CEM UZAN BU KEZ ANKARA´DAN CANLI YAYINDA

Genç parti lideri Cem Uzan Haberözel programıyla yarın akşam canlı yayında son dakika gelişmelerini yorumlayacak.

EN YÜKSEK TEKLİFİ UZANLAR VERDİ

CNN Türk´ten de canlı yayınlanan Petkim´in özelleştirilmesi ile ilgili ihalede en yüksek teklif 605 milyon dolarla Uzanlar tarafından yapıldı.

PETKİM´İN İHALESİ CANLI YAYINDA

Özelleştirilmesi hedeflenen Petkim´le ilgili ihale bugün TV´den canlı olarak yayınlanacak.

PASCAL NOUMA VE MEHMET BARLAS BU AKŞAM CANLI YAYINDA BULUŞUYOR

Usta gazeteci Mehmet Barlas´la Beşiktaş´ın olay futbolcusu Pascal Nouma bu akşam Başka Yerde Yok´ta buluşuyor. CINE5´te canlı yayınlanacak programda Pascal Nouma Fenerbahçe maçında yaptığı hareketi ve sonrasında yaşadıklarını anlatacak.

OĞUZ HAKSEVER AYNI ANDA ÜÇ KANALDA

NTV bu sabahki acı depremin ardından canlı yayınlara başladı. Bölgede aracı bulunan NTV´den TRT ve CNN TÜRK´te görüntü alınca ortaya ilginç bir durum çıktı..

ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU İLK KEZ CANLI YAYINDA

Aralık ayında bir süikast sonucu yaşamını yitiren A.Ü. Öğretim üyelerinden Dr. Necip Hablemitoğlu´nun eşi Şengül Hablemitoğlu canlı yayında Kanal 6´da ´Sisler Bulvarı´na konuk olacak.

ATTENTION PLEASE´İN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Malum geçen akşam Telegol´de ortalık toz duman oldu. Medyatava.net o kavganın sıcaklığında olanları sayfalarında aktardı. Ama arada Ahmet Çakar´ın bir "attention" please deyişi vardı. O kadar adam mısın, erkeksen gel gibi lafların arasında bu İngilizce cümlenin işi ne diyorduk sırrı ortaya çıktı. İşte Star gazetesinin adım adım yayınladığı canlı yayındaki kavga ve "lütfen dikkat"in hikmeti sebebi..

EL CEZİRE HABER MÜDÜRÜ 32. GÜN´DE

M. Ali Birand, bugünkü 32. Gün programına, son Irak Savaşı´nda yıldızı parlayan El Cezire televizyonunun haber müdürü İbrahim Hilal´i canlı yayında konuk edecek. Ancak çok ilginç bir gelişme oldu...

SEDA SAYAN KANAL D´DEN AYRILIYOR MU? SAYAN CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ!

Seda Sayan bu sabah program konuğuna yaka mikrofonu takmayı unutan teknik ekibe canlı yayında fırça attı. Teknik ekibe "Salaklar" diye bağıran Seda Sayan, "Neyse, zaten Abbas yolcu" diyerek Kanal D´den ayrılacağını ima etti!..

Sayfa Derleme Süresi: 6.4834 saniye