MUSTAFA DENİZLİ BEŞİKTAŞ'I BIRAKIRSA HANGİ TV KANALINA GEÇECEK?

© MEDYATAVA- Beşiktaş'ın yeni futbol koordinatörü olması beklenen Mustafa Denizli, sağlık sorunları nedeniyle kulübü bırakırsa hangi kanalda Rıdvan Dilmen'in rakibi olacak...

BEŞİKTAŞ MAÇINDAN CANLI YAYIN! HANGİ ÜNLÜ ŞU AN STADTA AMİGOLUK YAPIYOR?

© MEDYATAVA- Beşiktaş -Manisaspor maçı devam ediyor. Ve bir ünlü isim Beşiktaş'ın meşhur kapalı tribünü şu an coşturuyor.

BU REPLİK FENERBAHÇELİLERİ ÇILDIRTIR!

"Cuma'ya Kalsa" dizisindeki Cuma karakteri önceki akşam Beşiktaşlı olduğunu açıkladı. Fenerbahçelilerin hoşlanmayacağı bir replikle hem de...

KAZI KAZAN BILICA- VİDEO

Dün akşam oynanan Fenerbahçe- Beşiktaş maçında penaltı sırasında kazılan çukur tartışmalara yol açtı.

HANGİ ÜNLÜ FUTBOLCU BEŞİKTAŞLILARIN RADYOSUNUN AĞIR TOPU OLDU

Kuruluş yılı olan 1903'e gönderme yapmak için 19 Mart'ta (19.03) internet üzerinden yayına başlayan 1903 Radyo, açılışının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen büyük ilgi görüyor.

HALUK LEVENT ADLİYEDE

Dün gözaltına şarkıcı Haluk Levent, 17 kişiyle beraber Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.

'DELİ' FENERLİ ACUN ILICALI FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ NEREDE SEYREDECEK?

Şu sıralar Survivor'ın çekimleri için Panama'da olan Acun Ilıcalı, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe- Beşiktaş maçını nerede izleyecek?

PASCAL NOUMA HANGİ SPOR YAZARI İLE RADYO PROGRAMI YAPACAK

Bu gece 20.00'de yayın hayatına başlayacak olan 1903 Radyo www.1903radyo.com, Beşiktaşlıların çok sevdiği bir ikilinin ortak yapımı FUTBOL DİSCO ile start alıyor...

15. NEHAR TÜBLEK KARİKATÜR YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Beşiktaş Belediyesi ile Karikatürcüler Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği 15. Nehar Tüblek Karikatür Yarışması'nın ödül töreni 6 Mart Cumartesi günü Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

HRANT İÇİN ADALET İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Hrant Dink cinayeti davası öncesi Beşiktaş'ta buluşanlara siyasi cinayet kurbanlarının aileleri de katıldı

'BİR BELGESEL, BİR GAZETECİ, ÇAY VE SİMİT' GÜNLERİ BAŞLIYOR

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Beşiktaş Belediyesi ve Belgesel Sinemacılar Birliği’ nin düzenledikleri “Bir Belgesel Bir Gazeteci ve Simit” günleri “Nazım Hikmet Şarkıları” adlı belgesel film gösterimi ile başlıyor.

DİNK DAVASINDA 12. DURUŞMA BUGÜN

Agos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, öldürülmesiyle ilgili davanın 12. duruşması bugün Beşiktaş'taki istanbul Adliyesi'nde görülecek.

BEŞİKTAŞ'IN YENİ YÖNETİMİNDE BİR GENEL YAYIN YÖNETMENİ DE VAR

Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi bitti. Yıldırım Demirören, 3801 oyla 3 yıl daha Beşiktaş Kulübünün başkanı olacak. Demirören'in yeni kadrosunda bir de gazeteci var.

SİYAD ÖDÜLLERİ 42'NCİ KEZ DAĞITILDI. PEKİ ÖDÜLLER HANGİ FİLMLERE, İSİMLERE GİTTİ?

42. SİYAD Ödülleri dün gece Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yapılan törenle sahiplerini buldu. Cem Yılmaz'ın sunduğu törene Türk sinemasının birbirinden değerli isimleri katıldı.

HANGİ GAZETENİN FOTO MUHABİRİ BEŞİKTAŞ DİVAN KURULU ÜYELİĞİNE ADAY?

© MEDYATAVA- Beşiktaş Futbol Kulübü'nde pazar günü toplanacak Genel Kurul, başkanlık yarışı dışında diğer kurullarda da büyük çekişmelere sahne olacak.

Sayfa Derleme Süresi: 4.5456 saniye