÖĞÜN YEMEK: 50 MİLYON

Eurovision finallerinin yapılacağı Abdi İpekçi Salonu'nda görev yapan gazeteciler, yemeklerin pahalı olmasından şikayetçi. Çevrede başka yer olmadığı için Abdi İpekçi'de çıkan yemeği yemek zorunda kalan gazeteciler bunun için 27 Euro ödüyor.

"ÖZEL KANALLAR EUROVISION'U İZLEYEMEYECEK, KIBRIS RUM KESİMİ 'KIBRIS' OLARAK ANONS EDİLECEK"

"Eurovision'un 12 Mayıs'ta yapılacak yarı final ve 15 Mayıs'ta yapılacak finalleri hiçbir özel kanal izlemeyecek. Finaller için milyonlarca euro harcama yapan TRT, Abdi İpekçi’nin içine hiçbir kamera sokmayacağı gibi, özel kanalların bina dışına da canlı yayın araçları koymasına izin vermeyecek." Cengiz Semercioğlu, Hürriyet'in Kelebek ekinde yazdı...

FENERBAHÇE ALTYAPI DERNEĞİ UÇAK KALDIRIYOR

Fenerbahçe Altyapı Derneği Kurucu Başkanı Davut Dişli ve Dernek Başkanı Burak Karabacak, 9 Mayıs Pazar Günü Denizli’de oynanacak olan Denizlispor-Fenerbahçe final maçı için uçak kaldırıyor.

ATHENA'NIN EUROVISION'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİLE EDECEĞİ ŞARKININ KLİBİ ÇEKİLDİ

İlk kez Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması heyecanı giderek artıyor. 15 Mayıs 2004 tarihinde 36 ülkenin yarışacağı şarkı yarışmasında Türkiye'yi söz ve bestesi Gökhan ve Hakan Özoğuz'a ait "FOR REAL" adlı parçayla temsil edecek ATHENA grubu finalde 22'inci sırada sahneye çıkacak. Eurovision'da ülkemizi temsil edecek olan "FOR REAL" isimli şarkının klibi de, Hollandalı yönetmen Jonathan Weyland tarafından Türkiye'nin ilk oteli Pera Palas'ta çekildi.

İSVEÇLİ PRODÜKTÖR EUROVİZYON ŞARKI YARIŞMASI'NIN HAZIRLIKLARININ YAVAŞ İLERLEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda prodüktör olarak çalışan İsveçli Sven Stojanoviç, "Bu sene Euroviyon Şarkı Yarışması, bir spor salonu olan Abdi İpekçi'de yapılacak. Fakat hazırlıklar karmaşa içinde, bu hazırlıkların final gününe kadar bitmesinden şüphe duyuyorum" dedi.

AHMET HAKAN: ERCAN SAATÇİ'NİN BANAL, BASİT MİLLİYETÇİLİĞİNE İSYAN EDİYORUM

Sabah yazarı Ahmet Hakan, Türkstar jüri üyesi Ercan Saatçi'nin, yarışmanın finalistlerinden Simge'nin dayısı Ahmet Kaya'ya ait "Kafama Sıkar Giderim" şarkısını 23 Nisan'a uymadı nedeniyle eleştirmesine isyan etti...

FATİH ALTAYLI: MEMLEKETTE SUNUCU KALMAMIŞ

TRT´nin Eurovision finallerini sunması için Enrique Iglesias´a teklif götürmesine tepki gösteren Altaylı: "Allah aşkına 70 milyonluk, yetişmiş insanıyla gurur duyan Türkiye´de Eurovision´u sunacak adam yok mu? Bir Korhan Abay, en az üç dilde sunum yapamıyor mu? Candan Erçetin Türkçe gibi Fransızca, Meltem Cumbul Türkçe´den iyi İngilizce konuşamıyor mu?" diye sordu.

TURKCELL ´GSM OSCARI´NA ADAY

Turkcell, GSM Association 2004 Ödülleri´nde ´´En İyi Acil Durum Mobil Uygulaması´´ kategorisinde finale kaldı.

FUTBOLSTAR´I YAPACAĞIM DEDİ SORUNLAR BAŞLADI

"Popstar" yarışmasının mimarlarından Fatih Aksoy´la Osmantan Erkır arasındaki kriz, Erkır´ın bir röportajından "Popstar´ı Türkiye´ye getirdim. Şimdi de Futbolstar´ı Türkiye´ye getiriyorum" demesi oldu. Bunu okuyan Fatih Aksoy, yapımcı kişiliğinin gölgelendiğini düşünerek Erkır´la köprüleri attı ve cuma günkü finalden önce "Bugün sen gelme" dedi.

HALKLA İLİŞKİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE DÜNYA GAZETESİ´NDEN ÖDÜL

Dünya gazetesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ´Yılın Başarılı İş Kadınları´ yarışmasının finali belli oldu.

POPSTAR ADAYI GÖZALTINA ALINDI

Bir televizyon kanalında yayınlanan Popstar yarışmasının finalistlerinden Bayhan Gürhan, hakkındaki kesinleşmiş para cezasını ödemediği için gözaltına alındı.

MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ SALDIRIYI KINADI

Popstar Türkiye Yarışması Finalini izleyen, Hürriyet, Milliyet, Vatan ve Tercüman Gazetesi muhabirlerinin, görevlerini yaparken saldırıya uğramaları üzerine Magazin Gazetecileri Derneği bir açıklakma yaparak saldırıyı kınadı.

ALTIN PORTAKAL KISA FİLM-VİDEO YARIŞMASINDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU

40. Antalya Altın Portakal Film Festivali çerçevesinde düzenlenen "Uluslararası Altın Portakal Kısa Film-Video Yarışması"nın finalistleri belli oldu.

LEVENT TÜZEMEN FRANSA´DA HIRSIZLARA 1200 EURO KAPTIRDI

Konfederasyon Kupası maçları için Milli Takım´la birlikte Fransa´da bulunan Sabah yazarı Levent Tüzemen, yarı finale çıktıtğımıza sevinemedi.

Sayfa Derleme Süresi: 5.0933 saniye