MUHTEŞEM YÜZYIL 22 ÜLKEDE GÖSTERİLECEK

Cannes'da dünya film ve televizyon endüstrisi ile buluşan Türk dizileri başta Ortadoğu ve Balkanlar olmak üzere, Kuzey Afrika, Vietnam, Malezya, Endonezya ve Singapur'a kadar pek çok dünya ülkesiyle satış için öngörüşme yaptı.

YUSUF ZİYA CÖMERT'TEN İYİ HABER

Erdoğan’ın Kuzey Afrika ziyareti sırasında rahatsızlanarak hasatneye kaldırılan Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

BAŞBAKAN ARADI, YARDIMLAR İKİYE KATLANDI VİDEO

Samanyolu Haber Televizyonu ve Kimse Yok mu Derneği, Afrika için "İnsanlık Ölmedi" adıyla büyük bir kampanya başlattı. Kampanyaya birçok ünlü isim destek verdi.

DÜNYA YILDIZLARI AFRİKA İÇİN BU VİDEOYU PAYLAŞIYOR VİDEO

Lady Gaga, U2, Justin Bieber, Jay-Z, dahil olmak üzere 150'den fazla yıldız, insanları bağışa teşvik etmek için, sosyal medyadaki resmi hesaplarında Bob Marley'in şarkısına yapılan klibini paylaşıyor.

PÜSKEVİT İSYANI AFRİKA'YA SIÇRADI VİDEO

Devlet Bahçeli'nin 'püskevit'i ile ilgili geyikler bitmek bilmiyor. Bir taklit de siyahi gençten geldi.

4 GAZETECİDEN HALA HABER YOK

Libya'da, Muammer Kaddafi'ye bağlı askerler tarafından hafta başı gözaltına alınan biri Güney Afrikalı, biri İspanyol, 2'si Amerikalı 4 gazeteciden hala haber alınamıyor.

TÜRK GAZETECİLERDEN AFRİKA'DA PROTESTO

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte Afrika'ya giden Türk gazeteciler, Gabon'da kendilerine yapılan uygulamayı protesto etti.

İŞTE YOUSSOU N'DOUR'UN ROL ALDIĞI THY REKLAMI VİDEO

Dünya yıldızları ile imzaladığı sponsorluk ve reklam anlaşmalarıyla gündeme gelen Türk Hava Yolları'nın 'ünlü' isimle çekilen yeni reklam filmi Afrika ve Fransa'da gösterilmeye başlandı.

MARADONA'NIN KAFASINA İNEN YOKSA ALLAH'IN SOPASI MIYDI?..

Bir süredir Güney Afrika'dan Dünya Kupası izlenimlerini yazan Hasan Cemal'in bugünkü yazısı Arjantin'in elenmesiyle sonuçlanan Almanya-Arjantin maçı...

BEHLÜL 'MUHAMMED' BİHTER 'SAMAR' OLDU

Finaliyle fırtınalar kopartan "Aşk-ı Memnu"nun ilk bölümü 22 Haziran'da Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine abone sistemiyle paket servis veren MBC-Drama kanalında yayınlandı ve büyük ilgi gördü.

JOHANNESBURG'TA DÜNYA KUPASI'NIN YEDİ KOPYASI HIRSIZLARCA ÇALINDI

Güney Afrika'da üst düzey emniyet yetkilisi Bheki Cole, Johannesburg'daki Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) merkezinden, kupanın yedi kopyasının çalındığını bildirdi.

ECE VAHAPOĞLU'NA BİR İTİRAZ DA NAGEHAN ALÇI'DAN: ECE AFRİKA'NIN ŞEHVETİNE KAPILMIŞ

Ece Vahapoğlu'nun dünkü Tanzanya'da kadın gazetecilere taciz yazısına bir itiraz da Alçı'dan geldi.

VUVUZELA'YA TEPKİLER ARTIYOR

Güney Afrika'da düzenlenen Dünya Kupası'nda, borazana benzeyen ve rahatsızlık verici bir ses çıkarması nedeniyle kabus haline gelen yerel çalgı vuvuzelanın yasaklanmasını istendi.

DÜNYA KUPASI'NIN BAŞLAMASINA SAATLER KALA GÜNEY AFRİKA'YI YASA BOĞAN ÖLÜM

Güney Afrika Dünya Kupası'nın başlamasının heyecanını yaşarken, Nelson Mandela şok bir ölümle sarsıldı.

İŞTE DÜNYA KUPASINI ANLATACAK SPİKERLER

TRT'de dünya kupasını canlı anlatacak isimler belli oldu. İşte Güney Afrika'ya dev bir kadro ile giden TRT'de maç anlacak 6 isim...

Sayfa Derleme Süresi: 5.3243 saniye