DÖRT TÜRK GAZETECİ HALA GÖZALTINDA TUTULUYOR

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Osetya’daki çarpışmaları izleyen 4 Türk gazetecinin Türkiye’ye dönmelerinin sağlanması için Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki- Moon ile Uluslararası Gazeteciler Enstitüsü’nün (IPI) müdahale etmeye çağırdı.

AYŞE ÖZYILMAZEL: 'OKAN BAYÜLGEN'LE AYRILMA SEBEBİMİZ EGO ÇARPIŞMASI'

Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada ekrana jüri olarak gelmeye hazırlanan Ayşe Özyılmazel, Okan Bayülgen'le neden ayrıldıklarını, sürpriz TV projelerini anlattı.

GAZETECİLERE YAPILAN SALDIRIYA TEPKİ

Gebze Gazeteciler Birliği, Darıca'da iki geminin çarpışması olayını görüntülemek isteyen DHA Kocaeli muhabiri Ergün Ayaz ve kameraman Orhan Uzun'a yapılan saldırıya tepki gösterdi.

İŞTE İSTİFA GETİREN SAMAST GÖRÜNTÜLERİNİN ARKASINDAKİ GERÇEK...

MEDYATAVA-Jandarmalı Ogün Samast görüntülerinin TGRT'de istifa getirdiğini az önce duyurmuştuk. İstifanın arkasında, Amerikan ve Türk mantığının çarpışması, İhlas ve Fox kanatlarının TGRT üzerindeki hesapları yatıyor.

YUNAN BASINI: HAVADA ÇARPIŞMA YERDE SERİNKANLILIK

Ege'de Türk ve Yunan savaş uçaklarının çarpışmasının ardından yetkililerin açıklamaları, Yunan basını tarafından, ''Havada çarpışma olurken, yerde serinkanlılık hüküm sürüyordu'' şeklinde değerlendirildi.

MUHABİRİN EN ACI GÜNÜ

Manisa’nın Akhisar İlçesi yakınlarında dün sabah iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, Doğan Haber Ajansı’nın Bursa’nın Keles İlçesi muhabiri olan Orhan Bozdemir’in (39) eşi Hatice Bozdemir (36) ile kızları Betül (5) ile Sevda Muhlise (16) yaşamlarını yitirdi.

Sayfa Derleme Süresi: 4.9162 saniye